فقیر و غنی نمی یابند به همان اندازه از شیوع. بازسازی نسبتا خواهد بود یک چالش جهانی

پس از سونامی اقیانوس هند در سال 2004 فاجعه بازیابی برنامه ها تقریبا همیشه قاب با aspirational قصد دارد به “ساخت بهتر”. آن را خوب احساسات – همه ما می خواهیم برای ساخت بهتر جوامع و اقتصاد. اما به عنوان Cheshire گربه آلیس می گوید زمانی که او از دست داده است, که در آن ما باید برای رفتن بستگی بسیار زیادی که در آن ما می خواهید برای رسیدن به.

جاه طلبی برای ساخت بهتر بنابراین نیاز به ساخته شده صریح و شفاف به عنوان کشور به آرامی دوباره ظهور از خود COVID-19 پیله.

بانک توسعه آسیایی اقدام در سال گذشته به تعریف ساخت-back-بهتر آرمان های دقیق تر و مشخص. بانک توصیف چهار معیار: ساخت امن تر, ساخت سریع, ساخت بالقوه و ساخت عادلانه تر.

به سه نفر اول واضح است. ما به وضوح می خواهند اقتصاد ما را به بازیابی سریع بود امن تر و پایدار تر به آینده است. این آخرین هدف – انصاف – که ناچار خواهد شد بیشتر به چالش کشیدن هدف بلند مدت در هر دو سطح ملی و بین المللی.

اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر در حال حاضر با تجربه به طور نامتناسبی در میان خانواده های فقیر در مناطق فقیرتر در داخل کشور و در کشورهای فقیر به طور کلی.


ادامه مطلب: رکود اقتصادی بازدید مائوری و Pasifika سخت تر است. آنها باید بخشی از برنامه ریزی نیوزیلند COVID-19 بازیابی


برخی از دولت ها از این امر آگاه هستند و در حال تلاش برای بهبود این دم نابرابری. در همان زمان آن است که دیده می شود به عنوان سیاسی ناخوشایند برای شرکت در توزیع مجدد در طول یک بحران جهانی است. بسیاری از دولت ها در حال امید بستن برای broad-brush سیاست در همه مبادا آنها به نظر می رسد تشویق کلاس جنگ و تقسیم و یا در مورد نیوزیلند در فیلیپین.

باندا آچه اندونزی پس از سونامی سال 2004: تاثیر فاجعه است نه احساس به همان اندازه ، www.shutterstock.com

در واقع سیاستمداران’ معمولی تمرکز بر روی انتخابات آینده راستا به خوبی با اشتها برای بهبودی سریع است. ما می دانیم که سریعتر بهبود در حال کامل تر به عنوان تاخیر و تعدیل سرمایه گذاری و مردم حرکت از لحاظ اقتصادی افسرده ،

سرعت نیز مرتبط به ایمنی. همانطور که می دانیم از دیگر حوادث این بازیابی نمی تواند تکمیل شود تا زمانی که COVID-19 بهداشت عمومی چالش حل و فصل نیست.

عدم سرمایه گذاری در ایمنی در پیشگیری و کاهش خطرات در حال حاضر بیشتر آشکار در ایالات متحده آمریکا که کمتر از 5 درصد از جمعیت جهان است اما یک سوم از COVID-19 موارد تایید شده. با وجود این فشار به “باز کردن” اقتصاد بازیابی نمی خواهد پیشرفت بدون یک راه حل پایدار برای حضور گسترده ویروس.


ادامه مطلب: نیوزیلند pandemic, بودجه, همه چیز در مورد صرفه جویی و ایجاد شغل. در حال حاضر کار سخت آغاز می شود


پتانسیل های اقتصادی نیز هم راستا با سیاسی هدف است و بنابراین راحت تر به تصور کنید. ساخت back-بازیابی بهتر است به وعده رفاه پایدار برای همه.

تاکید بر اشتغال در نیوزیلند اخیر بودجه به طور کامل درست تمرکز اصلی. اشتغال از بالاترین اهمیت برای رای دهندگان پس از آن شده است یک منطقی تمرکز در بسته های مشوق در همه جا.

