اگر شما فکر کارگران ساعتی و پرداخت شد و در نهایت افزایش دوباره فکر می کنم.

در نگاه اول به آخرین داده ها – که در فوریه. 7 – نگاه خیلی خوب است. آنها نشان می دهد اسمی درآمد ساعتی رز 3.1% در ماه ژانویه از سال قبل است.

اما کلمه از عمل در اینجا اسمی است که بدان معنی است که نه تنظیم برای تغییرات در هزینه های زندگی. هنگامی که شما عامل تورم تصویر تغییر شدت. و به دور از به نمایندگی از “یقه آبی بوم” – به عنوان رئیس جمهور آن را در دولت از آدرس اتحادیه – واقعی تورم-تنظیم داده ها نشان می دهد اکثر کارگران ایالات متحده بهره مند نشده اند از رشد اقتصاد است.

به عنوان یک اقتصاددان که مطالعات دستمزد داده من فکر می کنم آن میباشد که ما را یک گام به عقب و نگاهی به آنچه که داده واقعا نشان می دهد.

بررسی اثر تورم و حاشیه

اداره آمار نیروی کار می آید با دو مجموعه از داده ها در حقوق و دستمزد.

کسب و کار روزنامه نگاران و بازارهای مالی تمایل به تمرکز بر روی داده های ماهانه. این ارقام تنها در گزارش های اسمی و یا شرایط فعلی به دلیل تورم داده نمی آمد تا بعد.

کامل تر مجموعه ای از دستمزد و پرداخت داده است گزارش سه ماهه. آخرین نسخه در ماه دسامبر برای سه ماهه سوم. این ارقام نه تنها تورم اما همچنین شامل مزایای جنبی که حساب برای کمتر از یک سوم از مجموع غرامت.

در نگاه اول آن را حس می کند به تمرکز در درجه اول در اولین مجموعه. جدیدتر داده است, خوب جدیدتر و شرکت کنندگان در بازار و شرکت ها ترجیح می دهند آخرین اطلاعات در هنگام تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری و استخدام و….

اما اثر تورم به این معنی است که همان US$1 لایحه اقدام به خرید کمتر مسائل در طول زمان به افزایش قیمت.

از دسامبر 2016 به سپتامبر سال 2019 اسمی افزایش دستمزدها 6.79% از $22.83 به $24.38. اما پس از مقاطعه تورم میانگین دستمزد به سختی budged بالا رفتن فقط 0.42% در این دوره است.

ترکیب مزایای جنبی به تصویر می افزاید: یکی دیگر از چین و چروک.

تورم تنظیم شده یا ارزش واقعی از مزایای جنبی که شامل پرداخت غرامت است که می آید در قالب بیمه درمانی و بیمه بازنشستگی و پاداش کاهش یافته است 1.7% در دوره سه سال.

در دسترس نباشد که در کل معنی واقعی جبران تضعیف 0.22% از پایان سال 2016 به سپتامبر 2019.

البته کارگران در بخش های مختلف شانس دارند متفاوت است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خاص تولید کارگران – که در آن می گوید: اصلی ذینفع از آن جنگ تجاری و دیگر سیاست های در نظر گرفته شده برای حمایت از این بخش به عنوان داشتن بهره مند از “یقه آبی بوم” در حقوق و دستمزد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کلاه سخت در سال 2018 است. AP Photo/مت Rourke

اسمی داده ها برای تولید کارگران به سختی پشتیبانی رونق اما آنها نشان می دهد افزایش 2.22% پس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

تنظیم داده اما آن را نگاه کنید بیشتر شبیه به یک مجسمه با دستمزد ياوه 3.88% در این دوره است. و دوباره وضعیت بدتر است زمانی که ما اضافه کردن در مزایای جنبی که به ارمغان می آورد کاهش به 4.33%.

بنابراین دفعه بعد شما را به خواندن یک داستان در مورد یک افزایش در پرداخت سعی کنید برای دیدن اگر آن را به گزارش دستمزد داده های اسمی و یا شرایط واقعی و اگر آن را شامل مزایای جنبی بیش از حد. اگر آن را تنها اسمی دستمزد اعداد ممکن است به معنی بسیار کمتر از آنها به نظر می رسد.

[دریافت بهترین نرخ مکالمه در هر آخر هفته. ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو