رکورد زیان کار یک ‘دشوار’ یادآور COVID-19 تاثیر PM می گوید

OTTAWA — رکورد تعداد شغل ضرر و زیان به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر در حال یک “مشکل” یادآوری تعداد کانادایی ها در مواجهه با مشکلات اقتصادی این بهار می گوید: نخست وزیر جاستین ترودو.

در آوریل اقتصاد کانادا از دست داد نزدیک به دو میلیون شغل در بالای یک میلیون شغل از دست رفته در ماه مارس با توجه به آمار کانادا.

در همین حال میلیون ها نفر از دیگر کانادایی ها را دیده اند درآمد خود را به شدت کاهش می یابد که در نتیجه تقریبا تمام غیر ضروری کسب و کار بسته شده است.

در واکنش به این آمار و ارقام در رسانه های اجتماعی ترودو گفت: “وجود دارد کانادایی در سراسر کشور که به حمایت ما نیاز دارند و این کار شماره منتشر شده امروز دشوار است اما مهم یادآوری است که” رفتن به وعده به انجام بیشتر برای کمک به کانادایی ها در هفته ها و ماه های آینده.

این شماره ها را در جلو و مرکز در زمانی که او آدرس کانادایی صبح جمعه.

او انتظار می رود که به صحبت می کنند به بیش از 150 میلیارد دلار در کمک های اقتصادی برنامه های دولت فدرال به تصویب بیش از دو ماه گذشته. این شامل ارائه را-از-کار کانادایی مالی کراوات-بیش از 2000 دلار در ماه از طریق کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند (CERB) که 7.7 میلیون نفر را برای اعمال.

هر چند که آیا اقدامات انجام شده تا کنون بوده است کافی خواهد بود چیزی احزاب مخالف هستند به احتمال زیاد به وزن در.

این سوال که آیا یا نه این زمان بسته کمک خواهد پسوند همچنین می تواند بوجود می آیند با برخی از برنامه های فعلی مجموعه به پایان ماه آینده حتی اگر سرعت جریان تدریجی اقتصادی بازگشایی نشان می دهد بسیاری هنوز هم نمی تواند بازگشت به کار پس از آن.

جاری نرخ بیکاری را نشان می دهد “تاثیر واقعی” بحران بهداشت و مهار اقدامات با داشتن ملی وضعیت اقتصادی گفت: اشتغال وزیر کارلا Qualtrough تعهد در نظر گرفتن گسترش مقدار زمان مردم ادعا می کنند می تواند مزایای خاص.

“هیچ بخش دست نخورده است هیچ استان دست نخورده است و هیچ جامعه است دست نخورده توسط این” Qualtrough در مصاحبه ای گفت: در CTV News Channel روز جمعه در واکنش به آخرین آمار و ارقام از آمار کانادا.

یک شکل دولت منتظر است تا ببینید که چگونه بسیاری از کانادایی ها در کار آمده ممکن است از طریق 75 درصد یارانه دستمزد برنامه های نورد برای تشویق کارفرمایان برای حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد.

“ما به دنبال این ما گفت: از ابتدا ما می خواهند به وجود داشته باشد برای کارگران و کسب و کار از طریق این… ما در حال صحبت کردن در مورد آنچه در مرحله بعدی پشتیبانی خواهد شد مانند نگاه,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de