این خواننده عامیانه چهره حبس از دو تا پنج سال به اتهام صدمه زدن به احساسات مذهبی در طول اجرای خود را روی صحنه است.

“بازداشت صرفا برای اعمال حق خود برای آزادی بیان شریعت Boyati باید فورا و بدون قید و شرط آزاد” عفو بین الملل گفت: در یک اقدام فوری’ روز جمعه.

“بازداشت و پس از آن بازداشت شریعت Boyati یک مثال روشن از چگونگی امنیت دیجیتال عمل نقض بنگلادش تعهدات بین المللی” سعد حمادی این سازمان در جنوب آسیا مبارز در بیانیه ای گفت.

“شریعت کلمات ممکن است ولی توهین به دستگیری او در یک مبهم تعریف شده ارائه مانند صدمه زدن به احساسات مذهبی است و نقض حق آزادی بیان” او اضافه شده است.

دستگیری ایجاد یک “اثر سرما توقف روزنامه نگاران و هر کسی که بیانگر مخالفت به ترس از امنیت دیجیتال عمل خواهد بود خودسرانه استفاده می شود در برابر آنها را” بیانیه ای گفت:.

“شریعت Boyati بود نه حمله به اسلام یا جامعه مسلمان فقط یک بخش از دانشمندان اسلامی. دفاع از موسیقی است نه یک جرم” به آن اضافه شده است.

لندن-بر اساس گروه همچنین گفت که امیدوار است مقامات بنگلادش ارائه خواهد شد بر “تعهد خود را به تجدید نظر در این قانون در مشاوره با خبرنگاران و اعضای جامعه مدنی را به اطمینان حاصل شود که آن را مطابق با قوانین بین المللی حقوق بشر از جمله میثاق بین المللی حقوق مدنی و سیاسی”.

حداقل 14 جرائم تحت DSA از جمله اتهامات علیه شریعت Boyati هستند غیر bailable با توجه به این بیانیه.

دادگاه عالی در Feb 12 از دولت خواسته برای توضیح عرض دو هفته چرا شریعت Boyati نباید به قید وثیقه.ost/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو