نقاشی های مشهور در حال جاری شدن سیل در اینترنت – اما نه به عنوان ما عادت کرده اند به دیدن آنها. اینها نه فقط کپی. به معنای واقعی کلمه به زندگی آینده و نقاشی هستند که دوباره تصویب شده در خانه با دوستداران هنر نما راه خود را به همه چیز از دختری با گوشواره مروارید به گوتیک آمریکایی.

داده های اجتماعی فاصله آن را تعجب آور نیست پرتره هستند و مورد علاقه نوع. بودن خانه محدود نیز به معنای استفاده از آنچه در دسترس است: یک حوله حمام در محل لوکس رنسانس لباس; گلدان و تابه به جای آن از قرون وسطی روسری; حیوانات خانگی مصرف تعجب آور نقش.

این تصاویر استناد یک بازی طنز آمیز از نقطه تفاوت. یکی از ویژه دارای گونه های برامده مثال نشان می دهد یک زن و شوهر بازآفرینی جزئیات از Hieronymus Bosch باغ زمینی دلخوشیها با بوش را عجیب و غریب جهان همسان معاصر ذوق.

این تفریح هستند و نه فقط ریشه در خستگی از قرنطینه. ضربه به از نو خلق نقاشی های دارای سابقه ای طولانی صحبت می کند که به یک نیاز برای مشترک فرهنگی touchstones – و براندازی.

سالن بازی

تفریح و سرگرمی از نقاشی های معروف و یا تابلو (به معنای واقعی کلمه “زندگی تصاویر”) بود پارتی بازی در محافل اشرافی در قرن 18 فرانسه است. این پدیده پس از آن در سراسر انگلستان و اروپا و امریکا است.

در استرالیا وجود دارد سوابق این تابلو در حال تصویب در تئاتر و خانواده ها از 1830s.

یک سال 1871 آمریکایی, انتشار, سالن تابلو و تازه نيانجاميد capitalises در “تمایل زیادی میان افزایش نسل به شرکت در این بازی ساده و ظریف تفریحی”. این شامل زحمت کش دستورالعمل برای یک شب از جمله تعدادی از تابلو (پنج تا ده) انواع (کلاسیک و معاصر) و ژانرهای (جدی و طنز).

شاهزاده آلفرد آهنگ شراب برای تابلو از فصل انجام شده برای ملکه ویکتوریا و پرنس آلبرت در سال 1854. مجموعه سلطنتی اعتماد / © علیاحضرت ملکه الیزابت دوم سال 2020

پرده ها را جمع کردن به منظره از لباسهای چهره های نما با غرفه های پس زمینه از نقاشی های هنرمندان مانند تیتان, میکل آنژ و رامبراند. فریاد قدردانی و یا حدس زدن بازی ها خواهد امدن با مهمانان نشان دادن دانش خود را از تاریخ هنر (یا فقدان آن).

بازی مانند باکلمات اما خاموش و بی حرکت. بخشی از این ترفند بود که عمل کنترل فیزیکی مورد نیاز برای حفظ برخواهد داشت تا پرده نورد پایین و بازیگران این آماده برای یکی دیگر از تابلو.

فرهنگی touchstones

لباس و نما شده اند مستند به عنوان دور برگشت به عنوان دوران باستان کلاسیک. در جشن نمایش با شکوه از قرون وسطی و رنسانس اروپا رژه می روند و کروبی توسط حاکمان برجسته تابلو شد که متهم با مهم سیاسی و آموزشی توابع.

شاید دیدنی ترین مثال از یک تابلو رخ داده در 1458 در ورود فیلیپ خوب دوک بورگوندی به گنت. معاصر حساب توضیح می دهد که چگونه بیش از یک صد نفر از شهروندان استقبال فیلیپ خوب و همراهان خود را در تفریح و سرگرمی از این شهر جشن altarpiece آذر و هوبرت van Eyck را ستایش از عارف بره (این گنت Altarpiece) رنگ در 1432.

این گنت Altarpiece از کلیسای جامع سنت Bavo, Ghent, تکمیل 1432.

این درخشان و پیچیده polyptych ارائه یک جمع بندی از الهیات مسیحی آن تفریح می شده اند فوق العاده بلند پروازانه انجام است.

این گنت Altarpiece عمل به عنوان یک مشترک فرهنگی سنگ محک است که شهروندان آن می تواند مربوط به. تنها برهنه آمار و ارقام از آدم و حوا بوده اند معاف از تفریح و سرگرمی.

جنجال و براندازی

این بود که بر خلاف بعد تابلو از ویکتوریا جوامع زمانی که زن و مرد قابل قبول بودند و حتی تشویق می شوند. در اواخر قرن 19 اخلاق قوانین طفره رفت با سکون مدل: تا زمانی که زنان در حال حرکت نمی, آنها می توانند در حال حاضر این تابلو به عنوان هنر آموزش و پرورش به جای titillation.

در دفاع از این نمایش شاعر آمریکایی والت ویتمن نوشت: اگر نزد این tableux در نظر گرفته شده است “خارج از نزاکت” و سپس:

نزد تقریبا تمام آثار نقاشی و مجسمه سازی […] است, نیز, خارج از نزاکت. آن است که یک بیمار prudishness که میله تمام قدردانی از زیبایی الهی که در طبیعت cunningest کار – بشر قاب فرم و صورت است.

بنفشه سه رنگ مونتاگ یک ملبورن کر دختر نما به عنوان مدرن میلو (با اسلحه), c1898 -1905. وزارت امور خارجه کتابخانه ویکتوریا

بعد تابلو ایجاد شده توسط هنرمندان شناخته شده از ساقه بسیار با انگیزه های مختلف از طنز به نقد.

Pier Paolo Passolini را لا ریکوتا را نشان می دهد ساخت چندین تابلو از شیوه نقاشی برای کمیک اثر است. سیندی شرمن Untitled #224 از سال 1990 است تخصیص کاراواجو جوان بیمار Bacchus ایجاد چهار قرن قبل است.

در او دوباره تصویب شرمن با استفاده از آرایش و پروتز و غرفه – و در عین حال هرگز وجود هر گونه شک و تردید است که ما به دنبال در شرمن. او تخصیص بودجه را افزایش می دهد سوال مهم در مورد هویت فمینیسم و وضعیت تصاویر.

اهمیت هنر

در عصر ما از خود انزوا موسسات مانند گتی درخواست تفریح از آثار از مجموعه های خود را.

از ادای احترام به براندازی این تفریح تحریک در ما که تکان خوردن از به رسمیت شناختن گره ای از قدردانی و خشن و بی ادب خنده.

بیشتر از همه تابلو برجسته یک علاقه مشترک فرهنگی دانش: یک فرض است که آیکون های هنر ماده است که نگاه کردن و فکر کردن در مورد هنر یک فعالیت ضروری.

ما به عنوان چهره هفته ها و حتی ماه ها در خانه های ما وجود دارد همچنین یک فوتی و فوری مشارکتی عنصر: چرا فقط در یک شاهکار زمانی که شما می توانید یکی باشد ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im