زمان واقعی کیفیت هوا گزارش های کلیدی برای حفظ سلامت

یکی از نویسندگان دانشیار پری جانستون می گوید: کیفیت هوا نظارت بر سیستم های خوبی هستند اما آنها توسعه یافته برای نظارت بر bushfire دود حوادث.

در حال بارگذاری

“ما در حال حاضر آلودگی بالا رفتن برای مدت طولانی و شاید نگران کننده ترین چیز در همه,” او گفت:.

با توجه به استانداردهای ملی کیفیت هوا در نظر گرفته شد خطرناک که 24 ساعته به طور متوسط ذرات PM2.5 رسیده 200 و یا بیشتر.

رئیس گروه بهداشت محيط در Menzies موسسه تحقیقات پزشکی در دانشگاه تاسمانی گفت: تحقیقات نشان می دهد سلامت اثرات دود احساس بلافاصله به خصوص برای افراد با شرایط از پیش موجود از جمله آسم و بیماری های ریوی بنابراین داشتن اطلاعات در زمان واقعی مهم بود.

“نکته بسیار مهم در مورد آن این است که هیچ امن پایین تر از حد” دانشیار جانستون گفت.

“هنگامی که چیزی است که به عنوان خطرناک این معنا نیست آن را به طور ناگهانی بد کردم که در آن نقطه. این در واقع خطرناک از سمت راست در دقیقه شروع می شود در حال افزایش است.

“برای محافظت از سلامت آن منطقی تر به مردم اطلاعات در زمان واقعی.”

دانشیار Johnston بهداشت عمومی توصیه به ماندن در خانه با پنجره های بسته به استفاده مجدد گردش هوا و جلوگیری از ورزش در خارج از منزل در خطرناک هوایی و مطمئن شوید که شما باید یک منبع مهم داروها کمتر موثر است که دود رویداد رفت برای هفته ها در پایان.

پروفسور کلر مورفی از دانشکده زمین های جوی و علوم زندگی در دانشگاه ولونگونگ گفت: ما در “سرزمین جدید” و NSW بخش برنامه ریزی و صنعت و محیط زیست مشغول به کار بود در ارائه داده های کیفیت هوا در بیشتر کاربر پسند راه است.

“این آتش سوزی به ما نشان داده اند همه چیز را تغییر داده اند و در حقیقت نشان داد که این امر می تواند مفید باشد:” استاد مورفی گفت.

در حال بارگذاری

استاد مورفی گفت: وزارت امور خارجه محیط زیست بخش بوده و بسیار واکنش پذیر و در آنجا بود که کار در حال انجام بین CSIRO اداره هواشناسی و سازمان های دیگر برای ایجاد یک دود هوا, اما آنها تحت ذوات.

“من فکر می کنم اگر این است برای رفتن به جدید طبیعی است. دولت نیاز به استامپ تا برخی از پول و بودجه فدرال خواهد بود یک ایده خوب,” او گفت:.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>