تولد روبان سفید را به رئیس جدید قرار می دهد ایمان به حسن نیت و روزی چوگان مانند

قبلا یک داوطلب سازماندهی راهپیمایی برای سفید, روبان, روز, حتی آقای Chilcott شد مطمئن شوید که چه عمل او قرار بود به بعدی برای پایان دادن به خشونت “به غیر از بازگشت به ماه مارس آینده”.

این کشیش مسیحی مترقی و فعال سابق نیروی کار وزرا مشاور دیدم یک فرصت را به درایو را تغییر دهید.

“هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از حسن نیت برای روبان سفید در جامعه گسترده تر. مردان و اکثر استرالیایی ها می خواهید برای دیدن تغییر زمانی که آن را می آید به خشونت جنسیتی” آقای Chilcott گفت.

“روبان سفید این فرصت را به مهار آن نگرانی و انرژی و هدایت آن به سمت معنی دار عمل است که منجر به تغییر است.”

اولین سفارش خود را از کسب و کار بود فرار مرد-تنها سفیر برنامه که آسیب دیده بود توسط نمایندگان گرفتار تداوم خشونت.

روبان سفید روز وعده که در آن مردان برجسته خواهد علنا وعده را به ارتکاب یا چشم پوشی از خشونت علیه زنان از بین رفته اند بیش از حد.

برجسته خشونت خانوادگی مبارز روزی چوگان اولین بار است که نام بزرگ برای پیوستن به روبان سفید جدید شورای مشورتی است که ساخته شده تا از خط مقدم کارگران و جنبش زنان رهبران و نمایندگان کسب و کار.

Rosie Batty is the first big name on White Ribbon's new advisory council.

روزی چوگان اولین بار است که نام بزرگ در روبان سفید جدید شورای مشورتی است.اعتبار:AP

سابق استرالیا از سال, Ms چوگان مانند شروع به مبارزه برای پایان دادن به خشونت های پس از او پسر لوقا بود به قتل توسط پدرش در یک زمین کریکت در ملبورن در جنوب شرق.

Ms چوگان معتقد است تغییر در سازمان واقعی است و بزرگترین فرصت شد در گرد هم آوردن یک تکه بخش و رانندگی مکالمه به علت خشونت.

“روبان سفید است که به دنبال واقعا گوش دادن به صدای قربانیان به صدای زنان در این کار بسیار دشوار فضا و سازمانهایی که باید مبارزه کرد و از آن حمایت کرده و برای چند دهه,” او گفت:.

“این مهم تفاوت به خاطر آن است که برای مردان منجر به راه رو به جلو آن را در مورد زنان و مردان با هم کار کنید.”

White Ribbon drew support from prominent leaders. Then-Prime Minister Malcolm Turnbull and Opposition Leader Bill Shorten at a White Ribbon breakfast in 2017.

روبان سفید جلب حمایت از رهبران برجسته. سپس نخست وزیر Malcolm Turnbull و رهبر مخالفان لایحه کوتاه در یک روبان سفید صبحانه در سال 2017.اعتبار:Alex Ellinghausen

آقای Chilcott گفت: تمرکز خود را مشغول به کار بود با خدمات زنان.

این یک شیفت از روبان سفید قدیمی که تا به حال مورد انتقاد قرار گرفته است توسط بخش برای اشغال مقدار از آگاهی بدون مشورت و یا کار در کنار خدماتی که با مته سوراخ کردن فشار از بحران است.

در حال بارگذاری

“روبان سفید است, اصلی, تشخیص نماد برای پرداختن به خشونت جنسیتی و خشونت خانوادگی بنابراین برای من, من می خواهم به سرمایه گذاری مجدد است که با اعتماد و توانایی گوش دادن و یادگیری از زنان” آقای Chilcott گفت.

به جمع آوری کمک های مردمی مدل نیز تغییر یافته و با هواداران تشویق به جمع آوری پول برای خدمات محلی و یا پروژه های در حالی که کمک های مالی به روبان سفید را به یک جامعه پاسخ صندوق خواهد شد که کارگردانی به طرح های مردمی.

رئیس سابق اجرایی خشونت NSW, مو Baulch گفت: روبان سفید متمرکز توجه کشور در خشونت مردان اما موفق به همکاری با این بخش از طریق مبارزات انتخاباتی و یا جمع آوری کمک مالی.

“هنگامی که مردم رفت و به روبان سفید, حوادث, آنها فکر می کردند که کمک به خط مقدم خدمات. گاهی که اتفاق می افتد بیشتر از آن زمان آن را” خانم Baulch گفت.

او گفت: وجود فضای جدید روبان سفید که مشغول به کار در کنار خط مقدم بخش مردان و خشونت سازمان.

“اگر آن را مبتنی بر شواهد و نه در مورد خود ترویج یک نام تجاری در هسته این کار کاملا فضا وجود دارد,” او گفت:.

دو وجود دارد مسائل مربوط به Mr Chilcott در حال حاضر حاکی از علاقه به مبارزه بر: افزایش منابع برای کاهش لیست انتظار برای مردان رفتار تغییر برنامه ها و حمایت از معرفی سرکوبگر کنترل قوانین در استرالیا را کنترل رفتار یک جرم جنایی.

آقای Chilcott گفت: مردان نقش مهمی در پایان دادن به خشونت و ریشه دوانده مفاهیم در اطراف نابرابری جنسیتی بودند بخشی از مشکل است.

“وجود دارد مقدار در مردان, صحبت کردن با مردان در مورد خشونت جنسیتی” او گفت:. “وجود دارد مقدار در مردان نشان دادن چگونه شما می تواند در همبستگی با زنان در راه حق نه با فرض اینکه شما بهترین می دانم.”

خشونت خانگی ویکتوریا آلیسون مک دونالد گفت: نشانه های مثبت جدید روبان سفید و قصد خود را برای همکاری و پاسخگو به این بخش حیاتی بود.

“آنها یک سازمان جدید به طور موثر بازسازی از زمین تا. آنها به ارث برده فوق العاده زیادی مخاطب” او گفت:.

“به طوری که آنها واقعا می تواند انجام برخی از کارهای خوب با اعمال نفوذ در آن برسد.”

او گفت: هر زمان روبان سفید شروع یک کمپین آن را بیشتر مردم به دنبال کمک.

“آن را مزمن تحت ذوات و خط مقدم سازمان است که همیشه باید به ارائه شبکه امن برای افراد در معرض خطر که … به دنبال تغییر در زندگی خود را,” او گفت:.

“این یک چیز واقعا خوب است, اما آن را نمی تواند انجام شود در انزوا.”

روزی چوگان خواهد بود در گفتگو با براد Chilcott روز جمعه به صورت مجازی روبان سفید شب. برای جزئیات بیشتر به whiteribbon.org.au.

ما صبح و شب Edition خبرنامه

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net