خوانندگان به اشتراک گذاری داستان خود را: آنچه شما انجام می دهند برای دریافت از طریق شیوع کروناویروس

آنچه خوانندگان گفت:

ورزش در برخی از نقطه در هر روز است. آن را انتشار اندورفین که به خلق و خوی خود را در طبیعی ترین راه کاهش اجتناب ناپذیر سطح استرس و نیز کاهش ادراک درد. آیا رکود است. سپس وقتی که همه دوباره وارد جهان, شوک آنها را با بزرگ چگونه به شما نگاه.

خواندن بسیاری از کتاب ها!

من خواهد شد در نظر گرفتن یک چالش از راه رفتن 100Kms یک هفته در حالی که ماندن در خانه. استفاده از زمان است. #VirtualSelfIsolation

من طراحی بومی, باغ, کاشت دانه ها و تماشای آنها را رشد می کنند. حتی در یک آپارتمان اگر شما می توانید پیدا کردن یک آفتابی(ish) پنجره طوفان یا گرداب شدید شما می تواند رشد کند مخلوط سالاد و سبزی. وجود دارد مقدار زیادی از مکان ها برای خرید دانه های آنلاین و به خواندن در مورد طراحی باغ. گیاه ایده را در سر خود را و منعکس کننده اهمیت خاک و گل و درختان و سبزیجات به محیط زیست ما است.

من یک حیاط خلوت کوچک و در حال حاضر انتخاب وحشی سبزی که من استفاده می شود برای اجتناب از. من در اندیشه تلویزیون جعبه برای سرگرمی و ابداع یک جایگزین برای کاغذ توالت استفاده به عنوان من داده شده تا به دنبال آنها را در سوپر مارکت. و من از رفتن یک بار یا دو بار در هفته به بالا تا مواد غذایی مواد غذایی. (تصویر) من موقت قیمت محصولات سیستم که حاوی آب گرم نگهداری دو تشناب هر آن خود پلاستیکی خاموش ضربه بزنید.

A home-made bidet to avoid the toilet paper queues.

یک خانه ساخته شده و قیمت محصولات برای جلوگیری از کاغذ توالت صف.اعتبار:

من 84 سال پدر و نمی توانستم به او تای چی کلاس بنابراین من در بر داشت یک 30 دقیقه رایگان کلاس برای سالمندان در یوتیوب برای او. در اینجا لینک کنید.

بعد از صبحانه من و قرار دادن بر روی لباس های راحت (که نیست لباس خواب) و سپس “ترک محل کار” راه رفتن در اطراف بلوک و سپس به خانه می آیند داشتن “وارد” برای شروع روز کاری من. ناهار در خارج به صورت کامل 30 دقیقه هیچ تکنولوژی مجاز است. در پایان روز کاری دیگر راه رفتن در اطراف بلوک و سپس من وارد “صفحه اصلی”. من هم با پوشیدن من Fitbit در تمام طول روز و من مجاز به رفتن به رختخواب تا زمانی که من ضربه 10,000 مراحل.

تلاش برای چوب به عنوان یک روال عادی ممکن میباشد. سعی کنید تا در یک زمان مشابه هر روز صبح دوش گرفتن لباس انجام یوتیوب کار کردن خوردن صبحانه و سپس شروع کنید برای بعد. استراحت منظم و لمس پایه با همکاران و خانواده و دوستان است. ما در حال رفتن به از این طریق دریافت کنید! 🙂

کاشت زمستان vegies. و داشتن رفتن در تابستان vegies بیش از حد مانند کدو سبز است. من قرار داده و آنها را تحت پلاستیک قفس به کشش این فصل است. فکر می کنم من ممکن است برخی از chooks بیش از حد…

من به کمک پدر و مادر من خرید مواد غذایی. گاهی اوقات ما با استفاده از WeChat برای تماس های محلی آسیایی, مواد غذایی, آنها حتی فراموش خانه تحویل. من فکر می کنم آن است که یک راه خوب برای مطمئن شوید که پدر و مادر سالمند را نمی خواهد در خارج از خانه و در معرض خطر است.

