Remdesivir تایید شده برای کمک به درمان کانادایی با علائم شديد از COVID-19

تورنتو — یک دارو های ضد ویروسی در ابتدا استفاده می شود برای کمک به درمان ابولا تایید شده توسط بهداشت و درمان کانادا برای درمان COVID-19.

بهداشت کانادا اعلام کرد که این دارو remdesivir مجاز شده است برای درمان از رمان coronavirus در بیماران با علائم شدید مانند ذات الریه و یا کسانی که نیاز به اکسیژن اضافی به نفس.

Remdesivir اولین دارویی است که تایید شده برای درمان COVID-19 در کانادا. این دارو نیز اعطا اضطراری و یا مشروط مجوز در ایالات متحده و اروپا و ژاپن و سنگاپور و استرالیا است.

“این دارو است که با این نسخهها کار برای مهار ویروس خود را; بسیاری از دیگر داروهای دیده ایم استفاده می شود و یا تلاش برای استفاده در درمان COVID مربوط به بیماری شده اند در اطراف سیستم ایمنی بدن” متخصص بیماری های عفونی دکتر لیزا برت از دانشگاه دالهوزی در هلیفکس توضیح داد: به CTV News Channel.

“این یک طراحی شده است به طور مستقیم به مهار ویروس خود را و استفاده شده است و یا تست شده برای استفاده در دیگر عفونت های ویروسی قبلا.”

با توجه به بهداشت و درمان کانادا remdesivir توصیه می شود برای استفاده در کانادایی در سن 12 سال و مسن تر که شدید COVID-19 علائم و وزن حداقل 40 کیلوگرم است. بهداشت و درمان کانادا گفت: remdesivir است به اداره از طریق IV و استفاده خواهد شد تنها در امکانات بهداشتی که در آن بیماران می توانند از نزدیک تحت نظارت

“[این] قطعا برای همه نیست. این دارو است که این اداره از طریق وریدی به معنای آن است که برای استفاده در افرادی که علائم شدید و… کسانی خواهد بود مردمی که در حال رفتن به در بیمارستان که نیاز به بستری شدن در بیمارستان. آن را واقعا است در این مرحله برای افرادی که علائم شدید” بارت گفت.

بهداشت و درمان کانادا گفت: آن را به اتمام تسریع شش هفته بررسی remdesivir و مشخص شد که این دارو را سنگین تر بودن از مزایای خطرات آن استفاده می شود که در برابر علائم COVID-19.

اما بهداشت و درمان کانادا گفت: مجوز از مواد مخدر است که تولید شده توسط Gilead Sciences Canada Inc., همراه با برخی از شرایط برای اطمینان از آن “ادامه داد: ایمنی و اثربخشی و کیفیت.”

Gilead Sciences کانادا مورد نیاز است برای ارسال به بهداشت و درمان کانادا گزارش در تمام واکنش های جانبی به مواد مخدر, بارداری, ایمنی, گزارش نهایی داده ها از مطالعات بالینی و هر خارجی نظارتی اقدامات مربوط به ایمنی remdesivir.

“[Remdesivir] به نظر می رسد به ارائه برخی از سود در درمان افراد مبتلا به علایم شدید به اندازه کافی به طوری که سلامت کانادا تصمیم گرفته است تا آن را تایید کند با این شرط که به عنوان شرکت و به عنوان پزشکان و پزشکان جمع آوری داده های بیشتر در آن است که آنها گزارش آن را به بهداشت و درمان کانادا” بارت گفت.

نتایج منتشر شده در ماه مه از یک مطالعه بزرگ در ایالات متحده پیشنهاد کرد که remdesivir می تواند کوتاه COVID-19 زمان بهبودی.

ایالات متحده موسسه ملی بهداشت (NIH) آزمایش داروهای ضد ویروسی در 1,063 COVID-19 بيماران بیمار به اندازه کافی برای در بیمارستان بستری شود.

مقامات گفت: بهبودی در بیماران با استفاده از این دارو کوتاه شد با 31 درصد — 11 روز به طور متوسط در مقابل 15 روز برای کسانی که فقط داده های معمول مراقبت.

“آن را به خوبی انجام مطالعه به خوبی طراحی شده و به نظر می رسید برای بهبود مردم زمان تا به حال بین زمانی که آنها تا به حال بد علائم تا زمانی که آنها احساس بهتر” بارت گفت که remdesivir است “نه به طور کلی درمان در یک مرحله.”

تعداد کمی از کانادایی ها شده اند و یا در حال حاضر تحت درمان با remdesivir تحت دسترسی ویژه برنامه است. با مجوز از مواد مخدر به ویژه دسترسی به برنامه دیگر نمی خواهد نیاز به دسترسی remdesivir.

بهداشت و درمان کانادا گفت: آن را ادامه خواهد داد تا از نزدیک نظارت بر ایمنی remdesivir و اقدام خواهد شد باید هر گونه نگرانی های ایمنی بوجود می آیند. در حال حاضر وجود ندارد انقضای مواد مخدر را تصویب.

“این آژانس بهداشت عمومی کانادا است که در ادامه منجر به کار با Gilead Sciences Canada, Inc. برای دسترسی امن به remdesivir برای کانادایی ها” بهداشت و درمان کانادا در بیانیه ای گفت.

دو موجود بالینی با مجوز بهداشت کانادا به بررسی ایمنی و اثربخشی remdesivir ادامه دارد, با توجه به سازمان بهداشت.

در حالی که تصویب remdesivir به عنوان یک درمان کمک خواهد کرد که در جنگ علیه COVID-19 بارت هشدار داد که تحقیقات بیشتری نیاز است.

“تا زمانی که ما اطلاعات بیشتر, این یک ایده عالی است که بهداشت و درمان کانادا بدست ما دسترسی به این ابزار در ما COVID toolbox اما قطعا آن را نیست پایان داستان و ما مطمئن نیست که در آن بهترین استفاده و در عین حال” بارت گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de