بازگشایی آغاز شده است. هیچ کس مطمئن شوید که چه اتفاقی می افتد بعدی

سیاستمداران و کارشناسان بهداشت عمومی باید sparred برای هفته بیش از زمانی و تحت چه شرایطی اجازه می دهد تا کسب و کار برای بازگشایی و آمریکایی ها به ظهور از خانه های خود. اما سوال دیگری ثابت کند می تواند فقط به عنوان خاردار — چگونه ؟

از آنجا که راه اندازی مجدد و تدریجی خواهد بود با مکان های خاص و صنایع افتتاح زودتر از دیگران آن را تعریف پیچیده باشد. اقتصاد ایالات متحده است که یک شبکه پیچیده از زنجیره تامین است که پویایی لزوما تراز منظمی با اپیدیولوژی توصیه.

گرجستان و دیگر کشورهای در حال آغاز بازگشایی روند. اما حتی در خوش بینانه ترین برآورد آن خواهد بود و احتمالا سال قبل از آمریکایی ها دوباره جمعیت به میله های زندان و فشار بر روی ماشین های مترو راه آنها قبل از همه گیر رخ داد.

“این رفتن به بسیار طولانی را به گرم شدن اقتصاد از آن زمان به توقف آن گفت:” دایان Bg اقتصاددان ارشد حسابداری شرکت Grant Thornton.

و آن روشن نیست و اینکه دقیقا چه چیزی در آن به معنی به تدریج راه اندازی مجدد سیستم با به عنوان بسیاری از قطعات به هم پیوسته به عنوان اقتصاد ما است. چگونه می توانید یک کارخانه بازگشایی زمانی که پشتیبانان آن باقی می ماند توقیف? والدین چگونه می توانند بازگشت به کار هنگامی که مدارس هنوز بسته است ؟ چگونه می تواند به افراد مسن بازگشت هنگامی که هنوز هم وجود دارد هیچ درمان یا واکسن? چه نقش دولت در کمک به کسب و کار خصوصی است که ممکن است در ابتدا نیاز به کار در کسری از ظرفیت های طبیعی?

کارولینای جنوبی برای مثال به نظر می رسد به احتمال زیاد به میان ایالات متحده برای اولین بار به اجازه می دهد گسترده بازگشایی کسب و کار. اما اگر یک تولید کننده وجود دارد بستگی دارد یک بخش ساخته شده در اوهایو که در آن ویروس است که هنوز هم, پخش, آن را نمی ممکن است قادر به ادامه تولید بدون در نظر گرفتن قوانین است.

“ما زندگی در یک اقتصاد که در آن وجود دارد بسیاری از ارتباطات بین بخش های مختلف گفت: Joseph S Vavra یک اقتصاددان در دانشگاه شیکاگو است. “گفت: شما می خواهید برای بازگشایی به تدریج آسان تر است از انجام گفت.”

کاخ سفید منتشر شد یک برنامه در این ماه به صورت مرحله به مرحله بازگشایی اقتصاد با محدودیت کاهش متحده به عنوان دیدار با بهداشت عمومی بنچ ماركها. متحده شروع به توسعه را نقشه راه خود را. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو نیویورک روز سه شنبه گفت که بخش هایی از دولت که تا به حال کمتر coronavirus موارد ممکن است مجاز به بازگشایی سریع تر از شهر نیویورک و دیگر سخت-آمار مناطق.

اما کسانی که طرح عمدتا خشن شماتیک ترک بدون جواب سوالات مهم در مورد چگونگی این روند را بازی کردن در سطح زمین است. این جزئیات ممکن است کمک به تعیین اینکه آیا اقتصاد گزاف گویی خواهد شد نسبتا به سرعت پس از همه گیر اببس یا اگر ما را آهسته و دردناک چرخش به عنوان آن را پس از آخرین رکود است.

تحت کاخ سفید را در سه فاز برنامه ریزی بسیاری از کسب و کار اجازه خواهد داشت برای باز کردن در مرحله اول. مدارس و مهد کودکها خواهد شد و باید منتظر مرحله بعدی. که بدان معنی است که میلیون ها نفر از پدر و مادر کار می تواند به خواسته بازگشت به شغل خود را قبل از آنها هر گونه راه برای مراقبت از فرزندان خود را.

Vavra و دو همکارانش اخیرا تخمین زده است که نزدیک به یک سوم از خانواده های ایالات متحده که یک کودک زیر 14 و که بیش از 1 در 10 به دیگر بزرگسالان در خانواده به کمک با مراقبت از کودکان. علاوه بر این بسیاری از بازگشایی برنامه های تماس برای بزرگسالان جوانتر به بازگشت به کار برای اولین بار در حالی که مردم بیش از 55 که در معرض خطر بیشتری از عوارض شدید یا مرگ در خانه بمانند دیگر برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض. اما بزرگسالان جوانتر نیز بیشتر احتمال دارد که کودکان در خانه.