کار از خانه یک شانس دوباره تنظیم تعادل کار و زندگی; جشن نه نیاز به رفت و آمد با استفاده از ساعت ناهار به خوردن چیزی سالم شما را در خانه و در واقع معافیت از کامپیوتر شما هرگز در دفتر و دیدن آنچه که گربه می شود تا زمانی که شما در حال زیر پای او در تمام طول روز (هیچ چیز زیادی معلوم به عنوان زیر عکس نشان می دهد). با استفاده از باغ و یا ایوان به عنوان یک فضای کاری در حالی که بر روی کامپیوتر شما کمک می کند تا شما در حفظ و در ارتباط با جهان بزرگتر وجود دارد و حامل خاموش cabin fever! دریافت کردن سیم رابط و شروع به آن را دوست داشتن.

One reader is enjoying seeing what her cat gets up to at home while she's usually at work. Not much it seems.

یکی از خوانندگان در حال لذت بردن از دیدن آنچه که او گربه می شود تا در خانه در حالی که او معمولا در محل کار. نه مقدار آن به نظر می رسد.اعتبار:

Am خواندن یک بیوگرافی از ناپلئون و گوش دادن به تمام Haydn رشته کوارتت. و نگه داشتن یک خانه مرتب! رفتن گاهی اوقات برای خرید, اما آن است که بسیار دیوانه است. ما یک زیاده روی در جو این مواد غذایی که به گفته دکتر جانسون در انگلستان تغذیه اسب اما در اسکاتلند تغذیه مردم! امیدوارم هیچ weevils در آرد…

من ضربه خرید یک گیتار. جاوا پیدا کردن برخی از Sufjan Stevens زبانه.

دریافت لباس پوشیدن برای کار بیرون بروید و پیاده روی 2 کیلومتر بازگشت به خانه خود را (ترجیحا با سگ خود را) و شروع روز خود را به عنوان اگر شما می خواهم وارد شده در دفتر. همان در خانه در زمان.

کار است و من را وادار به کار در دفتر (نرم افزار cloud شرکت) حتی اگر من از خارج از کشور شش روز پیش و زندگی با کسی که دارای علائم خفیف.

ساخت یک بازی کارت ،

Readers aren't just turning to screens to keep themselves entertained.

خوانندگان نه تنها تبدیل به صفحه نمایش به نگه داشتن خود را سرگرم.اعتبار:

سوخت را در خانه قطعا.

ما خریداری یک Xbox One و همچنین افزایش جریان سرویس اشتراک برای مبارزه با خستگی است. دختر خوانده من گرفته شده و ما در انتظار دبیرستان به ارائه کار برای او اما ما فعالانه امضا به رایگان خان آکادمی آموزش مجازی سایت که در آن او است از اتمام یک روز کامل از درس های سراسر, ریاضی, علوم, زبان انگلیسی و دیگر موضوعات هسته. من دختر جوان است که هنوز هم در مدرسه و…در کار من جدا شده خودم را به یک اتاق آرام به عنوان محل کار ما آماده برای کار از خانه و مقررات. جهان ما تغییر کرده است خیلی اما ما مبارزه و انطباق با هر آنچه در آن ما می اندازد.

برای دبستان-دانش آموزان 2 نگاه کنید Nessy.com برای درس خواندن و نوشتن. درخواست خود را به ثبت نام برای یک حساب موسسه به طوری که شما می توانید آن را به صورت رایگان.

هر اتاق یک محل کوچک ومحصور خانه حسن نیت ارائه میدهد از ما سه ساله است.

نکته برای جلوگیری از سوپر مارکت اضطراب: یک برنامه غذایی و یخ وعده های غذایی خود را در یک ظرف. به این ترتیب شما می توانید اطمینان حاصل شود که شما هنوز به غذا خوردن سالم و overbuying به خاطر خرید و کمک می کند تا به شما اقامت در هدف در سوپر مارکت!

