شراب قرمز جریان از شیپور خاموشی در شهر ایتالیایی در میان coronavirus بحران

تورنتو — برای حدود سه ساعت شراب قرمز جریان از شیپور خاموشی برخی از سینک ظرفشویی آشپزخانه و وان حمام در شمال ایتالیا شهر در هفته گذشته.

یک نقص دریچه در مغازه خواربار یا مشروب فروشی Settecani کارخانه شراب سازی در جنوب مودنا باعث Lambrusco Grasparossa درخشان شراب قرمز برای نفوذ به Castelvetro شهر آب سیستم. تصاویر و ویدئو به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان داد شراب جریان از آشپزخانه و حمام لوله ها. شراب بود گزارش آماده برای بسته بندی مایعات جایگزین.

این نشاط اخبار می آید در یک اضطراب زمان برای مردم در شمال ایتالیا که در آن بیش از 5000 نفر آلوده شده اند با یک رمان coronavirus که به کشته شدن بیش از 200 نفر در کشور است. شراب قرمز شیر خرابی به ارمغان آورد برخی از مقدار مورد نیاز طنز به منطقه و در سراسر جهان اذعان معاون شهردار Giorgia Mezzacqui.

“در یک زمان که در آن ما را به لبخند مورد من خوشحالم که ما به ارمغان آورد برخی از سبک سری به دیگران گفت:” سی ان ان. “امیدوارم روزی آنها را به یاد داشته باشید ما را و می خواهید به بازدید می آیند.”

شهرداری و کارخانه شراب سازی وجود دارد گفت: هیچ تهدیدی برای ساکنان در ارتباط با نقص. “حادثه نه شامل بهداشتی و یا خطرات بهداشتی: آن را تنها شراب” ترجمه ای از کارخانه شراب سازی post on Facebook می خواند.

آنها بعد از یک فیلم برجسته پوشش خبری این رویداد و نوشتن با خنده emoji: “و چگونه شما آن را ترجیح می دهند در بطری و یا از شیر؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im