بسیاری از آمریکایی ها شده اند و تحت سخت اقامت در خانه سفارشات و یا حداقل مشاوره برای بیش از یک ماه است. مردم نا امید و افسرده اما باید با پیروی از آنچه از آنها خواسته شده است به تحمل زیرا آنها اعتماد که دولت های محلی و مقامات بهداشت عمومی در حال گفتن حقیقت در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس.

شده است وجود دارد پرشور و صادق – بحث در مورد چگونه بسیاری از مردم به احتمال زیاد به بیمار و مرگ تحت شرایط مختلف و مجموعه ای از قوانین رسمی. روشن نیست چگونه نامشخص و در حال تحول یافته های علمی باید تاثیر فوق العاده ای اقدامات دولت است که محدود کردن شهروندان آزادی های اساسی.

در روزهای اخیر وجود داشته است تظاهرات عمومی در برابر ادامه این مستند. افرادی که در حال انجام نشان دادن ممکن است واقعا نا امید و ناراحت اما تحقیقات جدید و بررسی روزنامه نگاری است و آشکار است که وجود نیروهای قدرتمند در پشت آنها egging آنها که می خواهند نفوذ خود را به باقی می ماند ،

CNBC ریک Santelli سوالات بخشی از 2009 فدرال طرح نجات.

به دنبال معتبر احساسات

مخالفت و آزادی به آن را انجام دهد – این است که یک عنصر بسیار مهم دموکراسی است. رهبران سیاسی هستند به درستی تحت تاثیر افکار عمومی است. اما این مهم است که بدانید زمانی که اعتراض ها را برانگیخت ویژه-گروه های ذینفع به دنبال دستکاری مقامات درک احساسات عمومی.

به عنوان یک روزنامه نگار که دارای پوشش سیاست برای 20 سال و در حال حاضر مطالعات مردم چگونه فرایند قطعیت من توجه داشته باشید که سوال در مورد زمان تظاهرات افزایش پژواک از جنبش حزب چای از یک دهه پیش.

در فوریه سال 2009 دولت اوباما بود دست و پنجه نرم کردن با یک بحران شدید اقتصادی ناشی از سقوط بازار وام مسکن. یک خبرنگار در CNBC ریک Santelli شروع به شکایت که یک بخش فدرال طرح نجات صاحب خانه قیمت و ثبات طرح ممکن است اجازه دهید مردم از تعهدات وام مسکن حتی اگر آنها باید در انتظار آنها نخواهد بود قادر به پرداخت هزینه آنها خواهد بود و در صورت سلب حق اقامه دعوی.

Santelli این نقطه در تلویزیون در حالی که ایستاده در کف Chicago Mercantile Exchange, احاطه شده توسط بسیار ثروتمند معامله گران که egged او را در. آن را قانع کننده سرگرمی و سخنرانی سرعت در حال گسترش از طریق رسانه های محافظه کار. رادیو میزبان Rush Limbaugh پخش آن روی خود را نشان می دهد; محافظه کار استراتژیست های تحسین است و میلیون ها نفر از محافظه کاران آن را شنیده.

Santelli به نام برای امروزی ها “حزب چای” برای اعتراض به ناعادلانه دولت با قوانین.

طی چند ماه یک ائتلاف ضد اصلاحات مهاجرت فعالان مالی شاهین و مقررات مخالفان و اجتماعی محافظه کاران کشیده با هم پشت یک مجموعه مشترک از نارضایتی ها: باراک اوباما ادعا بی بند و بار مخارج تمایل خود را به اجازه دهید برخی از گروه های پیش رو در اقتصاد بیش از سایر گروه ها – سیاست هایی که بسیاری از آنها را به عنوان قرار دادن اقلیت نژادی در درک مزیت به مردم است.

که خود را جنبش حزب چای بسیاری از اعضای جمهوری خواهان – اما حزب جمهوری خواه نبود صحبت کردن برای آنها تا این کشور دو حزب ساختار خود را تبدیل به یک دشمن مشترک ، زمانی که حزب چای برگزار شد اولین تظاهرات هزاران نفر از مردم نشان داد. به عنوان اعتراض با انگیزه پارتیزان که به دنبال فرصت برای تغییر نگرش ها و رفتارهای حمایت سیاسی محافظه کار بودجه دستگاه طراحی و توسعه یک راه برای گرفتن اعتراض انرژی و کانال آن را به طور موثر.

معتبر اعتراض – مانند جنبش حزب چای آغاز شد – درحالی است که سنت آمریکایی است. AP Photo/مت Rourke

پایدار احساسات جدید لحظه

دانشمندان علوم اجتماعی که به مطالعه جنبش های جدید در سیاست پیدا کنید که زمینه احساسات به عنوان قدیمی به عنوان تمدن خود را که چیزهای که دولت می دهد ؟ چه عادلانه است ؟ که شروع به پریدن کرد به خط ؟

چه پس از آن باعث می شود یک جنبش به چیزی واقعی است ؟

این شروع می شود با یک گالوانیزه رویداد مانند چای, حزب, عمومی اعتراض تجمع که صدها نفر از هزاران نفر از مردم را دیدم که مردم دیگر مایل به کار با هم برای یک علت.

این جنبش نیاز به یک دشمن مشترک – که در مورد اوباما و سیاست های او و یک ساختار سیاسی است که آنها را مجاز – و پتانسیل برای تغییر واقعی نه تنها به لحاظ سیاسی بلکه به لحاظ اجتماعی نیز هست. برای کسانی که از پیوستن به حزب چای هدف روشن شد: آنها می توانند بیش از حزب جمهوری خواه.

به سرعت به حزب چای بود شرکت تصمیم گرفتند با ثروتمند منافع امید به کانال انرژی خود را به سمت کمی متفاوت به پایان می رسد – اگر چه بسیاری از جنبش مقاومت شرکت تصاحب پیام خود را. نظر سنجی حمایت از شهود است که این جنبش تا به حال نیروی.

یک کارولینای شمالی در اعتراض شد ظاهرا هماهنگ با ReopenNC که در سایت ثبت شده توسط ساکن فلوریدا و تمرکز بر فروش تی شرت و پوستر. AP Photo/جری بروم

ویروسی ایدئولوژی

در اواسط ماه مارس سال 2020 آن را به نظر می رسد یک حرکت جدید در حال افزایش بود و به بیان سرخوردگی با محدودیت و نامشخص پایانی برای این بیماری همه گیر و اقتصادی تلفات این مستند باعث شده است.

در این فضا از چند روز وجود دارد تظاهرات در دوازده متحده اعم از جمعیت بیش از 2000 که جمع آوری شده در المپیا به چند ده در آناپولیس مریلند.

شواهد موجود نشان می دهد که تظاهرات سازماندهی شده توسط پرداخت فعالان سیاسی با استفاده از Facebook و وب سایت های جدید برای محافظه کاران را تشویق به اعتراض در مکان های خاص در برابر خاص فرمانداران که تا به حال تحمیل قوی بهداشت عمومی محدودیت در فعالیت های اقتصادی است. این زمینه نشان می دهد که یکی از واقعی قصد تظاهرات به ایجاد این تصور از یک جنبش آلی است که تا به حال بوجود آمده برای اعتراض به محدودیت. شواهد و مدارک است که به خلاف: رای گیری نشان می دهد که فقط 12 درصد از آمریکایی ها فکر می کنم خود را به محدودیت های محلی رفته اند بیش از حد – و 26 درصد فکر می کنم آنها به اندازه کافی نمی رویم.

موجب شده توسط شهروند سوالات اول ارسال شده در ق مستقل تحقیقی خبرنگار برایان کربس تایید کرده است که بسیاری از وب دامنه که ثبت شده بود در اطراف این ایده از “بازگشایی” اقتصاد متعلق به تعداد بسیار کمی از مردم است. او با استفاده از یک امنیت سایبر جستجو ابزار جستجو برای “هر و همه دامنه های ثبت شده در ماه گذشته است که با شروع “بازگشایی” و در پایان “.com.” او در بر داشت که بسیاری از آنها ایجاد شد و در همان روز.

او در بر داشت که بسیاری از این وب سایت که ثبت نام سوابق شما می توانید خود را در Whois.com شد متعلق به anti-تفنگ-گروه کنترل که در حال اجرا توسط همان خانواده از برادران که سازماندهی تظاهرات از طریق Facebook گروه آنها را اجرا کنید.

چندین نفر دیگر از “بازگشایی” وب سایت ثبت نام کرده بودند را با آدرس و یا شماره تلفن های مورد استفاده توسط دیرینه محافظه کار در شرکت های مانند آزادی کار می کند. یک عدد تعجب آور متعلق به یک فعال سیاسی که گفت: مادر جونز که او ثبت دامنه برای حفظ محافظه کاران از استفاده از آنها برای مقابله با توصیه مقامات بهداشت عمومی.

این ‘بازگشایی کارولینای شمالی’ سایت با تمرکز بر فروش کالا. تصویر از ReopenNC.com با گفتگو CC BY-ND

تهدید جعلی مردمی

برای افرادی که در زمان تظاهرات بودند بدون شک واقعی است.

اما پوشش رسانه ای می باد و یا تحریف اندازه و معنی. در اصلی آن اعتراض داستان, ABC News, قرار دادن یک تیتر نشان می دهد اعتراضات به حال “گسترش” به مکان های جدید.

اما است که باعث ایجاد یک حس است که این اعتراضات سرعت رشد خود به خود و ارگانیک. واقعیت این است که اعتراضات رخ داده در مکان های مختلف در زمان های مختلف نیست و در واقع آنها در حال گسترش است. زمانی که سازمان یافته توسط همان گروه کوچک از فعالان سیاسی و ترتیبی تظاهرات منعکس سازندگان’ مهارت در بسیج مردم – و نه به طور طبیعی افزایش سطح سرخوردگی که در نهایت هل می دهد مردم را به عمل.

بسیاری از جنبش های سیاسی با استفاده از این تاکتیک است. مشکل وقتی پیش می آید که چگونه رسانه ها ارائه و در نتیجه حوادث. در آوریل 21, یک اتحادیه کارگری سازماندهی یک اعتراض پرستاران در کاخ سفید – و گزارش های رسانه ها با اشاره به رویداد ایجاد شده توسط یک گروه خاص با یک هدف خاص. که متفاوت از چگونه رسانه درمان “بازگشایی” تجمعات.

توسط پوشش ساختگی اعتراض به عنوان اگر آن را یک جنبش آلی رسانه ها می تواند حتی ناخواسته ایجاد توهم محبوب نیروی است که واقعا وجود ندارد.

که می تواند در نتیجه سیاستمداران احساس وجود ندارد اغراق آمیز یا فشار را به تصمیم گیری است که تهدید آمریکایی ها’ بهداشت عمومی.

[شما نیاز به درک coronavirus همه گیر و به ما کمک می کند. خواندن این گفتگو را در خبرنامه.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de