من در این حوادث میباشد. تقریبا همه از این رویداد صنعت است شغل خود را از دست ما 0 درآمد. من فقط به حال به انصراف از عروسی من. چگونه دولت برنامه ریزی به ما کمک کنید ؟ تنها افرادی که نوع به اندازه کافی به ما کمک می کند در این وضعیت این است که صاحبخانه ما که selflessly قطع ما اجاره 50% برای 3 ماه آینده. به همین دلیل است که دولت انجام نشده و بیشتر برای این نوع از شرکت ؟ ارائه بهره وام کسب و کار کوچک? COVID 19 به پایان خواهد رسید اما چگونه ما قرار است به زندگی می کنند در حال حاضر و برنامه ریزی برای آینده ؟

برای مراقبت از دیگران است. یادآوری سالمندان همسایگان برای اطمینان از نسخه خود را پر کنید و ببینید اگر آنها نیاز به هر گونه کمک با که خرید و یا مسائل دیگر. مطمئن شوید که آنها باید شماره تلفن خود را اگر آنها نیاز به کمک. و برای کسانی از ما در ساحل, زمان, در گشت و گذار و یا راه رفتن در ساحل است که همیشه پایه برای کمک به نگه داشتن چیزهای در چشم انداز است. Coronavirus می تواند و باید در مورد جامعه و مراقبت و حمایت برای کسانی که نیاز دارند.

حفظ روال و ورزش است که کمک کردن. بیدار شدن از خواب در زمان معمول با استفاده از تجهیزات ورزش در خانه برای کشش انجام برخی از نور قدرت کار و جست و خیز! در حال حاضر من نگه داشتن دور از جامعه کار از خانه و محدود کردن زمان صرف شده در اطراف جامعه را کاهش می دهد خطر ابتلا به ویروس. این شامل من بسیار دوست داشتنی قهوه خانه یا فوری تنها در حال حاضر!

مطالعه. بازی های رایانه ای. نگه داشتن یک دفتر خاطرات. ورزش.

ما در حال تلاش برای چوب به برنامه به عنوان آنجا که ممکن است. کار از خانه در حالی که سه تا از بچه ها انجام مطالعه برخی مانند ریاضی و علوم از 9-2ish. 1 ساعت از بازی خانواده. ورزش هم که در واقع سرگرم کننده است.

وقتی که من تاکید دارم من قیف اضطراب من به آشپزخانه; پخت و پز (از جمله رقابتی سلطنتی ملبورن نشان می دهد) است که بخشی از سلامت روان ‘برنامه’. من نیز در تلاش برای خود منزوی که در آن ممکن است بیشتر برای محافظت بیشتر آسیب پذیر دوستان و خانواده با موجود مسائل مربوط به سلامت. بنابراین من شده های پخت و پز راهنمایی از طریق Instagram (@clembastow) و برچسب زدن آن #ShelfIsolation; چیزهای ساده مانند چگونه به توقف تولید به طوری که آن را تبدیل به یکی از بزرگ احساساتی مکعب یخ و یا چگونه به نگه داشتن موز از رسیدن بیش از حد سریع (بسته بندی ساقه در پلاستیک به سرعت اتیلن نشت!), و دستور العمل های آسان برای استفاده از بقایای گیاهی crisper و یا پایه خشک کالا. آنها کمی کارهای عملی است که به نظر می رسد به کمک به مردم احساس می کنند مانند آنها به دست آورد یک بیت از کنترل وضعیت خود است که بسیار مفید برای اضطراب. به اینکه آیا یا نه من سهم من سلطنتی نشان می دهد روبان آبی-برنده ی دستور غذاها, خوب, دیده بان این فضا…

A reader suggests wrapping the stems of bananas in plastic to keep them from ripening too fast.

خواننده نشان می دهد بسته بندی ساقه موز پلاستیکی برای نگه داشتن آنها را از رسیدن بیش از حد سریع است.اعتبار:

اره منبت کاری اره مویی پازل.

من از جمع آوری یک مینی ذخایر کیفیت پروتئین در زمان برای ورزش در خانه و پیوست در سراسر کشور برای مبارزه با جهانی اساسی درآمد. به عنوان آمریکایی ها انجام می دهند تحت رهبری اندرو یانگ.

من نگران مستند? به طور خاص در مورد این که آیا ما به اندازه کافی الکل در خانه. به عنوان او گفت: من قطعا نیاز به رفتن به شراب اگر من به صرف 24-7 با شما برای یک ماه.

