RFS به دنبال دادگاه مشاوره برای باز کردن $51 میلیون مطرح شده توسط سلست باربر

به RFS بود “فوق العاده سپاسگزار تلاش های سلست باربر و شکستن رکورد آنلاین کمپین جمع آوری کمک مالی” و آن را “کار با Celeste تیم به شناسایی گزینه ها برای چه بودجه می تواند توزیع شود”.

در حال بارگذاری

“آنچه روشن شده است که این موضوع بسیار پیچیده است و گزینه های محدود هستند. دلیل این است که تعدادی از قوانین است که محدود چگونه بودجه را می توان توزیع” سخنگوی گفت.

“در این مرحله آن را برنامه ریزی شده به دنبال جهت دیوان عالی کشور به دنبال برخی از شفافیت در نحوه بودجه می تواند مورد استفاده قرار گیرد. این است که به احتمال زیاد برای برخی از زمان.

“همه مهمتر tarello و آسمان را به تیم می خواهید به آن را روشن – هیچ stoush و همه سخت در تلاش است برای پیدا کردن یک راه حل است.”

در یک ویدیو ارسال شده در Instagram در چهارشنبه Ms آرایشگر گفت: “تیم من در تماس … با RFS” در مورد بودجه مطرح شده و “ما بر روی آن”.

به RFS بود که “در تلاش برای پیدا کردن اگر آن را ممکن است به توزیع [بودجه] … در اطراف” از جمله رفتن به NSW دیوان او گفت: “ما واقعا به طور جدی”. مجموعه مقالات هنوز به پرونده در دادگاه.

دانشگاه تاسمانی استاد Gino Dal Pont یک تراست کارشناس حقوقی گفت: تراست خیریه می تواند اصلاح شود با استفاده از به دادگاه “برای آنچه ما تماس بگیرید cy–près طرح یا این روزها آن را معمولا به نام یک تنوع طرح”.

استاد Dal Pont گفت: “این اتفاق نمی افتد که اغلب که پول بیشتری داده شده است از در واقع می تواند استفاده شود برای خاص خیریه شی” اما “آنها در حال رفتن به خرید بروید و 100 جدید کامیون های آتش نشانی یا 1000 جدید کامیون های آتش نشانی”.

کلاسیک انگلیسی, مورد تصمیم گرفت در سال 1958 پس از آن اعمال می شود در استرالیا درگیر پول بیش از نیاز بود مطرح شده برای کمک به قربانیان تصادف اتوبوس.

در این صورت دادگاه تصمیم مازاد باید بازگشت به اهدا کنندگان نسبت به سهم خود “اما این تنها به این دلیل که در آن شرایط وجود نداشت کلی خیریه قصد که توجیه cy–près یا تنوع طرح” او گفت:.

“که در سمت تلنگر از وضعیت [اینجا]. در اینجا ما را از آنچه به نظر می رسد به طور کلی قصد به انجام امور خیریه شده است که صالح با چیزی خاص” استاد Dal Pont گفت.

در پایان 30 ژوئن 2019 در RFS اعتماد گزارش درآمد حاصل از $762,249 و مازاد $139,803.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de