هر چند اکثر مردم فرض کرده اند که بازی برگزار خواهد شد در اطراف تقریبا همان ژوئیه-اوت جدول زمانی که آنها برنامه ریزی شده برای سال جاری کمیته بین المللی المپیک (IOC) رئیس جمهور توماس باخ گفت: پیش از آن تاریخ در سال 2021 امکان پذیر شد.

“این توافق نامه این است که ما می خواهیم به سازماندهی این بازی در آخرین تابستان 2021,” او گفت: در یک کنفرانس تلفنی.

“این است و نه فقط محدود به ماه های تابستان. تمام گزینه های روی میز از جمله تابستانی 2021.”

کمیته بین المللی المپیک توافق با ژاپن در روز سه شنبه برای اولین بار تعویق در بازی های المپیک’ 124 سال سابقه با توجه به خطرات ناشی از کوروناویروس تاثیر است. این آخرین عمده بین المللی رویداد ورزشی از سال 2020 به لغو بسیاری از سوال که چرا به ظاهر اجتناب ناپذیر تصمیم گیری در زمان بسیار طولانی را.

ورزشکاران غمگین بودند اما تا حد زیادی برطرف توجه به اختلال به آموزش خود را. این تصمیم را یک ضربه بزرگ به ژاپن که دارای سرمایه گذاری 12 میلیارد دلار در اجرا و ارائه یک سردرد به سازماندهی مجدد و تدارکات و کمک های مالی و حمایت.

باخ گفت: او نمی تواند تضمین تمام عناصر از بازی ها باقی خواهد ماند همانطور که در ابتدا برنامه ریزی شده است. او گفت: “نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد با ورزشکاران ایجاد کرد که در آن آپارتمان شد به فروش می رسد پس از بازی های این سال است.

“این یکی از هزاران بسیاری از سوالات این نیروی کار باید به آدرس. ما امیدواریم که ما انجام خواهد داد هر چه ما می توانیم به طوری که وجود دارد این است که یک دهکده المپیک این روستا است که در آن قلب بازی ضرب و شتم,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو