آنفلوانزا که هر سال جان صدها نفر از هزاران نفر از مردم در سراسر جهان همه از بین رفت اما در اروپا در ماه گذشته به عنوان coronavirus مستندات کاهش انتقال با توجه به داده های اتحادیه اروپا و دانشمندان است.

نیمکره شمالی زمستان شیوع آنفولانزا به طور معمول اجرا می شود از ماه اکتبر تا اواسط ماه مه و در برخی از فصول زندگی ادعا در مقیاس COVID-19 رغم وجود یک واکسن.

آنفلوانزا کشته 152000 نفر در اروپا در 2017-18 زمستان. تا کنون COVID-19 گرفته شده نزدیک به 100,000 زندگی در سراسر این قاره البته در یک دوره کوتاه از زمان.

“فصل آنفولانزا به پایان رسید زودتر از معمول این سال و این است که احتمالا با توجه به اقدامات صورت گرفته در خصوص SARS-CoV-2 مانند اجتماعی فاصله و ماسک پوشیدن” هولگر Rabenau, virologist در دانشگاه فرانکفورت بیمارستان به رویترز گفت با استفاده از نام علمی جدید کروناویروس.

هر چند که استقبال از این قحط و غلا از موارد می تواند سرعت پیشرفت به سمت یک واکسن برای فصل آینده آنفولانزا.

آزمایشگاه غرق شده اند با COVID-19 و تا به حال کمتر آنفولانزا نمونه های در اختیار خود را معنی آنها “ممکن نیست که تصویر کامل از ویروس در گردش در آخرین بخش از فصل” گفت: Pasi Penttinen ارشد آنفولانزا متخصص در مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری (ECDC).

کمتر اطلاعات و تاخیر در پردازش اطلاعات می تواند بر کیفیت واکسن برای 2021 فصل زمستان در نیمکره جنوبی است که ترکیب آن معمولا تصمیم گرفت در ماه سپتامبر بر اساس نمونه های جمع آوری شده در آغاز سال است.

“این ممکن است یک مشکل” Penttinen به رویترز گفت که اطلاعات کمتری در مورد امکان جهش این ویروس باعث کاهش شانس مونتاژ موثرترین واکسن در برابر سویه های انتظار شايع سال بعد.

مشکل این است که بعید است به تحت تاثیر قرار بعدی زمستان واکسن برای نیمکره شمالی به دلیل ترکیب آن موافقت شد در ماه فوریه Penttinen گفت.

تصمیم گیری های بیش از ترکیب واکسن های گرفته شده در اوایل به دلیل آن طول می کشد چند ماه به تولید میلیون ها نفر از آنفولانزا jabs مورد نیاز در هر سال است.

گزارش دهی?

اطلاعات مربوط به آنفولانزا مرگ و میر هنوز در دسترس نیست اما در اوایل برآورد نقطه به نقطه بسیار پایین تر مرگ و میر در این سال است.

تنها 4,000 آنفولانزا بیماران نیاز به مراقبت های ویژه درمان در این فصل با توجه به داده ها از 11 کشور اروپایی حدود نیمی از این تعداد در مدت مشابه قبلی دو فصل است.

دانمارک که رفت به سخت مستند در اوایل ماه مارس دیدم تنها کسری از آن معمول مرگ و میر حدود 1000 نفر از آنفولانزا در این فصل زمستان گفت: Lasse Vestergaard, یک متخصص بیماری های عفونی در دانمارک Statens سرم انستیتو.

دانمارک تا به حال 355 COVID-19 مرگ و میر از 20 آوریل با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

حتی بدون ورود coronavirus این فصل آنفولانزا بوده است خفیف با اوج تشخیص عفونت های رسیده در پایان ژانویه و یک شیب افت در موارد پس از آن با توجه به داده های اتحادیه اروپا و کارشناسان. با پایان ماه مارس و پس از مستند اقدامات بوده است در محل برای چند هفته در سراسر اروپا شیوع آنفلوانزا تا به حال همه از بین رفته.

آنفولانزای فصلی فعالیت نیز پایین تر در این فصل در ژاپن احتمالا به دلیل coronavirus اقدامات مانند پوشیدن ماسک یا شستن دست و اغلب با توجه به مطالعه منتشر شده در این ماه توسط کارشناسان در دانشگاه توکیو و مرکز کنترل بیماری.

در حالی که مستندات نظر می رسد که مانع از انتقال آنفلوآنزای معلوم نیست که آیا گزارش دهی نیز ممکن است کمک به آن آشکار مرگ زود هنگام. مردم با خفیف علائم آنفلوانزا را بیشتر روشن سازی بیمارستان ها در طول COVID-19 اپیدمی کارشناسان می گویند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de