خواندن مبارزات? آیا منتظر نیست برای حمایت از کودک خود

مطلب مهمی است که پیش بینی آینده عملکرد تحصیلی در همه افراد و از طریق تمام سطوح از مدرسه. جهان سواد سازمان اشاره می کند که ضعف مهارت خواندن پیش بینی کاهش سطح درآمد به عنوان یک فرد بالغ و افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی کاهش بهره وری و افزایش مشارکت با سیستم عدالت کیفری.

حدود 42 درصد از کانادایی ها باید مهارت های سواد زیر آن “به طور معمول مورد نیاز برای اتمام دبیرستان” یا آنچه سواد محققان تماس سه سطح سواد. در این سطح کسی مهارت خواندن و درک مطلب پیشرفته به اندازه کافی به دنبال چند مرحله جهت و تفسیر و ارزیابی متون.

محققان تخمین می زنند که سه تا پنج درصد از کانادایی ها یک ناتوانی در یادگیری است که می تواند تاثیر منفی خواندن و 80 درصد از کسانی که با ناتوانی در یادگیری خواندن ناتوانی است.

عدم دسترسی به کیفیت آموزش خواندن و آموزش اولیه تشخیص و مداخله در اختلالات خواندن می تواند قابل توجه و اثرات طولانی مدت به عنوان کالین Smereka کانادایی ناتوانی نامرئی و سواد مدافع در توضیح این مستند در جستجوی کلمات: یک زن مبارزه برای یادگیری.

‘در جستجوی کلمات: یک زن مبارزه را یاد بگیرند.’

آن را بسیار دشوار است برای زدودن مشکلات خواندن در دانش آموزان بزرگتر از آنهایی که جوان یک واقعیت است که تاکید بر اهمیت مداخله زود هنگام است.

خواندن و سلامت روان

در عمل من به عنوان یک روانشناس مدرسه, من را دیده اند مدارک و شواهد از این تحقیقات پیدا کردن که عملکرد تحصیلی و بهداشت روانی می تواند دو راه ارتباط است. دانش آموزانی که نمی توسعه قوی مهارت های خواندن هستند در معرض خطر بیشتری برای ابتلا به علائم اضطراب و افسردگی و مشکلات رفتار و افکار خودکشی.

طولی تحقیقات ارائه شواهدی که وجود دارد نه فقط یک رابطه بین خواندن مشکل و افسردگی در پسران, اما فقیر مهارت خواندن در واقع پیش بینی بعد از علائم افسردگی است. دانش آموزانی که گزارش سطح پایین رفاه نیز می گویند که آنها زیر میانگین خوانندگان.

حتی زمانی که ضعیف خواندن نمی شود برای تشخیص سلامت روانی را افزایش می دهد دانش آموزان احساس شرم و شکست و محروم کردن آنها از دسترسی به دانش از طریق چاپ.

بسیاری از ما اجتناب از کارهایی است که ما در حال حاضر به خصوص اگر ما می توانیم پیدا کردن پشتیبانی برای بهبود. اما کودکان به طور منظم مورد نیاز به عنوان خوانده شده برای همه مناطق دانشگاهی و به دست آوردن دانش در مناطق دیگر از زندگی است. ما نمی توانیم انتظار کودکان به عنوان خوانده شده اگر ما نمی کمک به آنها یاد بگیرند به عنوان خوانده شده.

سیستمیک مستقیم آموزش برای آموزش خواندن موثر است. (Shutterstock)

خواندن دستور العمل و مداخله زود هنگام

بیست سال پیش یک گروه از محققان آمریکایی وظیفه با بررسی بیش از 100,000 مطالعات در خواندن توسط موسسه ملی بهداشت کودکان و توسعه انسانی خلاصه دهه از تحقیقات در مورد چگونه به بهترین تدریس به کودکان چگونه به خواندن.

تحقیقات اخیر همچنان به حمایت خود یافته است که بهترین نتایج را در آموزش کودکان به عنوان خوانده شده یافت می شوند از طریق سیستمیک مستقیم آموزش و مداخله با تمرکز بر پنج حوزه:

  1. آگاهی از واج شناسی (شناخت که از کلمات ساخته شده برای تلفن های موبایل: cat = /c/ /a/ /t/);

  2. رمز گشایی (اتصال حروف و برای تلفن های موبایل به صدا کردن کلمات);

  3. تسلط (خواندن به سرعت و با دقت با بیان);

  4. واژگان (دانستن اینکه چه تعداد زیادی از کلمات معنی);

  5. و درک (درک ساده اطلاعات مستقیم و مستقیم کمتر استنتاج از متن).

متاسفانه دانش آموزان همیشه دریافت چنین سیستمیک آموزش. برای مثال انتاریو کمیسیون حقوق بشر است که در حال حاضر در حال بررسی این که آیا دانش آموزانی که دارای مشکلات خواندن تجربه نقض حقوق بشر به عنوان یک نتیجه از مدارس نمی غربالگری و ارائه مداخلات زود هنگام.