انصاف این است مشکل تر برای تعریف و بیشتر به چالش کشیدن برای رسیدن به.

در حالی که رشد اقتصادی جزر و مد همیشه نمی آسانسور تمام قایق – به عنوان طرفداران رشد-در-هر-هزینه گاهی استدلال می کنند – یک جزر و مد آسانسور none. دستیابی به عدالت اول بستگی به دستیابی به دیگر اهداف است.

در زیر آماده شده و زیر منابع: بیمارستان کشتی آسایش می رسد در نیویورک در طول COVID-19 بحران است. www.shutterstock.com

رفاه اقتصادی یک پیش شرط لازم برای پایدار و کاهش فقر اما این ویروس ظاهرا انتخابی در آن کوشندگی. در حال حاضر بخش های آسیب پذیر از جوامع ما – افراد سیستم ایمنی به خطر بیافتد و با توجه به برخی شواهد اخیر اقلیت های قومی هستند بیشتر در معرض خطر است. آنها همچنین بیشتر احتمال دارد به در حال حاضر از لحاظ اقتصادی محروم.

به عنوان یک قاعده کلی شیوع منجر به درآمد بیشتر نابرابری به عنوان خانواده های با درآمد پایین تحمل اقتصادی درد حاد تر.

این الگوی افزایش آسیب پذیری در برابر شوک در خانواده های فقیر است و نه منحصر به فرد برای همه گیر اما ما انتظار آن را حتی بیش از این زمان است. در COVID-19 گیر ویرانی اقتصادی باعث شده که توسط مستند اقدامات اعمال شده و به تصویب رسید به طور داوطلبانه و نه خود بیماری.

این اقدامات شده اند بیشتر و مضر برای کسانی که در پایین دستمزد کسانی که با و یا پاره وقت شغل موقت و کسانی که نمی توانند به راحتی کار از خانه.

بسیاری از کارگران کم درآمد نیز کار در صنایع خواهد شد که تجربه دراز مدت کاهش مرتبط با تغییرات ساختاری ایجاد شده توسط pandemic: سقوط بین المللی گردشگری به عنوان مثال و یا اتوماسیون و رباتیک مورد استفاده برای کوتاه کردن طولانی و پیچیده زنجیره تامین.


ادامه مطلب: Defunding این بود که یک محاسبه تصمیم نمی بداهتا tweet


کشورهای فقیر هستند در بدترین موقعیت است. این مستندات آمار اقتصاد خود را سخت تر اما آنها نمی باید منابع کافی برای بهداشت عمومی اقدامات و نه برای کمک به کسانی که بیشتر تحت تاثیر قرار.

در این مکان حتی اگر ویروس خود را هنوز آمار آنها خیلی در این رکود را تجربه عمیق تر و طولانی تر است.

متاسفانه یک سیستم کمک های جهانی که بسیاری از کشورهای فقیر تا حدی تکیه می کنند برای مقابله با بلایای طبیعی است مناسب برای مقابله با بیماری های همه گیر. زمانی که همه کشورهای در حال منفی ضربه در همان زمان تمرکز خود را ناچار می شود ،

تعداد بسیار کمی از کشورهای ثروتمند اعلام کرده اند هر گونه افزایش کمک های بین المللی. اگر و هنگامی که آنها مقدار بی اهمیت بودند – متاسفانه این شامل نیوزیلند. و یکی از نهاد های بین المللی است که باید چراغ شارژ, سازمان جهانی بهداشت, است که defunded و حمله توسط آن بزرگترین کمک کننده های ما.

بر خلاف بعد از سونامی سال 2004 بین المللی نجات خواهد شد بسیار آهسته می رسند. یکی امیدواریم ثروتمند ترین کشور قادر خواهد بود برای کمک به آسیب پذیر ترین اعضای. اما به نظر می رسد به طور فزاینده ای بعید است که این اتفاق خواهد افتاد در یک مقیاس بین المللی بین کشورها.

بدون جهانی همدلی و بهتر رهبری جهانی, فقیرترین کشورها و فقیرترین مردم خواهد بود فقیرتر ساخته شده توسط این نامرئی دشمن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید