پزنان, لهستان — دولت فدرال خواست کانادایی در خارج از کشور به بازگشت به خانه در حالی که آنها هنوز هم شانس خود را به عنوان کشور در سراسر جهان تحمیل همیشه تنگ تر محدودیت های مسافرتی در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

کلمه از امور جهانی کانادا آمد و در روز شنبه به عنوان کانادایی سفر در اروپا درهم به کتاب پرواز جلوتر از بلندی مرز تعطیلی در بسیاری از کشورهای اتحادیه اروپا.

مشاوره علامت تشدید برای دولت که قبلا در خواست کانادایی برای لغو یا به تعویق انداختن غیر ضروری سفر.

“شرکت های هواپیمایی پرواز لغو شد. محدودیت های جدید ممکن است تحمیل شود با کمی هشدار دهنده است. برنامه سفر خود را ممکن است به شدت مختل و شما ممکن است مجبور به ماندن در خارج از کانادا طولانی تر از انتظار می رود” این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

“پیدا کردن آنچه که تجاری گزینه های در دسترس هستند هنوز برای بازگشت به کانادا. در نظر گرفتن بازگشت به کانادا زودتر از برنامه ریزی اگر این گزینه ها در حال تبدیل شدن بیشتر محدود است.”

اما غذای آخرین مشاوره از اتاوا آسان نیست ممکن است برای برخی از کانادایی ها در حال حاضر احساس اثرات سفت محدودیت های مسافرتی.

Renata Kaniewski از اتاوا که در سفر به لهستان برای او و مادرش مراسم گفت: بعد از در دسترس پرواز به تورنتو ارائه شده توسط LOT Polish Airlines است که برای برنامه ریزی مارس 29. اما او می گوید: هیچ تضمینی وجود ندارد که پرواز را به لطف لهستانی تصمیم دولت برای تعلیق پروازهای بین المللی و قطار شروع در روز یکشنبه.

“در حال حاضر من نگران برگشت به کانادا حتی با یک پرواز جدید بلیط برای Mar. 29 زیرا دولت در اینجا در لهستان نگه می دارد گفت: پروازهای بین المللی می تواند با تاخیر و حتی دیگر,” او گفت:.

“و اخبار در تلویزیون اینجا می گوید هیچ چیزی در مورد چگونگی خارجی می تواند به عقب بر گردیم خانه. آنها تنها به بحث در مورد چگونه لهستان در حال برنامه ریزی برای دریافت به مردم خود بازگشت به کشور است.”

سفر گلایه بازی کردن به عنوان COVID-19 همه گیر در ادامه به رفت و برگشت در سراسر کانادا انتاریو باقی مانده در کانون ملی شیوع.

دولت استانی گزارش 22 مورد جدید از این بیماری در روز شنبه. چند جزئیات شد فورا در دسترس است اما حداقل شش مورد جدید در ارتباط بودند به سفر اخیر خارج از کانادا است.

مورد جدید تایید شد در جای دیگر در کشور آوردن رسمی ملی شمارش 225.

مقامات در کبک گزارش چهار مثبت آزمون در استان باعث برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت به درخواست ساکنان بیش از سن 70 سالگی به ماندن در خانه تا اطلاع ثانوی.

همه بازدید کنندگان به بیمارستان های سالمندان خوابگاه و تسهیلات مراقبت دراز مدت خواهد بود و حرام او اضافه شده است. انتاریو اجرا مشابه اندازه گیری آن در دراز مدت مراقبت از خانه در روز شنبه جلوگیری از دسترسی به همه اما “ضروری” بازدید کنندگان به عنوان بستگان از مرگ و یا به شدت فرد بیمار یا مراقب کودک بیمار و یا جوانان است.

نیوبرانزویک گزارش جدید presumptive مورد ویروس, آوردن استانی شمارش به دو.

جزیره پرنس ادوارد نیز در گزارش اول خود را presumptive مورد این ویروس پس از دو ساعت با مشخصات بالا سیاستمداران رفت و به خود انزوا. برتر دنیس پادشاه و وزیر بهداشت جیمز Aylward در زمان هر دو مرحله پس از بازگشت از سفر خارج از کانادا هر چند هر دو می گویند آنها برگزاری نمایشگاه علائم.

به عنوان تعدادی از کانادا موارد مربوط به شیوع جهانی نگهداری نصب و راه اندازی کسب و کار و سازمان های ورزشی در ادامه به گام های فوق العاده ای از آنچه آنها توصیف به عنوان یک فراوانی از احتیاط و یک پیشنهاد برای جلوگیری از انتقال بیشتر.

تورنتو-بر اساس تئاتر titan Mirvish تولیدات روز شنبه اعلام کرد این امر می تواند تعلیق اجرای بلافاصله موثر و ماندگار حداقل تا مارس 12. لغو شامل اجرای “همیلتون” یکی از مهمترین و به شدت مورد پیش بینی را نشان می دهد از سال است. بازپرداخت در دسترس خواهد بود برای تحت تاثیر قرار ticketholders.

جهان پیچش یا حلقه زنی فدراسیون اعلام کرد این امر می تواند لغو مردان پیچش یا حلقه زنی قهرمانی جهان در گلاسکو اسکاتلند در آن نیوفاندلند و لابرادور را براد Gushue راه اندازی شد به رقابت با شروع در مارس 28.

زنان جهان پیچش یا حلقه زنی قهرمانی در پرنس جورج, B. C., رسما لغو شده بود در اوایل این هفته.

در ضمن قهوه زنجیره ای دوم جام حذفی اعلام توقف پذیرش, نقدی, پرداخت, درخواست مشتریان برای تکمیل معاملات با استفاده از اعتبار بانکی و یا کارت های هدیه و پرداخت موبایل به جای.

غول تکنولوژی اپل میگویند این است که بسته شدن فروشگاه خود را در خارج از چین به مدت دو هفته از جمله تمام آن 29 مکان های کانادا. این شرکت همچنان به فروش آنلاین به عنوان بخشی از تلاش ها برای مبارزه با ویروسی همه گیر.

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد COVID-19 به عنوان یک جهانی همه گیر در اوایل این هفته به عنوان موارد شروع به سنبله در کشورهای سراسر جهان است.

اما کانادا مقامات بهداشت عمومی در ادامه به توصیف خطر به عنوان نسبتا پایین به عنوان آنها می خواهیم اقدامات بهداشتی مانند مکرر شستن دست و اجتماعی فاصله.

بسیاری از افراد مبتلا به COVID-19 تجربه خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و اکثریت قریب به اتفاق کسانی که قرارداد این ویروس بازیابی. این آژانس بهداشت عمومی کانادا می گوید خطر به کلی جمعیت کم است.

اما برای برخی از جمله کانادایی با سن 65 سال و بیش از کسانی که با سیستم ایمنی بدن و کسانی که از قبل موجود شرایط بیماری می تواند بسیار شدید باشد. در میان کانادایی ها مبتلا به این بیماری تا کنون کمتر از 15 درصد را نیاز به بستری.

تعداد فزاینده ای از موارد باعث شده است تا گسترده تعطیلی مدارس و دانشگاه ها لغو جمعی در مقیاس رویدادهای چند دلار بسته های محرک اقتصادی از سوی دولت و تعلیق از مجلس تا مارس 20.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 14 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو