محدود کردن زیر سن قانونی دسترسی به انجمن و سایت های قمار: یک ایده خوب اما از لحاظ فنی مشکل

استرالیا باید نسبت به اتخاذ اجباری سن-سیستم امنیتی برای قمار و پورنوگرافی وب سایت با توجه به توصیه از فدرال پارلمانی حزبی کمیته اجتماعی و مسائل حقوقی.

توصیه به پیروی از کمیته تحقیق یافته های منتشر شده در ماه گذشته به عنوان یک گزارش با عنوان حفاظت از عصر بی گناهی. آن را شناسایی سطوح بالایی از نگرانی به خصوص در میان پدر و مادر در مورد زیر سن قانونی دسترسی به پورنوگرافی و سایت های قمار.

این کمیته خواسته است استرالیا eSafety کمیسر دیجیتال و تحول سازمان به محل کار نسبت به اجرای این سیستم است.

اما به عنوان بریتانیا به تازگی سقط تلاش نشان می دهد که ارائه این ایده را به معنای غلبه بر یک میزبان از ویژگی های و موانع لجستیکی از جمله هویت تقلب و استفاده از شبکه های خصوصی مجازی (Vpn) و یا anonymising مرورگر مانند Tor.


ادامه مطلب: این است که جنسیت فرزند خود را در حال تماشای آنلاین ؟ چگونه شما می دانید?


مانند بسیاری از کشورهای توسعه یافته استرالیا به مدت طولانی به حال قوانین است که محدود کردن زیر سن قانونی دسترسی به تنها محصولات. اقدام به خرید یک بطری آبجو به سرعت سریع یک درخواست برای اثبات سن.

اما تا زمانی که وجود داشته است قوانین مردم را نگاه راه هایی برای شکستن آنها. می شود زیر سن قانونی مصرف کنندگان می توانید تلاش برای پیدا کردن یک ID جعلی یک خرده فروش حاضر به چشم پوشی از قانون و یا به سادگی یک دوست و یا نسبی مایل به خرید برخی از آبجو برای آنها.

درست مثل الکل دسترسی به قمار و پورنوگرافی شده اند محدودیت سنی توسط قانون برای برخی از زمان. این استفاده می شود نسبتا آسان برای به اجرا درآوردن که تنها راه برای دسترسی به این موارد را از طریق فروشگاه های خرده فروشی. اما همه چیز را تغییر زمانی که این چیزها در دسترس بر روی اینترنت است.

هرزه نگاری و قمار نمایندگی قابل توجهی نسبت جستجوهای وب و ترافیک. به گفته یکی از های اخیر برآورد پورنوگرافی حساب تا 20 درصد از فعالیت های اینترنتی.

با توجه به این کمیته گزارش متوسط سن اولین قرار گرفتن در معرض پورنوگرافی است که در حال حاضر بین 8 و 10 سال:

آن را در حال حاضر نیست یک ماده از “اگر” یک کودک را ببینید پورنوگرافی اما “وقتی که” و هنگامی که جوان و جوانتر.

این گزارش همچنین هشدار می دهد که نوجوانان به طور فزاینده ای در معرض قمار تبلیغات:

نوجوانان امروز به طور فزاینده ای در معرض قمار بازاریابی… در کنار افزایش دسترسی و فرصت هایی را برای قمار با ظهور اینترنت و تلفن های هوشمند دسترسی داشته باشید.

در عصری که در آن سن-محتوای محدود در دسترس است به صورت رایگان به هر کسی با یک مرورگر وب چگونه ما اجرای محدودیت سنی?

تایید سن قانونی برای پورنوگرافی آنلاین در حال حاضر سعی شده است در انگلستان که در آن به معرفی ” قانون اقتصاد دیجیتالی 2017. اما 2019 تلاش رها شده بود با استناد به ویژگی های و نگرانی های حریم خصوصی.

هیچ کار آسان

آن را ساده به نظر می رسد در اصل اما مملو از دشواری در عمل است. با توجه به مقیاس جهانی از این صنایع آن است که تقریبا غیر ممکن است برای دولت و حتی ایجاد یک لیست از وب سایت های قابل اجرا. بدون یک لیست قطعی آن دشوار خواهد بود برای جلوگیری از دسترسی به سایت های که منطبق نیست.