باید تماس تلفنی با عزیزان. خلاق – موسیقی, هنر. مجموعه روال برای کار از خانه. چوب به کار سالم ساعت. دریافت خود را از سهامی خاص در صبح احساس مولد. زمان و فضا را به خود ترس و نگرانی به طوری که آنها نمی, جوش, بلکه عمدی در مورد آرام و ذهن شما را از اخبار برای امتداد این روز است. محدود کردن زمان در رسانه های اجتماعی. نگاه زیبایی که در آن شما در میانهی شب قبل از گوشه و مخفیگاه از خود خانه و حیاط. شما همسایگان’ شماره تلفن بنابراین شما می توانید بررسی کنید به خصوص اگر آنها افراد مسن و یا به تنهایی. تحقیقات تنفس تمرینات و تکنیک های مدیتیشن برای اضطراب. محدود کردن مصرف الکل. نوشیدن مقدار زیادی آب است. بیمار با دیگران – همه ترس و در لبه. یدکی افکار و دعا برای کسانی که رنج می برند بیشتر است. نگه داشتن چشم انداز. تمرین شکر. عشق عمیق و sacrificially و خلاقانه. نمی پشته سوء استفاده خود را در رهبران آنها در حال انجام بهترین خود را. این وضعیت بی سابقه است که بدان معنی است که ما یک فرصت بی سابقه ای به خوب و مهربان و از طریق آن با هم.

من می توانید زمان بیشتری را صرف پخت و پز غذا خود من است که من به ندرت زمانی که من صرف 2 ساعت در رفت و آمد هر روز.

دانلود دوره آموزش زبان. شما مسلط در آن زمان به شما این فرصت را به سفر به این کشور خود را انتخاب کنید. Hasta لا ویستا!

هیچ چیز تغییر کرده است. هنوز هم در محل کار به عنوان یک فروشنده برای یک محلی کور حفاظ و امنیت تولید کننده صفحه نمایش در بریزبن. این یک نگرانی ضربه زدن بر روی درب غریبه برای یک قرار ملاقات نمی دانستند اگر این خواهد بود که شخص من گرفتن coronavirus از و پس از عبور از آن به خانواده من است.

اخذ شده است غذای آماده وعده های غذایی از محلی رستوران چینی خوراک خودم. آن را آرام و مسالمت آمیز در مقایسه با Coles و Woolies در حال حاضر.

بدون مراقبت از کودکان و هیچ بازی تاریخ. روروک مخصوص بچه ها و در حال اجرا نژاد با کودک نو پا و نوزاد در کالسکه. ما زندگی در یک کلبه با حیاط این تنها راه برای به دست آوردن یک بیت از ورزش و فعالیت در فضای باز در روز است. در غیر این صورت ما شده ایم پخت, خلاقیت و بازی پنهان و به دنبال. بقیه هم تلویزیون (بیش از حد به اعتراف).

با آوردن شراب-o-clock’ رو به جلو در حدود 5 ساعت است.

سلام بچه ها من از مهد کودک و مدرسه هستم مصرف آنها را به پارک برای یک ساعت از 8 صبح تا 9 صبح تا قبل از اینکه کار از خانه شروع می شود و سپس پارک دوباره برای اجرا در اطراف در خارج بین 12-1 بعد از ظهر.

مراقبت از دانش آموزان در مدرسه و تلاش برای حفظ یک حس آرامش در میان این همه هرج و مرج است. که برخی از آنها ایجاد شده توسط برخی از عناوین مهیج که من نا امید شده اند به عنوان خوانده شده در این موضوع.

به عنوان یک بازنشسته با یک مدل راه آهن خارش ابتدا من فقط نیاز به زمان برای رسیدن به فروشگاه سخت افزار محلی و سهام در لباس پوشیدن کاج پیچ و چسب سفید. اگر این پمپاژ طول می کشد تا شش ماه به فروکش حداقل من تمام benchwork به پایان رسید! تمام چیزهای دیگر من نیاز به پایان طرح من بوده ام احتکار برای سال!

A model railway enthusiast has a project ready to go.

یک مدل راه آهن علاقه مندان یک پروژه آماده برای رفتن.اعتبار:

اگر کار از خانه مطمئن شوید که برای راه اندازی مناسب برای جلوگیری از صدمات. این زمان نیز شروع به خواندن برخی از کتاب های خوب!