در کانادا هیچ استان دارای الزامات خاص برای آموزش و یا لازم صلاحیتهای لازم برای معلمان آماده می شود به آموزش خواندن و بسیاری از معلمان مدارس ابتدايی گزارش احساس نامناسبی آماده برای آموزش خواندن و حتی کمتر آماده برای حمایت از کودکانی که مبارزه.

یک 2019 نظرسنجی بین المللی سواد انجمن 1,443 سواد کارشناسان (از جمله معلمان) از 65 کشور نشان داد که 60 درصد فکر نمی کنم معلم برنامه های آموزشی هستند “تجهیز مربیان با مهارت های آنها نیاز به خواندن موثر آموزش.”

اگر فرزند شما در حال مبارزه با خواندن

در اینجا برخی از شما پشتیبانی ارائه می کنند:

بازی با کلمات: آموزش کودکان به قافیه و جدا برای تلفن های موبایل از کلمات و اضافه کردن صداهای جدید توسعه آگاهی واجی است که بنیادی به توسعه رمزگشایی مهارت.

خواندن را به کودکان خود را و خود را با کودکان: این کمک می کند تا کودکان دانشیار خواندن با احساسات مثبت از صرف زمان با مراقبت از بزرگسالان است.

وقت خود را صرف خواندن خودتان: تنظیم یک مثال است که خواندن ارزشمند و لذت بخش است.

با فرزندان خود صحبت کنید: صحبت کردن با کودکان خود در مورد جهان اطراف آنها علم و ادبیات آنها کمک می کند تا به منظور توسعه قوی مهارت های واژگان.

بازی کلمه بازی خود را با کودکان وجود دارد آنلاین رایگان بازی با کلمات است که می تواند پشتیبانی خواندن توسعه اما این خیلی بهتر است برای شرکت در این با کودکان خود را به جای فرزندان خود را در استفاده از آنها را به تنهایی.

آموزش کودکان به قافیه و جدا برای تلفن های موبایل از کلمات کمک می کند تا ساخت مهارت های خواندن. (Shutterstock)

اگر کودک شما هنوز هم در تلاش

گاهی اوقات کودکان در تلاش برای یادگیری به عنوان خوانده شده حتی زمانی که آنها را خوب پشتیبانی در محل. برای مثال کودکان در دو زبان برنامه یا کودکانی که از تحصیل است نه در زبان اول خود را اغلب طبیعی تاخیر در خواندن.

اگر کودک شما به نظر می رسد به تلاش برای پیشرفت را از طریق خود را متناسب با سن درسی مدرسه برای اولین بار در نظر بگیرید اگر شما متوجه زمینه های مشترک است که نشان می دهد خواندن مشکل:

زبان اولیه مشکل: تعداد زیادی از کودکان مبتلا به تاخیر زبان نیز مشکل یادگیری به عنوان خوانده شده.

مشکل با آگاهی واجی: مشکل با قافیه شنیدن این هجا در گفتار کشیدن از هم جدا برای تلفن های موبایل در نامه ها و قرار دادن تلفن های موبایل با هم به یک کلمه نشان می دهد که فرزند شما ممکن است مشکل یادگیری به عنوان خوانده شده.

مشکل با رمز گشایی: اگر فرزندان خود را به سختی صدایی از کلمات و یا یادگیری ارتباط بین حروف و صداهای خود را در درجه اول و سپس آنها ممکن است در معرض خطر برای یادگیری به عنوان خوانده شده.


ادامه مطلب: تحقیقات جدید نشان می دهد سه پروفیل های ارتباطی تاخیر در اوایل دوران کودکی


اگر فکر می کنید کودک شما دارای مشکل با چند تا از پایان نامه مناطق بحث در مورد نگرانی های خود را با معلم فرزند خود را. اگر شما همچنان نگرانی ها در نظر بگیرید:

ارزیابی: شما می توانید به دنبال یک ارزیابی از طریق مدرسه خود را در هیئت مدیره و یا خصوصی ارائه دهنده. بسیاری از آموزش دانشگاه و درمانگاه و برخی از سازمان های غیر انتفاعی ارائه پایین-هزینه های ارزیابی.

مداخله: به دنبال خواندن مداخلات ارائه شده توسط مدرسه خود را و یا به دنبال تدریس خصوصی.

مدافع: آیا منتظر نیست تا زمانی که فرزند خود را شکست و سقوط به حمایت از مداخله و/یا ارزیابی است. مداخله زود هنگام بسیار بالا نرخ موفقیت برای حمایت از خواندن توسعه, اما آن را بسیار دشوار است برای بهبود مهارت های خواندن در دانش آموزان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im