با فشار بر کارگران پزشکی رو به افزایش در میان مداوم COVID-19 شیوع تقویت شده اند تسمه بر روی لباس آنها را پشت سر گذاشت هفته, ماه و یا حتی سال پیش.

در سراسر کشور بازنشسته پرستاران در حال پاسخ دادن به تماس به بازگشت به خط مقدم.

“ما می بود و در واقع چندین تماس امروز از پرستاران بازنشسته بازنشسته مراقبت های بهداشتی کارگران در بخش های مختلف” مارک Joffe, یک متخصص بیماری های عفونی در آلبرتا گفت: CTV News. “آنها خواستار در گفت:” آنچه که ما می توانید انجام دهید می توانید با ما در می آیند و کمک کند.'”

پرستار دلا اونیل است که در میان هزاران نفر قرار دادن دست خود را به بیرون آمدن از بازنشستگی.

“این نشانه ای از بار” اونیل گفت. “من فقط فکر می کنم آن است که همه دست به دست در عرشه.”

اگر چه این کار سخت است و ساعت های طولانی اونیل معتقد است یک پرستار هرگز واقعا “از دست دادن که تماس, حتی اگر شما بازنشسته و یا تغییر حرفه.

“اگر من می توانید بروید و کمک در برخی از ظرفیت پس از آن که بزرگ است.”

کارگران بیرون آمدن از بازنشستگی می تواند منینگ سلامت خطوط تلفن در انتاریو و یا کمک با بیمارستان دور در نوا اسکوشیا — کمک مورد نیاز است در سراسر کشور است.

“این چیزی است که پرستاران انجام” گفت: Claire Betker. “پاسخ آنها به جایی که آنها نیاز به رفتن.”

در کبک به تنهایی حدود 10000 بازنشسته مراقبت های بهداشتی کارگران در پاسخ به تماس برای کمک. این یک ژست است که تا به حال برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت, گفته او با افتخار به Quebecois در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه.

برخی از بازنشسته و کارکنان مراقبت های بهداشتی مانند Corazon Abdon است که نزدیک به 70 سال قادر به بازگشت به کار به دلیل آنها بخشی از جمعیتی است که در معرض COVID-19.

اما او گفت: اخبار CTV که او امیدوار است برای پیدا کردن یک راه برای کمک به با این وجود.

“من انگیزه است برای کمک به مردم,” او گفت:. “من دوست دارم کمک و مراقبت از مردم که هدف اصلی … من باید به آنها کمک کند.”

اتفاقا قبل از این ویروس در حال تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر و نقش حیاتی مراقبت های بهداشتی کارگران شده بود با تاکید بر بحران سازمان بهداشت جهانی تا به حال تعیین 2020 به عنوان سال ،

در دسامبر 2019 آنها هشدار داد که می تواند در سراسر جهان کمبود نه میلیون پرستاران و ماماها تا سال 2030 و گفت که سهم پرستاران نیاز به اذعان بیشتر.

در یک اعلامیه مطبوعاتی منتشر شده که در آن زمان شورای بین المللی پرستاران اجرایی Howard Catton گفت: “کسی که چشم انداز بهبود بهداشت جهانی تنها تبدیل به یک واقعیت است که اگر یک سرمایه گذاری عظیم در پرستاری. این تحقیق شواهد روشن است: بیشتر پرستاران منجر به سلامت بهتر نتایج.”

این یک پیام است که حلقه حتی بیشتر به شدت در میان شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de