من احساس شده است بیاختیار تاکید کرد و نگران این بحران است. من شده اند در تلاش برای مقابله با چک کردن برای به روز رسانی به طور منظم اما به نظر می رسد و من قادر به تمرکز بر روی هر چیز دیگری. تنها چیزی که مبهم به من کمک کرده است که صحبت کردن با دیگران در مورد آن برای اطمینان و گفتن خودم که من خوب خواهد بود. من فکر می کنم شما نیاز به یک واقعا قوی و روشن فکر با این ویروس و مطمئن شوید که برای رعایت بهداشت! اطمینان خود را در هر راه شما می توانید.

برای دیدگاه های عمیق تر من دوباره خواندن طاعون توسط Albert Camus.

توقف تمام فعالیت ها و حبس برای 2 ماه. که پیشنهاد من. دنبال چه چین در حال انجام است. اقتصاد از بین رفته است. هیچ نقطه ای از خانه. مردم تندرستی مهم تر است در حال حاضر!

ما هنوز در حال بیرون رفتن و حفظ فاصله اجتماعی با ما دو ساله است. من فکر می کنم بچه ها بیشتر در معرض ابتلا به عفونت در مهد کودک به جای اینکه در خارج اجتماعی فاصله.

تنظیم جدول زمانی برای نگه داشتن همه چیز در روال یا حداقل لیست فعالیت های. اگر می توانید از خانه کار می کنند و سپس سعی کنید بچه ها را به پارک و یا جایی که آنها می تواند ورزش برای رایت کردن یک بیت بدون تعامل با افراد دیگر.

من نگه داشتن CORONAVIRUS از خانه من! من برای باز کردن درب خانه با حداقل دست بگیرید و با استفاده از من پا به فشار باز کردن درب. من مستقیما به من غرق در نظر گرفتن کلید های من با من است. من دست شستن و پاک کردن کلید های من آن را به عنوان انجام شده در این بسیار مهم است تصویری. من رفتن به درب خانه. من پاک کردن دسته و یا هر زمینه درب که من لمس با دست من است. سپس من دست شستن دوباره. من من کاهش فعالیت های اجتماعی به خارج تنها. ساحل, خار باغ است. من از مردم را به شستن دست های خود را اگر آنها دیدن من و ما در خارج از نشستن 2 متر از هم جدا. به همین ترتیب من دست شستن باید من به دیدار کسی و اقامت در خارج.

اجرای خواب های آموزشی و روال برای من 6 ماهه.

بررسی قرارداد.

بر خلاف برخی از وحشت-خریداران وجود دارد خارج وجود دارد به نظر من همه چیز با دقت و تصمیم گرفت آنچه که من پیدا کردم بیشتر مهم ابتلا به کروناویروس و سپس نیاز به درمان که من رو از کار و یا غیر ضروری و بازدید از مغازه ها و کافه ها و غیره. من کار در خارج بسیار فیزیکی شغل پاره وقت در خارج, بنابراین من نه تنها حفظ مناسب من گرفتن خورشید. به محض این که من به خانه من شستن دست من با دست sanitiser. من سعی کنید به لمس صورت من اما من برای پیدا کردن آن بسیار دشوار است و اغلب شکستن این قانون است. هر زمان که پیک تحویل بسته به من درخواست آنها آن را قرار داده پایین و من آن را انتخاب کنید تا وجود دارد و سپس شستن دست من (کاملا شبیه به آنچه دومینو, حال بارگذاری می خورد و Menulog انجام می دهند). مهمتر از همه این است که هر چند افراد مسن جامعه که آسیب پذیر هستند. ما گفته اند ما خانواده سالمندان در خانه بمانند و نه بی ارزش. ما نگه داشتن در تماس با آنها را هر روز برای اطمینان از آنها را به شرکت. من حتی برنامه ریزی شده چه اتفاقی خواهد افتاد اگر ما رفت و به مستند! برای قرار دادن آن کوتاه هر چند همه شما باید انجام دهید این است که وحشت نمی, اما آن را به طور جدی. اگر ما می توانید انجام دهید که پس از آن من فکر می کنم استرالیا را از طریق بیشتر صدمه ندیده است. اما اگر ما همچنان به بازدید از مراکز خرید ورزشگاه سینما بی ارزش ما در حال رفتن به برای آن پرداخت که آیا آن یک اجرا مستند و یا اگر ما گرفتن بیماری…

دعا برای خدا, برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

گرفتن چیزهایی در اطراف خانه و شکستن آن را به بخش های پس از آن را بیش از حد خسته کننده باشد.

