تحقیقات دونفره درک چه چیزی باعث ملانوم

“پس از آن رفتن را از طریق تمام ژنوم در یک بار و تلاش برای کشف کردن که در مناطق در حال حاضر اغلب در افراد مبتلا به این بیماری از بدون.”

به ویژه در دو از مناطق جدید محققان مشخص نیز لینک ها به صورت خودکار-اختلالات ایمنی فراهم می کند که شواهد دیگری که سیستم ایمنی بدن نقش مهمی را در فرد توسعه ملانوم.

Dr قانون گفت: آنها همچنین تایید کرد که ژن مناطق مرتبط با پوست و بالاتر از میانگین تعداد مول همچنین افزایش خطر ابتلا به ملانوم.

“آن علمی, هیجان انگیز برای تایید این – آن را در یک حس انتظار شما می شود شگفت زده اگر شما نمی پیدا کردن یک لینک وجود دارد,” او گفت:.

“این سرطان پیچیده است, که بدان معنی است که احتمالا وجود دارد نه فقط یک ژن وجود دارد به احتمال زیاد صدها ژن مختلف همه در تعامل و ترکیب آنها را به یک اثر بزرگ.”

ملانوم یکی از شایع ترین انواع سرطان در استرالیا, حتی با در نظر گرفتن سرطان پوست با بیش از 15,200 مورد جدید از سرطان پوست سرطان پوست تشخیص داده شد در استرالیا در سال 2019 با توجه به آمار و ارقام از موسسه استرالیا برای سلامت و رفاه.

در حال بارگذاری

از آن 1725 استرالیا هستند تخمین زده اند و به عنوان یک نتیجه از ملانوم.

محققان با استفاده از DNA از 37,000 ملانوم بیماران از سراسر جهان مقایسه اطلاعات ژنتیکی خود را به حدود 400,000 افراد دیگر با هیچ سابقه ای از این بیماری است.

آنها همچنین گسترش دامنه خود را که شامل بیشتر مردم از فراتر از شمال اروپا جمعیت است که به طور معمول تمرکز از ملانوم مطالعات سعی کنید برای دریافت بیشتر بینش دقیقا کدام ژن ها ممکن است تعامل به افزایش ملانوم در معرض خطر.

Dr قانون گفت: گام بعدی خواهد بود برای تمرین کردن به فرد خاص در ژن های خود را به آنهایی که به طور مستقیم مسئول ملانوم در معرض خطر.

استرالیا دارای unenviable عنوان بسیاری موارد ملانوم در رابطه با نیوزیلند و Dr قانون گفت که نشان داد چگونه ژنتیک و محیط در ترکیب برای ایجاد بسیار مخاطره آمیز شرایط برای ملانوم توسعه است.

“اگر شما را به یک جمعیت با سطح پایین از رنگ و حرکت آنها را به بالا-اکریلیک اشعه ماوراء محیط زیست, شما می توانید یک نتیجه تاسف,” او گفت:.

در عین حال او گفت: بهترین راه شناخته شده برای جلوگیری از سرطان پوست است که هنوز هم “لغزش شیب, با کف دست زدن”.

تحقیقات منتشر شده در مجله Nature Genetics.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de