وضعیت پیچیده است بیشتر توسط این واقعیت است که بسیاری از سایت های میزبانی در خارج از کشور, معنی آنها ممکن است مجبور به ارائه سنی مختلف-تأیید مکانیزم برای کاربران در حوزه های قضایی مختلف.

کارت اعتباری تایید شده به طور پیش فرض راه حل وجود دارد جهانی سیستم عامل به منظور بررسی کارت های اعتباری. اما در حالی که آن را ممکن است برای بررسی یک شماره کارت وجود دارد راه های مختلف برای به دست آوردن جزئیات مانند.

جزئی به طور بالقوه می تواند با استفاده از یک پدر و مادر کارت اعتباری و یا حتی متقلبانه خود را به دست آورند. دیگر گزینه ID مانند گواهینامه رانندگی به طور بالقوه می تواند به جای استفاده می شود اما این ممکن است یک گزینه محبوب برای کاربران قانونی به دلیل خطرات ناشی از هویت تقلب و یا نقض حریم خصوصی. این امر نیز مطرح چالش های لجستیکی: تصور ما میزبانی پورنوگرافی سایت نیاز به تایید استرالیا, گواهینامه رانندگی, جزئیات.

راه حل در حال حاضر وجود دارد

حتی اگر ویژگی های راه حل پیدا شده است وجود دارد در حال حاضر تاسیس راه هایی برای فرار از قوانین است. مصرف کنندگان به طور فزاینده ای تبدیل شدن به Vpn ها برای دور زدن محدودیت های منطقه ای در رسانه های محتوا.

VPN اجازه می دهد تا کاربر را به اینترنت به نظر می رسد به سرچشمه از محل دیگری است. اغلب به عنوان “تونل زنی” آن را به طور موثر احمق ها سیستم ها یا خدمات خود را به فکر شما در بخش دیگری از جهان با مبادله کاربران محلی IP (اینترنت) آدرس با آدرس دیگری. برخی از ارائه دهندگان VPN در حال حاضر به صراحت تبلیغ محصول خود را به عنوان یک راه حل به محدودیت های منطقه ای از جریان شرکت هایی مانند Netflix و آمازون است.

آن را سخت به تصور کنید که بسیاری از مصرف کنندگان را به نوبه خود به Vpn ها برای گول زدن هر گونه تایید روش های اجرا شده در اینجا در استرالیا.

مصرف کنندگان نگران در مورد حفظ حریم خصوصی نیز به احتمال زیاد به استفاده از مرورگر Tor.

Tor با این نسخهها کار در یک روش مشابه به VPN. در حالی که آن را هنوز هم پنهان محل کاربر (به طور بالقوه به دنبال مانند آنها در یک کشور دیگر) Tor نیز تضمین می کند که ترافیک منعکس بین نقاط مختلف در اینترنت را بیشتر مبهم کاربر (و در نتیجه سن خود).


ادامه مطلب: قوانین جدید لزوما پاسخ برای مقابله با تهدید واقعی به شمار پورنوگرافی


این کمیته اذعان کرد اما قول داد برای مطبوعات در نظر گرفتن استدلال:

در حالی که تایید سن است نه یک گلوله نقره ای آن می تواند ایجاد مانع قابل توجهی برای جلوگیری از افراد جوان و به خصوص کودکان — از قرار گرفتن در معرض به محتوای آنلاین مضر. ما نباید اجازه دهید که کامل باشد دشمن خوب است.

آن روزها هنوز زود است و کار زیادی برای eSafety کمیسر و دیجیتال تحول سازمان به انجام. این نیز روشن است هر دو دولت و فشار عمومی برای شناسایی و پیاده سازی راه حل برای حفاظت از کودکان و افراد آسیب پذیر. اما متاسفانه طبیعت انسان به ناچار ارائه هر گونه توسعه به عنوان راه حل بیشتر پر از چاله از یک بلوک از Emmental.

این امر می تواند آسان به می گویند که ما نباید خسته یا این که پدر و مادر باید مسئولیت. واقعیت این است که اجرای هر راه حل را محافظت می کند حداقل در برخی از جمعیت آسیب پذیر خواهد شد و بخشی از یک رویکرد لایه بندی شده. با حمایت گسترده و هدفمند آموزش و پرورش و تایید وجود دارد شاید بالقوه برای رسیدن به موفقیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im