RCMP می گوید حدس و گمان بیش از Rideau هال نتیجه اگر مشکوک شده بود غیر سفید یک ‘انحراف’

تورنتو — عمومی حدس و گمان که Rideau سالن دستگیری هفته گذشته توسط RCMP را به پایان رسید متفاوت بود مظنون شده و غیر سفید یک “منفی حواس پرتی” و “دلسرد کننده” RCMP گفت: در بیانیه صادر شده در اواخر روز جمعه.

“به پیشنهاد خشن تر استنتاج شده اند اجتناب ناپذیر اگر مشکوک شد از دیگر نژاد های نظری و دلسرد کننده به پاسخ افسران خانواده خود و همه همکاران که کمک کرد با موفقیت و حرفه ای حل و فصل این تهدید گفت:” کمیسر برندا Lucki و پلیس ملی افغانستان, برایان Sauve.

“این باعث ایجاد یک چکیده و منفی حواس پرتی از یک تحول مهم و ملی در گفت و گو با همه ذینفعان به دنبال راه حل برای مسائل اجتماعی.”

این بیانیه در ادامه می گویند که این حدس و گمان ممکن است “بیشتر فاصله” برخی کانادا جوامع از افسران پلیس حتی آن را به عنوان گفت که این سازمان با استقبال از “سازنده و لازم است گفت و گو” اتفاق می افتد در سراسر کانادا است.

در اوایل این هفته NDP رهبر Jagmeet سینگ گفت که نسبت به حوادث اخیر در بین مردم رنگ و پلیس مورد کوری Hurran این Rideau سالن شک باید یک یادآوری است که سیستمیک نژاد پرستی واقعی است.

“که در مقابل — کسی که نشان داد تا به طور بالقوه کشتن نخست وزیر کانادا و یا با سلاح در محل اقامت خود را, و این فرد دستگیر شد و بدون هر گونه خشونت — و شما تا به حال کسی که در خانه خود کشته شد” سینگ گفت: کانادا مطبوعات در روز چهارشنبه. “که به من چه سیستمیک نژادپرستی در پلیس همه چیز در مورد که تفاوت.”

سینگ بود ارجاع اخیر مرگ و میر ناشی از چهار غیر سفید افراد در تورنتو و نیوبرانزویک که درگذشت در طول تعامل با پلیس است.

روز جمعه RCMP نظرات آمده پس از Lucki اذعان کرد در ماه ژوئن که RCMP است دست و پنجه نرم کردن با یک سابقه طولانی از تبعیض نژادی و نژادپرستی نظاممند وجود دارد در پولیس ملی.

Hurren متهم شده بود در اوایل ماه جولای با رمنج از یک کامیون را از طریق یک دروازه در Rideau سالن و تهدید نخست وزیر. پلیس گفت Hurren یک نیروهای کانادایی عضو مسلح بود با دو تفنگ ساچمه تفنگ و هفت تیر در آن زمان دستگیر شد اما “بدون حادثه” به عنوان افسران زمان د-تشدید وضعیت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de