پس از آن وجود دارد که سلامت عمومی را تهدید: اگر متحده بازگشایی اقتصاد خود را سرعت بیش از حد و یا بدون اقدامات احتیاطی مناسب در محل است که می تواند منجر به تجدید شیوع با عواقب وخیمی برای امنیت و اقتصاد است.

“بزرگترین خطر این است که شما برای باز کردن بیش از حد سریع و بیش از حد گسترده و شما باید دور دیگری از عفونت موج دوم گفت:” علامت گذاری زندی اقتصاددان ارشد برای مودی تجزیه و تحلیل ترافیک. “که علوفه برای یک رکود اقتصادی. که فقط می خواهد به طور کامل تضعیف اعتماد به نفس.”

بخشی از بازگشایی ممکن است برای همه.

در مراحل اولیه بازگشایی کسب و کار تقریبا قطعا مورد نیاز برای کار در کاهش ظرفیت اجازه می دهد تا برای بیشتر اجتماعی فاصله. که نیاز به تغییرات برای تقریبا تمام شرکت های, اما در بسیاری از موارد آن را نمی خواهد در حال حاضر غیر قابل عبور از موانع.

دفاتر برای مثال ممکن است در عمل چرخش شیفت با بخش های مختلف در روز های مختلف و عمیق شستشو انجام شده در میان است. در کارخانه ها و خطوط تولید می تواند دوباره طراحی شده اجازه می دهد تا فاصله بیشتر بین کارگران و کاهش یا از بین بردن تماس بین تیم های.

اما کسب و کارهای دیگر می تواند یک زمان بسیار سخت تر تطبیق. اکثر رستوران ها, برای مثال, تنگ حاشیه سود حتی در بهترین زمان است. عامل در نصف ظرفیت — یا کمتر — به این معنی از دست دادن پول برای بسیاری از رستوران ها.

“این غیر ممکن است در کسب و کار رستوران به سود در 50 درصد درآمد کلیپ” گفت: “الکس اسمیت رئیس اطلس رستوران گروه که در عمل مجلل موسسات در بالتیمور هوستون و دیگر شهرستانها.

Broadwalk Restaurant in Hollywood Beach, Fla, Apr 23, 2020. Politicians and public health experts have sparred for weeks over when, and under what circumstances, to allow businesses to reopen and Americans to emerge from their homes, but another question could prove just as thorny — how? The New York Times

Broadwalk رستوران در هالیوود, ساحل, فلوریدا, Apr 23, 2020. سیاستمداران و کارشناسان بهداشت عمومی باید sparred برای هفته بیش از زمانی و تحت چه شرایطی اجازه می دهد تا کسب و کار برای بازگشایی و آمریکایی ها به ظهور از خانه های خود را, اما سوال دیگری ثابت کند می تواند فقط به عنوان خاردار — چگونه ؟ نیویورک تایمز

برای رستوران ها که در تلاش بودند قبل از خاموش شدن یا که نیست در عین حال تاسیس به اندازه کافی به نوبه خود سود صاحبان می تواند تصمیم بگیرد که تهیه آشپزخانه و طراحی مجدد اتاق ناهارخوری اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله است که ارزش هزینه است.

“اگر شما از سود قبل و کسب و کار شما در حال رشد بود, سپس شما نیاز به نگه داشتن تنگ و امید دارد که نور در انتهای تونل و چیز خواهد آمد” اسمیت گفت. اما اگر شما از دست دادن پول قبل از “شما واقعا باید از خودتان بپرسید آیا شما حفاری عمیق تر سوراخ؟”

اعتماد به نفس بسیار مهم است.

بحث های عمومی متمرکز شده دولت مقرر: چه زمانی باید به شهر و دولت خاموش کردن سفارشات بود برداشته است ؟ اما فقط به خاطر کسب و کار مجاز به بازگشایی این معنا نیست که آنها خواهد شد و یا اگر آنها که مشتریان باز خواهد گشت.

داده ها از OpenTable, رستوران خدمات رزرو نشان می دهد که مردم تا حد زیادی متوقف غذا خوردن حتی قبل از فرمانداران و شهرداران توصیه می شود انجام این کار و قبل از رسمی shutdown سفارشات اثر صورت گرفت. شواهد از سوئد و کشورهای دیگر است که باید اجتناب شود مستندات رسمی نیز نشان می دهد که مردم به شدت کاهش فعالیت های خود را حتی بدون دولت مقرر.

