بانک مرکزی و دولت آماده تازه اقدامات اضطراری به عنوان بازارهای بین المللی

دولت در حال برنامه ریزی برای ارائه یک دوم coronavirus حمایت اقتصادی بسته در روز و به بانک مرکزی اعلام خواهد شد “سیاست بیشتر اقدامات” برای حمایت از اقتصاد در روز پنج شنبه.

بانک گاهی اوقات با استفاده از عبارت “سیاست” برای توصیف تنظیمات به آن “سیاست رای” به اصطلاح نرخ نقدی که از آن بسیاری دیگر نرخ قیمت هستند.

دو هفته پیش از آن نرخ بهره به رقم 0.50% یک رکورد کم است که تنها 0.25 امتیاز بالاتر از آنچه فرماندار فیلیپ لاو توصیف کرده است به عنوان موثر پایین 0.25% در زیر آن بانک خواهد نیاز به شرکت در “غیر متعارف سیاست پولی” که شامل خرید اوراق قرضه دولتی و مسکونی وام مسکن اوراق قرضه و شاید شرکت های بزرگ اوراق قرضه به زور یک مجموعه از دراز مدت نرخ بهره پایین تر است.

در روز شنبه اعلام والی لاو نیز به احتمال زیاد به این فرصت را به مجموعه ای در جزئیات چگونه اقدامات غیر متعارف خواهد بود استفاده شود.


بانک مرکزی نرخ


استرالیا به اشتراک گذاری در بازار سقوط کرد 9.7% روز دوشنبه در بدترین حالت آن یک روز فروش از سال 1987.

در یک جلسه اضطراری در اوایل روز دوشنبه نیوزیلند بانک مرکزی کاهش آن, نقدی, نرخ 0.75 امتیاز از 1.00% تا 0.25% و گفت: در آن باقی خواهد ماند که در آن سطح به حداقل 12 ماه آینده.

باید آن را نیاز به انجام بیشتر این امر به نوبه خود به اقدامات غیر متعارف در امتداد خطوط از کسانی که در حال برنامه ریزی برای در استرالیا و اجرا در ایالات متحده و اروپا است.

روز یکشنبه در ایالات متحده فدرال رزرو کاهش نرخ بهره خود را به صفر و راه اندازی دور جدیدی از اقدامات غیر متعارف گفت: آن را خواهد خرید US$700 میلیارد دلار از دولت و شرکت های بزرگ وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار.


ادامه مطلب: در حال حاضر ما می دانیم. بانک مرکزی است و املای آن چه خواهد شد آیا زمانی که نرخ رویکرد صفر


اواسط دوشنبه استرالیا در بانک مرکزی و شورای تنظیم کننده های مالی که از بانک محتاطانه مقررات سازمان بورس و سرمایه گذاری کمیسیون اروپا و کشورهای مشترک المنافع وزارت خزانه داری اعلام کرد یک سری از اقدامات برای حفظ بازارهای مالی کار پس از سرمایه گذاران تبدیل شده به دور از هر دو سهام و اوراق قرضه دولتی.

به طور معمول هنگامی که سرمایه گذاران کویر سهام آنها و خرید اوراق قرضه دولت را وادار به پایین نرخ بهره به نقل از در اوراق قرضه.

بانک مرکزی برای خرید اوراق قرضه به عنوان مورد نیاز

اما در هر دو ایالات متحده آمریکا و استرالیا, سرمایه گذاران مجبور به فروش اوراق قرضه و همچنین هل دادن تا رای (تقریبا دو برابر شدن عملکرد در 10 سال استرالیا اوراق قرضه دولت از 0.6% دوشنبه گذشته به 1.1 درصد) و گرسنه بازار از خریداران در قیمت هر پدیده ای شورای تنظیم کننده توصیف به عنوان یک کاهش در نقدینگی.

بانک مرکزی عمل کرده است به تزریق نقدینگی توسط امیدوار به خرید مقدار نامحدود یک ماهه و سه ماهه اوراق بهادار تا اطلاع ثانوی.


ادامه مطلب: ما خیره کردن بشکه از ویژگی های رکود اقتصادی به عنوان coronavirus وارد جدید و خطرناک فاز


استرالیا محتاطانه مقررات سازمان گفت: این امر اطمینان بانک ها امکان استفاده از تزریق نقدینگی برای حمایت از مشتریان خود را.

هر دو اقتدار و اوراق بهادار و سرمایه گذاری کمیسیون انعطاف پذیر خواهد بود در استفاده از قوانین که در آن کسانی که می تواند باعث مشکلات برای کسب و کار و مشتریان.

به طور خاص هر سازمان خواهد شد که در آن موجه ارائه کمک و یا چشم پوشی از الزامات قانونی. این شامل شرایط ذکر شده شرکت های مرتبط با ثانویه سرمایه raisings سالانه جلسات عمومی و ممیزی.

اداره مالیات زودتر اعلام یک سری از اقدامات اداری برای کمک به مردم و کسب و کار در سختی به عنوان یک نتیجه از coronavirus از جمله به تعویق انداختن تاریخ پرداخت از مقدار مقرر از طریق فعالیت های کسب و کار بیانیه و مالیات بر درآمد ارزیابی تا چهار ماه.

دولت دوم coronavirus بسته حمایتی به دنبال یک بسته از A$17.6 اعلام در آخرین یکشنبه.


ادامه مطلب: این coronavirus سهم سقوط بازار است و بر خلاف کسانی که رفته اند قبل از آن


از آن خواهد شد با هدف تحکیم کسب و کار و خانواده ها تحت تاثیر سفر جدید و انزوا قوانین اعلام شده در روز یکشنبه.

یک اسکلت مجلس دیدار خواهد کرد برای چند ساعت در هفته آینده به تصویب اقدامات اعلام کرد در اول و احتمالا دوم بسته محرک. اعضای زوج به اطمینان حاصل شود که تنها کسانی که مورد نیاز برای quorums حضور خواهد داشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو