بیمارستان منطقه ای کارمند تست مثبت به عنوان ضد مستند بازداشت شدگان

و حداقل پنج نفر دستگیر شده اند که بیش از 100 جمع آوری شده برای ضد قفل اعتراض در ملبورن CBD.

Police officers detain a man as protesters gather outside Victoria's Parliament House on Sunday.

افسران پلیس بازداشت یک مرد به عنوان اعتراض جمع آوری خارج ویکتوریا مجلس در روز یکشنبه.اعتبار:AAP

ویکتوریا ثبت یکی دیگر از 10 مورد جدید از COVID-19 شبه آوردن دولت شمارش به 1487 موارد از جمله 118 هنوز هم فعال است.

از 10 مورد جدید است که ظهور یک شبه یکی مربوط به شیوع این بیماری در سرو گوشت در نظر گرفتن تعداد کل موارد مربوط به بروکلین کشتارگاه به 76. از مثبت باقی مانده آزمون یک فرد در اجباری هتل قرنطینه و هشت هنوز در حال بررسی است.

در حال بارگذاری

بیش از 150 ، 000 ویکتوریایی در حال حاضر تست شده برای COVID-19 به عنوان بخشی از دولت در دو هفته حمله رعد اسا با 20 تست مثبت است.

ویکتوریا وضعیت اضطراری که به معرفی مستند محدودیت به دولت به پایان خواهد رسید در روز دوشنبه.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

برتر Daniel Andrews, قرار است به اعلام روز دوشنبه در امکان کاستن از محدودیت در خط با دولت فدرال چارچوب به بازگشت به “COVID عادی” زندگی نشان داد در روز جمعه.

Ms Mikakos حاضر به حدس و گمان در محتوا از اعلام روز یکشنبه اما گفت: جلسات برگزار شده بود در طول تعطیلات آخر هفته به بحث در مورد محدودیت های اعمال شده از جمله پتانسیل بازگشایی مدارس.

در همین حال ویکتوریا پلیس در روز شنبه صادر 49 جریمه و انجام 841 نقطه چک در خانه کسب و کار و خدمات غیر ضروری در سراسر کشور به عنوان بخشی از عملیات نگهبان.

نقض عبارتند از پنج نفر از آدرس های مختلف رفت و آمد در یک وسیله نقلیه با هم برای به دست آوردن غذا هشت نفر نوشیدن الکل در یک محل اقامت خصوصی و چند نفر در ارتکاب جرایم جنایی از جمله سرقت و مواد مخدر مربوط به متخلف و نقاشی های دیواری.

بیشتر به آمده

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de