بازنشسته بازنشستگی ایجاد کرد – دیوار و آنچه در پشت آن است که تا سال 2020

بازنشستگی روستاهای دیواری دردار و جداگانه سالمندان انکلاوها – آیا تا به حال روز خود را. کلمه “بازنشستگی” کار برکنار شده است و تعامل بین مردم در تمام سنین بالا است. این که چگونه شرکت کنندگان در طول عمر با چالش طراحی, envisage, زندگی در استرالیا در سال 2050.

چالش خود را به شناسایی راه هایی برای آماده شدن و انطباق با شهرهای استرالیا برای سرمایه گذاری در استرالیا زندگی می کنند طولانی تر و سازنده تر زندگی می کند. چشم انداز خود را مشخص شده در این مقاله ارائه می دهد یک مثبت در مقایسه با خیلی از تفسیر “سالمندی استرالیا”.


ادامه مطلب: ما نه فقط در زندگی برای دیگر – ما به شما اقامت سالم برای دیگر بیش از حد


ما بارها و بارها هشدار داد در مورد بلندی “بحران” که تا سال 2050 یک چهارم مردم استرالیا خواهد بود 65 ساله یا مسن تر. آنها شده اند به تصویر کشیده شده به عنوان وابسته به غیر همکاران قادر به مراقبت از خود. این سناریو از عذاب است بر اساس مفروضات اساسی است که هر کس بیش از 65 می خواهد می تواند و یا باید توقف هر نوع مولد سهم به استرالیا.

اگر این فرضیات در اشتباه هستند ؟

طول عمر جایزه

استرالیایی’ میانگین امید به زندگی است که به خوبی به ما 80s. که نشان دهنده یک 30 سال طول عمر “پاداش” پس از سن بازنشستگی معرفی شد و در سال 1909 که متوسط امید به زندگی بود 55.

افزایش میانگین امید به زندگی در استرالیا مردان و زنان پس از سال 1890. استرالیا اداره آمار CC BY

ادامه مطلب: بازنشستگی در 70 یک ایده و جلوتر از زمان خود


در حال حاضر افراد مسن سالم هستند, کار برای دیگر – که آیا پرداخت می شود, داوطلب, انعطاف پذیر, پاره وقت و تمام وقت و یا راه اندازی start-ups – و یا در برنامه های آموزش. تا سال 2030 همه متولدین خواهد شد 65. در این زمان نسل X شروع خواهد شد سهم خود را به گسترش مسن کوهورت.

جامعه استرالیا خواهد شد بهتر به حرکت این آینده اگر ما را از بسیاری از فرصت های مهم جمعیتی در حال حاضر. آنها زندگی می کنند بسیار طولانی می خواهید به باقی می ماند مولد و درگیر در طول زندگی خود و ارزشمند کش از دانش و مهارت است.

یکی از راه های حمایت اقتصادی و مشارکت اجتماعی است که به تجدید نظر عوامل فیزیکی نظارتی و مالی است که تعیین چگونه ما ساختمان های حومه شهر و خیابان ها سازماندهی می شوند.

معمولی شهری توسعه مدل های تکیه در کوتاه مدت مالی توسعه است. آن را ارائه حومه شهرستانها از خانه های فردی با نیاز به حمل و نقل خصوصی. برای بسیاری از خانواده ها (و نه فقط سالمندان) فاصله و عدم تحرک موانع مشارکت و در نتیجه انزوا و تنهایی.


ادامه مطلب: 1 میلیون و شمارش: بر روی تقاضا خدمات حمل و نقل عمومی را به حومه شهر


ساخت بسیاری از زندگی پس از 65

طول عمر با چالش طراحی آورده دیدگاه های جدید به آماده سازی و تطبیق با شهرهای استرالیا برای سرمایه گذاری در “طول عمر” پدیده بیش از دهه های آینده. چالش پرسید:

چگونه ما بهترین اهرم اضافی 30 سال از زندگی و از بند باز کردن اجتماعی و اقتصادی بالقوه در افراد 65+ برای کمک به استرالیا رفاه ؟

در ماه فوریه سال 2020 121 حرفه ای (تمام سنین) از 60 ساخته شده محیط زیست طراحی و زندگی ارشد سازمان به همراه چند تن از افراد مسن در بخشی از این چالش است. آنها به کاوش چگونه جمعیتی را تغییر چشم انداز زندگی, آموزش, کار و بازی. شانزده متقابل انضباطی تیم های خلاق در نظر گرفته آنچه در طول عمر می تواند مانند نگاه در این محیط جدید که در آن ساختمان ها و محلات هستند تعمیرشده.

چند نسل متقابل انضباطی تیم ها در محل کار در طول عمر با چالش طراحی. دانشگاه کوئینزلند, نویسنده ارائه شده

طراحی خوب با مردم است. با هم از شرکت کنندگان به این نتیجه رسیدند که طراحی برای افراد مسن است که در واقع “فراگیر طراحی”. هر کس می خواهد همان چیزهایی که برای یک زندگی خوب: استقلال و انتخاب هدف, خانواده و دوستان, سلامتی و امنیت مالی.