“من فکر نمی کنم آن را واقعا خاموش کردن دولت سفارشات که تعطیل اقتصاد — من فکر می کنم این ویروس که تعطیل اقتصاد” Vavra گفت. “گفت: اقتصاد در حال حاضر باز است فقط خدمات لب. اقتصاد نخواهد شد تا زمانی که مردم می خواهند آن را به بازگشایی شده است.”

تا کنون شواهد کمی وجود دارد که عموم آماده است. با وجود پراکنده تظاهرات نظرسنجی ها نشان می دهد حمایت گسترده برای خاموش کردن سفارشات و اشتهای کمی برای بازگشت سریع. اخیر وال استریت ژورنال/NBC News نظرسنجی نشان داد که اکثر آمریکایی ها بیشتر نگران محدودیت های بلند خیلی زود تر از نگه داشتن آنها در جای خود بیش از حد طولانی است.

“وجود دارد هیچ رستوران در کشور است که معتقد است که وقتی دولت می گوید: “برو رستوران ها بسته خواهد شد دوباره” اسمیت گفت.

اسمیت بزرگترین ترس او گفت این است که آمریکایی ها به عجله بازگشت به زندگی روزانه سرعت بیش از حد و در نتیجه یکی دیگر از عود و یکی دیگر از مستند. او می تواند قرض گرفتن پول و رسیدن به پس انداز برای بازگشایی یک بار گفت. برای بار دوم می تواند بیش از حد به مدیریت به ویژه به دلیل شروع کاذب می تواند مشتریان و حتی بیشتر با احتیاط.

“آنچه که می ترساند بسیاری از ما این است که موج 2,” او گفت:.

نقش دولت تمام نشده است.

دولت فدرال در حال حاضر صرف مقدار فوق العاده ای برای نگه داشتن افراد و کسب و کار شناور در اقتصادی shutdown. کنگره تصویب شده دیگر از نیم تریلیون دلار بسته کمک در روزهای اخیر با کمک بیشتر انتظار می رود در هفته های آینده.

اما اقتصاددانان می گویند نقش دولت تنها آغاز است. کسب و کار نیاز به کمک هوازدگی یک دوره از فروش کاهش می یابد. دولت های ایالتی و محلی کمک خواهد کرد بیش از حد و یا آنها را مجبور به قطع برنامه های برای جبران افت شدید در درآمد مالیاتی. افراد نیاز مزایای بیکاری کمک های غذایی و سایر کمک ها به پایان می رسد دیدار در رکود خواهد شد که مسلما بیشتر از دوام بیاورید این بیماری همه گیر.

دامنه این مشکلات نیست و در عین حال روشن است. هیچ کس نمی داند که چگونه بسیاری از کسب و کارهای شکست خورده اند به طور دائم به جای تعطیل موقت و یا چگونه بسیاری از گذاشته شدن کارگران خواهد بود قادر به بازگشت به شغل قدیمی خود را. اما دیگر طول می کشد خاموش کردن بیشتر دائمی آسیب خواهد بود و آهسته تر دوباره بجای اول برگشتن.

“شما می توانید مکث را فشار دهید برای یک دوره از زمان, اما نه بیش از حد طولانی قبل از آن می شود وام و پیش فرض و غیره گفت:” Shubham Singhal یک شریک ارشد در مک کینزی یک شرکت مشاوره. “سپس شما باید چرخه منفی که تغذیه خود را برای مدتی.”

خبر خوب این است که دولت بیشتر می داند که چگونه برای مقابله با این نوع از مشکل است. بر خلاف زمان خاموش شدن لازم است که سیاستگذاران به منظور توسعه برنامه ها در زمان ثبت پست-همه گیر دوره احتمالا شبیه سنتی رکود و تقاضا بیشتر مرسوم سیاست پاسخ.

خبر بد این است که به لحاظ تاریخی و سیاسی را برای این برنامه به پایان رسیده قبل از نیاز به آنها را. پس از رکود اقتصادی گذشته, تماس, برای مهار مزایای بیکاری آغاز شد در حالی که نرخ بیکاری هنوز نزدیک به 10 درصد است.

الیزابت Ananat یک Barnard College اقتصاددان که در مطالعات فقر و نابرابری گفت که او نگران است که حمایت دولت را دوباره خشک و تا قبل از اقتصاد آماده بود برای حفظ خود را طولانی تر شدن رکود و صدمه زدن به خانواده های کم درآمد که به طور معمول گذشته به بهره مندی از بازیابی.

“در برخی از راه من حتی بیشتر نگران بازگشایی از من در مورد خاموش کردن” او گفت:.

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de