فقط قبل از همه این وحشت شروع کنم به خواندن یک مقاله در مردم با استفاده از پارچه و دستمال مرطوب به جای کاغذ توالت. بنابراین زمانی که آن را دشوار است برای خرید این مقاله من سعی کردم آن را و آن را خوب کار می کند. من خریدم صورت کوچک واشر در نوزاد بخش عمده فروشگاه در بسته ده. این مقاله پیشنهاد کرده بود با داشتن یک دستی سطل برای جمع آوری برای استفاده از دستمال مرطوب با مواد ضد عفونی کننده قرار داده و از طریق شستشو زمانی که لازم است. اما ما یک washlet (صندلی توالت و قیمت محصولات) و من شستشو استفاده می شود پاک کردن به من دست شستن. من آن را دوست دارم.

زمانی که من هستم نه من هستم تمرین ماندارین چینی در یک برنامه خواندن و بازی کردن بازی های آنلاین. … از آن خنده دار است که چگونه در حدود 90% از زندگی من باقی مانده است دقیقا همان عین حال آن را فقط احساس می کند متفاوت است.

من پخت و پز غذاهای جدید است. تماس با من پدر و مادر و دوستان و به اشتراک گذاری اطلاعات. تماشای Netflix افسوس که هیچ ورزشی. من هنوز باز است با سخت فاضلاب اقدامات است. بسیار نگران عدم عرضه در سوپر مارکت به عنوان ما در حال خروج از سهام چند چیز شده اند و قادر به دریافت آنها را برای 1 هفته در حال حاضر. می خواهند بدانند که اگر دولت ها به نحوی می تواند دخالت کند به طوری که تمام جمعیت می توانید ملزومات است. بسیاری از دوستان ارسال جوک و یا فیلم ها در وضعیت خیلی خوبی به احساس کمی نور پس از خواندن و یا گوش دادن به اخبار است.

در مدرسه یک قانون جدید اثر قرار گرفته است که در آن اگر شما نشان می دهد نشانه هایی از بیماری (سرفه مغرور بینی و غیره) شما می توانید مودبانه خواست به خانه بروم تا شما بهتر است.

ما رقص و تناسب اندام استودیو شده اند بسیار جذاب است. آنها ارائه پخش زنده کلاس های تناسب اندام به عنوان بخشی از پروسه اشتراک. پس از آن ارزش بزرگ است. این کلاس ها بسیار جذاب هستند و مربيان هنوز به ما شخصی توجه است. فریاد به ویلیام mls australia Dance Studios.

فقط دستور ترامپلاین برای بچه های ما مواجه نگردند هنر و صنایع دستی و به زودی نوشتن یک لیست از ‘قوانین’ و برنامه ریزی برای بودن در خانه را به برخی از ساختار به بچه های ما. آیا یک تلفن مشورت با متخصص دستور داد همه ما ویتامین ها و مکمل ها و سفارش آنلاین از ما قصاب محلی برای انبار کردن استخوان به استخوان طبخ آبگوشت.

من را ساخته اند انتخاب به نگه داشتن ما در خانه است. شوهر من است به اورژانس کارگر که حضور در تپه های منطقه است. من را ساخته اند انتخاب به خود منزوی به طوری که ما به سادگی عبور نمی کند این ویروس را به فرد دیگری اگر شوهر من نشانی از تبدیل شدن به آلوده. من راه اندازی یک کلاس درس گوگل برای پسر من و من کار او را با زبان انگلیسی ریاضیات, علم جغرافیا, موسیقی, هنر و P. E. هر روز او کار می کند برای همان بار او را در مدرسه. در پایان روز خود را در 3 بعدازظهر و سپس او هم خود را به عنوان او را در هر مدرسه عادی در روز است. من کار از خانه نگهداری روزمره من به عنوان به طور منظم به عنوان ممکن است برای حفظ یک روال.