ادامه مطلب: از 8 تا 80: طراحی تطبیقی فضاهای برای پیری جمعیت


تیم ارائه شد با یکی از سه مکان به نمایندگی معمولی میانه و حومه بیرونی. آنها به چالش کشیده شد برای تبدیل ساختمان ها و محلات را بیشتر از طول عمر فرصت.

این تیم با استفاده از اصول اجتماعی و فیزیکی ارتباط با هدف افزایش انتخاب و بهبود شرایط برای مردم در تمام مراحل زندگی. کلید طراحی اولویت بود “مخلوط” – از مکان های با استفاده از مردم و نسل – و “قلب” قرار می گیرد که مردم در مرکز این روایت است.

پیشنهاد روش شامل:

  • ساختمان قابل پیاده محلات که کاهش فاصله بین خانه ها و خدمات

  • تبدیل خانه معمولی بلوک به “بلوک های فوق العاده” که در آن چند نسل زندگی می کنند

Superblocks ایجاد شده توسط تبدیل سه خانه به پنج چند نسل خوابگاه. Architectus با Feros مراقبت آرزوی زندگی 4 S شرکت wyeth و M دنور, نویسنده ارائه شده
  • اتخاذ سرمایه گذاری توسعه مدل با استفاده از سرمایه بلند مدت به جای کوتاه مدت بدهی های بیشتر مالی و جامعه باز می گرداند.
طول عمر جامعه شهری مفهوم (لوسی) از مرتب کردن بر اساس است که ممکن است تکامل خود استفاده بلند مدت حقوق صاحبان سهام. خوشه از چند ساختمان مسکونی با مخلوط تجاری و جامعه استفاده می کند در سطح زمین به شکل شبکه ای از پیاده رو و خیابان ها و پارک ها و میادین. طراحی مسکن مخلوط نیازهای فردی برای حفظ حریم خصوصی و جمعی نیاز برای جامعه است. Deicke ریچاردز Vee, طراحی Pradella ملک سرمایه گذاری, N Whichelow, Condev ساخت و ساز و بولتون کلارک. تصاویر: پیتر ریچاردز Deicke ریچاردز, نویسنده ارائه شده

محلات می تواند تعمیرات اساسی بیش از 30 سال است. این امر نیاز به تغییرات در دولت های محلی برنامه ریزی کدها و نوآوری توسط بخش مالی.

دیگر تیم های طراحی محیط های پیوسته با استفاده از لینک بين طبیعی ساخته شده و فن آوری دارایی. آنها طراحی شده به فضاهای فعال مردم بیش از 65 به ادامه خلاق و مولد سهم.

با ایجاد زیرساخت فراگیر مانند نزدیک در ارتباط زندگی و یادگیری “میکرو-محلات” مردم از همه سنین باقی می ماند “قلب” از اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی زندگی جوامع است. یک تحرک “اکوسیستم” از جمله خودکار اتوبوس و برقی سوار به اشتراک گذاری می تواند اتصال متخصص دانش و مهارت به مراکز محلی هاب.

Tek Trak پذیرای مستقل و الکتریکی خودرو تکنولوژی به اساسا تغییر راه است.
ما در اطراف.
ارتفاع معماری شهری و استراتژی های Milanovic نیل, نویسنده ارائه شده

ساخت فراگیر محلات اتفاق می افتد

در حالی که خودمختار فن آوری های خودرو ممکن است در ارائه دسترسی برابر به تحرک و حمل و نقل طراحان هشدار داد که تبدیل معمولی تنظیمات از خانه ها و اتومبیل ها به محله های قابل پیاده و خودروهای تدریجی خواهد بود. این بستگی به دو چیز است:

  1. برنامه ریزی شهری است که تضمین می کند هر کس خوب, دسترسی به امن تر از حمل و نقل جایگزین به جای ترافیک محور پوسته

  2. بلند مدت حقوق صاحبان سهام تامین مالی توسط “آینده متمرکز” وام دهندگان.

در این مدل دهندگان کمتر متمرکز در کوتاه مدت می گرداند. در عوض آنها باید تمرکز بیشتر بر کیفیت طراحی به عنوان یک کاتالیزور برای توسعه. در یک دایره با فضیلت جذاب رشد و توسعه است که افراد نزدیک به فعالیت های جامعه و کسب و کار تولید بیشتر “بلند”. که به نوبه خود باعث بیشتر شدن فرصت های کسب و کار را که از نظر مالی قابل دوام جوامع است.

طول عمر با چالش طراحی شناسایی شده طیف وسیعی از فرصت ها برای ایجاد یک پر جنب و جوش “طول عمر” اقتصاد از جمله مردم در تمام سنین است. کوچک افزایشی و مقرون به صرفه تغییرات نسبت به انعطاف پذیر و سن پسند جوامع می تواند درک بار به دارایی های واقعی است.

برنامه ریزی جوامع را در آغوش نه حذف افراد بالای 65 سال است تمام انواع از مزایای برای استرالیا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de