تفریحی فیشر پیوستن به مبارزه برای در معرض خطر اشنه دریایی غول پیکر

تعدادی از جدید رؤیت شد در مکان های که در آن دانشمندان نمی دانم وجود دارد کلپ گفت: fantasy author لیتون یک محقق در موسسه دریایی و قطب جنوب مطالعات در دانشگاه تاسمانی.

اعتبار:Fantasy Author لیتون

در حالی که برخی از آنها تنها تکه های کوچک و یا افراد گیاهان این است که لزوما یک مشکل است. “این نکته که برخی از این افراد در حال هاردی battlers و تحمل بیشتری از آب گرم,”,,,, Dr لیتون گفت.

و همچنین تلاش برای پیگیری باقی مانده جمعیت دانشمندان در موسسه در حال تلاش برای بازگرداندن جنگل با شناسایی گیاهان مقاوم از آب گرم به نام “سوپر کلپ” – و پرورش این در یک آزمایشگاه.

هزاران نفر از میکروسکوپی اشنه دریایی در حال کشت بر روی رشته یا بشقاب سرامیک و متصل به صخره ای مرجانی در سه سایت در جنوب شرق تاسمانی.

اعتبار:Joanna هوشمند

در سال 2012 در جنوب شرقی استرالیا اشنه دریایی غول پیکر, جنگل, ذکر شده بود توسط دولت به عنوان در معرض خطر دریایی, جامعه, اولین مثال در استرالیا.

در حال بارگذاری

اشنه دریایی غول پیکر می تواند رسیدن به ارتفاع بیش از 30 متر است و بزرگترین جلبک دریایی در جهان است. در سرد آب روشن آن را به شکل بزرگ و جنگل های انبوه است که ارائه زیستگاه هزاران گونه های دریایی. رشته-مانند ساقه گاز پر شناوری مثانه است که اجازه می دهد اشنه دریایی غول پیکر به شکل شناور سطح تاج پوشش.

ناپدید غول جنگل اشنه دریایی اسیر عمومی تخیل زیرا آنها ذاتا به تاسمانی, هویت, Dr لیتون گفت. در حالی که وجود دارد تکه های کوچک در ویکتوریا وست از وررنمبول, Tasmania بود heartland برای اشنه دریایی غول پیکر: “به آن را ناپدید می شوند در یک فرد در طول عمر یک تأثیر قوی.”

“آن را بسیار جدی می توان آن را کاملا افسرده به صداقت” او گفت:. “ما از صحبت کردن در مورد این ایده به نام زیست محیطی و اندوه است. برخورد با آن و در خط مقدم می تواند بسیار عاقلانه است.”

در حال بارگذاری

این دانشگاه به حالت تعلیق بذر برنامه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما قایق تفریحی کاربران هنوز هم قادر به رفتن در آب به عنوان طولانی به عنوان آنها رعایت اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

کلپ مرمت پروژه انجام شده توسط موسسه دریایی و قطب جنوب مطالعات در دانشگاه تاسمانی با همکاری آب و هوا بنیاد OzFish نامحدود Huon آبزی پروری و TARfish.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im