پژوهش: Ciliwung میان جهان آلوده ترین رودخانه های

این مقاله به علامت اندونزی ملی ضایعات آگاهی روز (هری Peduli Sampah Nasional) در فوریه 21.


جهان لقب دومین دریایی آلوده کنندگان اندونزی دارای اهداف بلند پروازانه برای کاهش زباله های پلاستیکی 70 درصد تا سال 2025 است.

دولت ممکن است مجبور به دوباره حساب که هدف و رویکرد خود را. تحقیقات ما در سال 2018 نشان می دهد که Ciliwung رودخانه که تقسیم پایتخت اندونزی جاکارتا است که در میان آلوده ترین رودخانه در جهان است.

مربوط به یک گروه از اندونزی دانشمندان از محلی غیر دولتی Waste4Change و محققان هلندی مطالعه ما در بر داشت نمونه از Ciliwung رودخانه بیشتر آلوده از حداقل 20 رودخانه ها در اروپا و آسیای جنوب شرقی.

ما نظارت سطح کلان پلاستیک (پلاستیک با حجم بیش از پنج milimetres) در پنج مکان از Ciliwung رودخانه در ماه مه سال 2018 است. ما در بر داشت 20,000 موارد جریان به اقیانوس در هر ساعت.

که شکل راه بالاتر برای چائو رودخانه Phraya در تایلند (5,000 موارد در هر ساعت) رودخانه سن در فرانسه (700 مورد) و از رود راین در کشور هلند (80 مورد).

این مطالعه همچنین نشان می دهد وزن پلاستیک زباله از رودخانه ها در جاکارتا بالغ بر 2.1 میلیون کیلوگرم معادل 1,000 تسلا مدل S اتومبیل.

اقلام پلاستیکی با وزن بیش از 2 میلیون کیلوگرم در مجموع به اندازه 1,000 تسلا ماشین های این چنینی در نهایت در اقیانوس ها از رودخانه ها در جاکارتا به تنهایی. wikimedia commons

دیگر یافته های جالب

در پنج مکان ما بررسی ما بیشتر یافت می شود کیسه های پلاستیکی و کاغذ بسته بندی مواد غذایی. این نشان می دهد مردم به طور مستقیم ریخته خانواده خود زباله به سیستم آب.

شکل 1. () در جاوا جاکارتا و دریای جاوا. (ب) نمای کلی از نظارت بر مکان و هیدرو داده های مکان در جاکارتا ، (1) BKB-Angke (Ciliwung), (2) Cengkareng Kapuk (Pesanggrahan), (3) BKT (مختلف), (4) Sunter دهان (Sunter), (5) Cakung دهان (Cakung), (6) BKB-گرگل (Ciliwung) و (7) Haryono (Ciliwung). نویسنده ارائه شده

یکی دیگر از یافته بود که این میزان زباله های پلاستیکی بالاتر بود که بیشتر جریان آب.

این مهم است که درک آن را به عنوان نشان می دهد بسیاری از زباله های پلاستیکی است که حمل و نقل در طول فصل بارانی اوج جریان رودخانه.

اگر این شهر واقعا می خواهد به کاهش سهم خود را به جهانی پلاستیکی آلودگی پس از آن ما نیاز به آماده برای کاهش آلودگی پلاستیکی در قله آن در فصول بارانی.

بعدی حرکت می کند

از نظر علم من پیشنهاد می کنم دیگر شهرها و کشورها از جمله اندونزی باید در نظر انجام زباله های پلاستیکی نظارت خود را در رودخانه ها و آبراهه ها به عنوان به خوبی.

هر چند نسبتا جدید علم مطالعه پلاستیکی آلودگی در رودخانه ها و کانال های شناخته شده به عنوان رودخانهای پلاستیکی آلودگی دارای کلیدی برای کاهش میزان ورود زباله های پلاستیکی به اقیانوس ها.

لازم است برای ایجاد معیار ارزش پلاستیکی آلودگی در رودخانه ها در سراسر جهان است.

این کمک خواهد کرد که دولت مجموعه ای از اولویت ها برای چه رودخانه ها باید تمیز ، معیار نیز کمک خواهد کرد که اطمینان از اثربخشی راه حل های فن آوری.


ادامه مطلب: اندونزی نیاز به تحقیقات بیشتر در مورد چگونه زباله های پلاستیکی در اقیانوس ها تاثیر زندگی دریایی. اینجا چرا


دانشگاه Wageningen و تحقیقات در هلند در حال همکاری با اندونزی دانشگاهها و محققان – باندونگ موسسه فن آوری (ITB), Sepuluh Nopember موسسه فن آوری (آن) IPB دانشگاه اندونزی موسسه علوم و وزارت امور دریایی و شیلات – بررسی 20 آلوده ترین رودخانه ها در جاوا اندونزی پرجمعیت ترین جزیره ارائه داده محور پیشنهادات برای مقابله با زباله های پلاستیکی در اندونزی.

دانستن که در آن این پلاستیک آمده از چگونه آنها از طریق جریان آب سیستم و چگونه آنها متفاوت است در طول سال ضروری است برای همه ذینفعان برای جلوگیری از زباله های تر به جریان اقیانوس ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو