#REMEMBER1136 است نه متفاوت در محدوده و جاه طلبی به هشتگ-led طرح #metoo (که سرچشمه در ایالات متحده آمریکا) و #clapforourcarers (که سرچشمه در انگلستان).

انگلستان Safia companies list MBE پیشگام پایدار مد, بنیانگذار, مردم, درخت, است, حمایت, کمپین اظهار نظر در آن موقع در یک زمان جهانی همه گیر از Coronavirus COVID-19: “چه اتفاق می افتد در حال حاضر با COVID و بحران انسانی آشکار است که با توجه به ما تکان دهنده ناعادلانه اقتصادی و دارایی سیستم. این چیزی است که اجازه رعنا پلازا ساختمان سقوط. همه چیز باید تغییر پست COVID. ما نیاز به بازنویسی ما سیستم تجارت با تجارت عادلانه اصول در قلب آن — مردم, طبیعت و آب و هوا در کنار سود است.”

جانباز کارگر بریتانیا سیاستمدار مراد قریشی, لندن, عضو مجمع که پدر و مادر مورد ستایش قرار داد از بنگلادش یکی دیگر از حامی: “من به یاد داشته باشید به خوبی رعنا پلازا سقوط تحت سلطه جهان عناوین برای چند روز قرار داده و نور نقطه ای در بهداشت و ایمنی در بنگلادش کارخانه های. من خوشحالم که بسیاری از پیشرفت های ساخته شده در این شرکت در بنگلادش بین صنعت پوشاک و مشتریان خود را, اما ما هرگز نباید فراموش مانند یک رویداد است. من فقط غمگین به شنیدن این که بسیاری از کارگران صنعت پوشاک در بنگلادش در این سالگرد پیدا کردن شغل و معیشت در معرض خطر به عنوان بزرگترین اقتصاد جهان می آید به توقف تقریبا به عنوان یک نتیجه از پاسخ به #coronavirus.”

#REMEMBER1136: خفه شو برای رعنا پلازا رونمایی شد در پایین مشخصات پنل زوم جلسه در روز قبل از آن برگزار شده توسط یاسمین Choudhury از LoveDesh. در کنار او بودند از: Ohidul بازمانده Nazma Akter – Awaj بنیاد; صلاح الدین احمد عکاس مستند; Masud Rumee, کسب و کار, ویرایشگر Kaler Kantho, منیر Ahammed صاحب NCS پوشاک; جایا Chakrabarti, tiscreport.org; Andrew والیس, CEO & Founder از غیب; Dominic McVey کارآفرین و موسس از HELA.

کاتالیزور برای #REMEMBER1136 شده است یاسمین Choudhury انگلیسی متولد لندن اجتماعی کارآفرین و مدیر خلاق و بنیانگذار اخلاقی با نام تجاری لوکس LoveDesh و دختر نوجوانش کهربا Choudhury-Kaye; یک مادر و دختر طراحی اواز یا موسیقی دو نفری از بنگلادش میراث. Choudhry ارتباط طولانی با بنگلادش مربوط به طرح های توسعه اخیرا از طریق مد در زمان پاندمی (FITOP) و مردمی خیریه Amcariza پایه و اساس است.

Choudhury گفت: “اگر وجود دارد می تواند یک #MeToo و #ClapForOurCarers ما همچنین می توانید یک #Remember1136 برچسب به یاد داشته باشید منکوب و بهره برداری است. این است که سال های بسیاری در ساخت و داده شد نعمت بازماندگان و بستگان کسانی که در درگذشت رعنا پلازا.”

در بنگلادش bdnews24.com به توافق اولیه ارائه پشتیبانی رسانه است و انتظار به پیوست توسط همسالان در خانه و خارج از کشور به علت کاهش در سراسر گروه های ذینفع. Editor-in-Chief Toufique Imrose مهدی داده های شخصی خود را پشتیبان گیری و پیوست توسط گروه اخبار سردبیر استاد بازنشسته علاء الدین aladin پشتیبانی شده توسط Maral Pourkazemi – اصل maddthing/کاردانی پروفسور aladin است چند رشته ای فرهنگی ساخت و ساز/جزر و مد محل عمل.

مهدی گفت: “آن است bdnews24.com و من مسئولیت به حمایت از این جنبش اگر آن کمک می کند تا علت را در هر راه ما را برای مدت طولانی و پس از اوایل برجسته شده ناپایدار و نابرابر شیوه در این صنعت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im