من معلم هستم, بنابراین من می خواهم به یک مدرسه با صدها نفر دیگر از کارکنان و دانش آموزان نشسته شانه به شانه و چهره به چهره با آنها به مدت یک ساعت و نیم در یک زمان. همه از من تفریحی زمان فعالیت بوده است به تعویق افتاده و لغو بودن زمان در منافع کاهش ویروس پایین. من کار تعریف شده به عنوان امن توسط مردم در شارژ پس چشمان خود را در همه به طور رسمی خوب است.

من نگه داشتن من 3 بچه ها در خانه, بنابراین من می توانم در یک برنامه از فعالیت ها از جمله ریاضی (مدرسه کتاب یا منبع آنلاین) زبان انگلیسی و درک مطلب آنها بازی سازهای ما را سگ برای پیاده روی, دوچرخه سوار, خواندن, تماشای یک فیلم مستند در Netflix بکشد (آموزشی برای کودکان و نوجوانان). من به سوپر مارکت بروید اواخر شب پس از آن کمتر مشغول است. پارک و ساحل نیز یک گزینه خوب است.

جزئیات انبوه کتاب. نگاهی به زمان برای خواندن آن در لیست شما است که شما بوده ام به معنای به برای مدت زمان طولانی.

اتخاذ همسایه اصل. چهار خانواده ساخت تماس بگیرید. پرداختن به دو و چهار هفته ارزش خانواده ضرورت در نور شهرستان احتکار. تبادل نکات ایمنی و جزئیات تماس خود را برای یک حس Cummings. جداسازی خود اثرات منفی.

استفاده از روش Pomodoro – 30 دقیقه بلوک: کار به شدت برای 25 دقیقه پس از 5 دقیقه استراحت. تکرار 4 بار و سپس یک استراحت طولانی (20-30mins). استفاده از خود استراحت کوتاه به انجام پاره ای از فعالیت های (پله, چمباتمه, تنه زدن در نقطه ای) این کمک خواهد کرد که برای گرفتن ضربان قلب و حفظ انرژی.

من دو همسایه و من باید سازمان یافته برای پیوستن به نیروهای و انجام منظم در هوای آزاد کلاس تناسب اندام با مربی در مقابل باغ. هر کس به ارمغان می آورد خود را تشک و وزن چند متر بین شرکت کنندگان هیچ کس با لمس هر کسی و همه ما شانس بهتری برای اقامت مناسب و سالم است.

نسبتا ساده و آسان – آیا سعی کنید به زندگی می کنند زندگی عادی خود را و انجام همه چیز را که شما به طور معمول انجام می شود; انجام آنچه شما می توانید بدون استرس تا جدید طبیعی پدیدار می شود و شما می توانید کار در آن مرزهای جدید.

رفتن برای پیاده روی هر روز به دور از جمعیت.

در شرایط عادی من از خانه کار می کنند در حدود 2 یا 3 روز در هفته. بزرگترین راهنمایی من می توانم به کسانی که ممکن است آن را انجام دهند و یا برای اولین بار عبارتند از: قرار دادن در برخی از واقعی شلوار – شما ممکن است وسوسه به دور با پیگیری شلوار یا لباس خواب است اما در واقع “آماده” برای کار کمک می کند تا برای قرار دادن شما در حالت راست ذهنی; نگاهی به پیاده روی – ضمنی ورزش شما را از رفت و آمد خود را و یا رفتن به چاپگر و غیره تاثیر بزرگ است. من که بیشتر از 2 یا 3 روز در خانه منجر به درد و درد اگر من نمی تواند حداقل در اطراف بلوک و یا به حیاط خلوت; جدا کردن فضای کاری خود را – که در آن شما می توانید اجتناب از کار در آشپزخانه و یا اتاق سالن همانطور که من اغلب پیدا کردن یخچال یا Netflix بکشد تماس به من اگر من نمی استفاده از میز من یا منطقه مورد مطالعه… و آن را سخت برای جلوگیری از حواس او را پرت زیرا همه آنها سمت راست وجود دارد!

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer mobil ödeme nakithtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaAlbibetSpaceman Oynaelf barbuy stripe accountLevitrahipercasinokorsan taksi