اتصال مجدد بعد از coronavirus – 4 روش کلیدی شهرهای تواند ضد اضطراب و تنهایی

COVID-19 مجبور است ما را به اجتماعی فاصله جداسازی و قرنطینه. این شرایط به احتمال زیاد پرورش گسترده اضطراب و تنهایی در شهرستانها ما. اما آنها نیز نیاز به اجتماعی متصل پر جنب و جوش فضاهای عمومی برای همه آشکار است.

ما با ارائه چهار استراتژی برای بازسازی اتصال اجتماعی و عاطفی رفاه در شهرهای ما هنگامی که محدودیت ها برداشته.


ادامه مطلب: است که سلامت روانی خود را رو به وخامت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس? در اینجا آنچه به نگاه کردن به


تغییر آب و هوا عاطفی

اجرا فاصله اقدامات احتمالا تغییر نه فقط کار ما سفر و خانواده روال اما نحوه تعامل ما با دیگران و چگونگی احساس ما درباره خودمان و جوامع ما.

تنهایی برای سلامت شما بد است و به احتمال زیاد در حال افزایش است. هیچ تضمینی وجود ندارد که همه گیر محور تغییر نسبت بیشتر در ارتباطات دیجیتال را برای جبران از دست رفته نزدیکی عاطفی در فرد تماس بگیرید.

به تنهایی بیشتر رایج می شود آن را ایجاد یک تغییر در آنچه که جامعه شناسان از آن به عنوان “عاطفی آب و هوای” – جمعی از احساسات را تجربه کرده و به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از افراد در درون یک شهر یا جامعه است. یک “جرم رویداد عاطفی” مانند COVID-19 می به طور چشمگیری تغییر عاطفی آب و هوا. آن چنان مخرب است که آن را منجر به یک تغییر دائمی در روزمره عاطفی متحده عبارات و تعاملات اجتماعی.


ادامه مطلب: طراحی شهرستانها برای مقابله با تنهایی? بیایید کشف امکانات


COVID-19 دارای پتانسیل قوی به ما را نه تنها تنهاتر اما بیشتر بی ترس و اضطراب و عصبانی است. در حال ظهور از این مدارک شامل: وحشت از خرید کالا; سوء استفاده و انگ “خطرناک” مراقبین سلامت کارگران و پتانسیل افزایش خشونت و بدرفتاری با حیوانات.

حتی پیشنهاد شده است ما در مجموع پردازش و حرکت را از طریق مراحل از انبوه غم و اندوه.

این مهم است به درمان منفی عاطفی آب و هوای با استراتژی مجدد جوامع کاستن ترس و بهتر آماده سازی ما برای هر آینده خاموش شدن ناگهانی. ما می توانیم حتی با هدف ترویج مثبت عاطفی آب و هوای و “مهربانی بیماری های همه گیر”.

4 راه برای ساخت بهتر جوامع

COVID-19 فرصتی است برای ساخت در آنچه ما می دانیم و به یاد بگیرند که از این وضعیت است. آن را ممکن است برای ترویج اجتماعی و احساسی خوب بودن. ما نشان می دهد چهار روش کلیدی برای ساخت بهتر جوامع است که انجام این کار.

1) طراحی قابل پیاده, اجتماعی, انعطاف پذیر فضاهای عمومی

کار اخیر-از-صفحه اصلی شیوه های کاهش ترافیک ماشین ها را تا 50 درصد در راه های شریانی. آنها همچنین باعث تب کابین و یک ولع مصرف برای ورزش و تماس های اجتماعی.

شهرستانها و حومه باید دوباره طراحی شده برای حمایت از فعالیت های فیزیکی و اجتماعی و سلامت روحی و روانی. ما نیاز به تاکید بیشتر بر چرخه و عابر پیاده-دوستانه فضاهای. وجود دارد نیز باید تجدید تمرکز بر روی ساختمان قابل پیاده شهر و مراکز محله بالا خیابان به جای ادامه با خودرو وابسته به خاطره حومه.

آخرین نمونه های خلاقانه و انعطاف پذیر با استفاده از فضای کسب و کار الهام بخش است. آیا کافه تبدیل به گوشه فروشگاه ها بارها و فروش غذای آماده کوکتل, پارک تبدیل به ورزشگاه و یا پارک خودرو تبدیل به پاپ آپ, کسب و کار, انعطاف پذیر استفاده از فضا باید تبدیل به امری عادی است.


ادامه مطلب: Coronavirus به ما یادآوری می کند چگونه قابل زیستن محلات مهم برای ما خوب بودن


2) ادغام عمومی و فضاهای آنلاین

ما آنلاین جدید مهارت های ارتباطی می تواند به ما کمک کند توسعه فیزیکی بهتر-رابط دیجیتال برای گرد هم آوردن مردم.

ویدئو کنفرانس انعطاف پذیر است و می توانید با فعال کردن از راه دور اتصال و “کار از خانه” هاب. اما سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook Meetup واتساپ یا هنر مبتنی بر برنامه های کاربردی مانند کسی مفید برای سازماندهی جلسات فیزیکی بیش از حد. این می تواند کمک به جامعه داوطلب, معاشرت, و یا به سادگی های چریکی-باغ گیاهان محلی برای پخت و پز.

فیزیکی بهتر-رابط دیجیتال می تواند کمک به مشاغل جدید شکوفا در “تعاملی” صنایع خلاق است که عملا اتصال جدا شده افراد است. فضاهای هنری جدید تاسیس می تواند قرار دادن همبند زیرساخت های دیجیتال مانند صوتی و تصویری, سیستم عامل, درون فضاهای فیزیکی به کمک چهره به صورت مجازی و مخاطبان ارتباط برقرار کردن.


ادامه مطلب: بسیاری از مردم احساس تنهایی در شهر, اما, شاید, ‘سوم’ گردشگری می تواند با آن کمک کند


3) ارائه مسکن با کیفیت

COVID-19 در معرض گسترده تنوع در کیفیت مسکن در استرالیا. بسیاری از خانه ها کمبود فضا برای جای کار, مطالعه, آرامش, ورزش و اجتماعی یا فضای که در آن مردم می توانند به دنبال حفظ حریم خصوصی و آرام. مسکن نیز متفاوت است در آن دسترسی به هوای تازه و نور و درجه حرارت کنترل سالم و فضاهای سبز.

طراحی خانه های آینده با این نیازها و امکانات در ذهن باید یک اولویت است.

4) ساخت با نیازهای مختلف و ننگ در ذهن

اثرات COVID-19 احساس خواهد شد به همان اندازه. پست-COVID-19 شهرستانها باید این را به حساب.

COVID-19 در معرض آسیب پذیری از مردم تجربه بی خانمانی. آن را نیز تا حد زیادی افزایش خطر ابتلا به تنهایی برای یک چهارم مردم استرالیا که به تنهایی زندگی می کنند. این امر به خصوص مسن استرالیایی با یک تحرک اختلال.

همه گیر نیز برجسته ایمنی خطرات ناشی از متمرکز ترتیبات زندگی مثل خانه های سالمندان.

ما باید اولویت بندی ایجاد مسکن را کاهش می دهد که انزوا و ترویج ارتباط اجتماعی.


ادامه مطلب: آپارتمان زندگی برای خانواده ها به معنی زندگی در محله های نزدیک اما اغلب احساس جدا شده بیش از حد


مثبت اخیر مکالمات عمومی در رسانه های اجتماعی و در درون جامعه هنر قبلا stigmatised احساسات مثل تنهایی و اضطراب کمک خواهد کرد که نگه داشتن این نگرانی ها در دستور کار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im