بازگشایی مونترال فروشگاه تحت فشار قرار دادند یک هفته به بازگشایی مدارس به عنوان برنامه ریزی شده: ایتالیایی, توالت

مونترال — بازگشایی غیر ضروری فروشگاه در منطقه مونترال بود که برنامه ریزی برای شروع مارس 11, شده است تحت فشار قرار دادند به مارس 18, Quebec برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت روز دوشنبه اعلام کرد اما این منطقه مدارس هنوز به بازگشایی به عنوان برنامه ریزی شده.

ایتالیایی, توالت اشاره به بالا بودن تعداد COVID-19 مورد و مربوط به بستری شدن در بیمارستان در منطقه مونترال به عنوان یکی از دلایل عقب هل دادن تدریجی کسب و کار reopenings وجود دارد.

“وجود دارد که بسیار کوچک حاشیه برای خطا برای یک deconfinement در مونترال” ایتالیایی, توالت گفت: در حالی که گفت که وضعیت در مونترال شهری منطقه باقی می ماند “تحت کنترل است.”

غیر ضروری فروشگاه در بقیه کبک آغاز بازگشایی دوشنبه.

تولید و ساخت و ساز دو دیگر صنایع است که مجموعه ای به بازگشایی در مونترال منطقه 11 مه انجام خواهد شد به طوری که برنامه ریزی شده, ایتالیایی, توالت اضافه شده است.

ایتالیایی, توالت گفت: مدارس ابتدایی در منطقه مونترال نیز هنوز برنامه ریزی برای بازگشایی به عنوان برنامه ریزی شده در مارس 19. مدارس ابتدایی در بقیه استان ها با توجه به بازگشایی دوشنبه (11 مه).

“ما هنوز دو هفته جلوتر از ما” تا مونترال-منطقه, مدارس, بازگشایی, ایتالیایی, توالت گفت. “ما به دنبال خواهد داشت وضعیت بسیار نزدیک و داده محور تصمیم گیری است.”

ایتالیایی, توالت نیز تحت فشار قرار دادند در اظهارات QESBA این گروه است که نشان دهنده کبک به زبان انگلیسی مدرسه تابلوهای گفت: آنها نمی خواهد بازگشایی مدارس انگلیسی مگر این که تابلوهای آن را احساس امن بود به انجام این کار.

“آنها نمی تواند تصمیم بگیرد که در هیچ مدرسه باز خواهد شد برای زبان انگلیسی” ایتالیایی, توالت گفت. “آنها نمی تواند انجام دهد.”

اوایل روز دوشنبه Pierre Arcand, موقت, رهبر مخالفان حزب لیبرال کبک بود به نام ایتالیایی, توالت برای به تاخیر انداختن کاهش سلول اقدامات در مونترال گفت: این استان نیاز به کنترل بهتر این ویروس در منطقه و سطح شیب دار بالا و تست قبل از ساخت هر گونه حرکت می کند.

ایتالیایی, توالت گفت: او در حال حاضر تصمیم به انجام این کار قبل از Arcand تماس.

در حال حاضر وجود دارد 2,280 افرادی که فوت کرده اند از COVID-19 در کبک, سلامت, مقامات روز دوشنبه اعلام کرد که موارد تایید شده در استان رسیده 32,623.

که تا 75 از 2,205 مرگ و میر گزارش یکشنبه; COVID-19 نفر در کبک رز 758 از 31,865 اعلام کرد یک روز زودتر.

به تازگی گزارش شده مرگ و میر 72 بودند در کبک تسهیلات مراقبت دراز مدت برای سالمندان (CHSLDs) شده اند که ضربه سخت COVID-19.

وجود دارد 1,772 مردم برای درمان COVID-19 در کبک بیمارستان از شنبه تا 18 از 1,754 فتح گزارش روز شنبه. از کسانی که در یک بیمارستان 218 هستند در بخش مراقبت های ویژه بدون تغییر از تعداد گزارش شده 24 ساعت قبل از آن.

وجود دارد و 826 نفر در انتظار COVID-19 نتایج آزمون در کبک که از شنبه تا دو از 824 گزارش روز شنبه.

تعداد زیادی از مردم در کبک که از بهبود COVID-19 همانطور که از دوشنبه 7,578 تا 320 از 7,258 بهبود گزارش یک روز پیش از آن.

با 16,606 موارد مونترال منطقه باقی مانده است سخت ترین ضربه COVID-19 در کبک; شما می توانید یک منطقه ای تفکیک COVID-19 اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de