تورنتو — وجود دارد “در بیش از 19 قربانیان” در آخر هفته کشتن داد و بیداد در نوا اسکوشیا و محققان ترس این تعداد افزایش خواهد آنها به عنوان پروب 16 صحنه های جرم و جنایت.

کسانی که شامل صحنه های از پنج ساختار آتش سوزی که در آن RCMP باور بیشتر مرگ و میر ممکن است یافت می شود رئیس Supt. کریس چرم گفت: در یک رسانه به روز رسانی دوشنبه بعد از ظهر.

در یک بیت از خبر خوب RCMP افسر مجروح در جرم قتل در نوا اسکوشیا دوره نقاهت محققان نشان داد.

چرم گفت: Const. چاد موریسون 11 سال RCMP کهنه که به ضرب گلوله کشته شد یکشنبه, در حال حاضر دوره نقاهت در خانه. این حمله در زمان عمر Const. هایدی استیونسون 23 سال کهنه نوا اسکوشیا را RCMP.

برخی از قربانیان شناخته شده بودند به خود قاتل و دیگران که نمی شد, چرم, گفت:. او نمی خواهد نظر در طبیعت از هر گونه ارتباط بین مظنون و قربانی هر و یا هر انگیزه.

چرم می گوید RCMP تحقیق این حمله می تواند ماه ها طول بکشد.

در ضمن نیروی انتظامی استان اصفهان ناظر جدی Incident Response تیم در حال بررسی سه مقوله جدا از هم چرم گفت. این بود که بلافاصله به نام در به نگاهی به تیر اندازی به مظنون, گابریل Wortman بود که گوشه توسط پلیس در یک ایستگاه گاز در Enfield, N. S. اواخر صبح روز یکشنبه.

از سرت در حال حاضر کاوش دو حوادث دیگر “که آمد به نور طبق بررسی ما” گفت: چرم. او گفت: آنها مربوط به استفاده از زور و شامل دو تن از اعضای RCMP. او کاهش یافته است به می گویند هر چیزی بیشتر است.

محققان هنوز به دنبال هر گونه اضافی مظنون مرتبط با تیراندازی گفت: چرم و اضافه کرد که RCMP خواهد ساخت یک جدول زمانی از قاتل سفر و جنایات در روزهای آینده.

“توانایی های خود را به حرکت در اطراف بود قطعا با کمک این واقعیت که او تا به حال چیزی شبیه به یک وسیله نقلیه پلیس و که او با پوشیدن لباس پلیس.” معلوم نیست می گوید: چرم آیا که یکنواخت شد ساخت و یا یک واقعی.

چرم خواسته شد در مورد گزارش که متهم قادر به اختیار واقعی پلیس وسیله نقلیه و سلاح گرم است. “او هرگز رانندگی واقعی ماشین پلیس در هر زمان که ما آگاه هستند از” او جواب داد. اما او نمی خواهد اظهار نظر در مورد اینکه آیا تیرانداز بود در اختیار پلیس با سلاح گرم به این دلیل است که بخشی از سرت بررسی است.

مظنون را سرقت اتومبیل هنگامی که مسخره کردن وسیله نقلیه او در ابتدا استفاده شد undriveable چرم گفت.

چرم گفت که او نمی باید اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از مردم ممکن است باقی می ماند در بیمارستان با آسیب.

پلیس نمی خواهد به انتشار اسامی قربانیان رسمی و بدون شناسایی از دفتر معاینات پزشکی است.

این شکستن به روز رسانی اخبار. ما در اوایل داستان به شرح زیر است.

RCMP می گویند حداقل 18 نفر از جمله یکی از آنها جانباز افسران در حال قربانیان کشتار جمعی در نوا اسکوشیا.

رو به پیچیده کار از ریشه مظنون را در مسیر خشونت در سراسر استان شنبه شب و یکشنبه محققان هشدار می دهند مرگ و میر می تواند افزایش یابد.

وی که در یک نقطه در داد و بیداد عینک پلیس و سوار یک ماشین ساخته شده به مانند یک RCMP رزمناو نیز مرده آوردن تعداد مرگ به 19.

آن شناخته شده است که او برخی از قربانیان خود را که چندین خواص همراه با وسایل نقلیه پلیس بودند را به آتش کشیدند.

RCMP در حال برگزاری یک جلسه رسانه در 1 p. m. ET در دارتموث به ارائه به روز رسانی در بررسی است.

“امروز یک ویرانگر روز برای نوا اسکوشیا و آن را به باقی می ماند در ذهن بسیاری از افراد برای سال آینده گفت:” فرمانده RCMP افسر لی Bergerman در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه ،

“چه شده است که باز شدن یک شبه و به این صبح غیر قابل درک است و بسیاری از خانواده ها در حال تجربه از دست دادن یک دوست است.”

Const. هایدی استیونسون 23 سال کهنه, Nova Scotia RCMP درگذشت صبح روز یکشنبه در حالی که در پاسخ به فعال تیرانداز حادثه است.

“پاسبان استیونسون درگذشت حفاظت از دیگران است. او در پاسخ به این ندای وظیفه چیزی است که او انجام داده بود هر روز وقتی که او رفت و به کار برای 23 سال گفت:” نخست وزیر جاستین ترودو گفت: در حال حاضر روزانه به آدرس کانادایی.

“این تراژدی دردناک است یادآوری خطرات همه ما اولین پاسخ را به امن نگه داشتن ما از فداکاری آنها را هر روز برای محافظت از جوامع ما. امدادگران و پزشکان و پرستاران و آتش نشانان و افسران پلیس. آنها همیشه در اینجا برای ما. آنها بوده ام پله تا از طریق همه گیر و دیروز در نوا اسکوشیا آنها نشان داد که شجاعت.”

Bergerman نیز ستایش استیونسون تعهد به حفاظت از دیگران است.

“دو فرزند خود را از دست داده و مادر شوهر خود را از دست داده است. پدر و مادر خود را از دست داده و دیگران بی شماری از دست باور نکردنی دوست و همکار.”

یک مرد RCMP افسر نیز به بیمارستان منتقل غیر تهدید کننده زندگی صدمات. هویت خود شده است منتشر شد.

نخست وزیر استفان مک نیل ارائه تسلیت به خانواده های قربانیان و به نام حادثه “یکی از بی معنی ترین اعمال خشونت در استان ما سابقه باشد.”

مرگ و میر معینی است که از 14 قربانیان کشته شده در سال 1989 Polytechnique کشتار در مونترال.

اما پلیس در حال هشدار تحقیقات خود را می تواند منجر به پیدا کردن بیشتر قربانیان به دلیل مظنون سفر در سراسر استان در طولانی مدت حمله که به نظر می رسد “حداقل در بخش بسیار تصادفی در طبیعت” گفت: RCMP رئیس Supt. کریس چرم در طول یک کنفرانس خبری پنج شنبه شب.

چرم, گفت:, آن را سخت برای تعیین دقیق تعداد قربانیان “از آنجا که ما در حال ایستاده در اینجا تحقیقات ادامه به مناطقی که ما هنوز به کاوش در سراسر استان است.”

اخبار CTV امنیت عمومی تحلیلگر کریس لوئیس می گوید RCMP عمیق منابع و تخصص اما این خواهد بود یک چالش برانگیز در تحقیقات به دلیل گسترده ای دوره مظنون مسیر و چندین صحنه های جرم و جنایت.

“این بزرگ است. به طور معمول یک تیراندازی شبیه به این اتفاق می افتد در یک مکان یا در یک خیابان در یک شهر یا در یک ساختمان و غیره. اما این چیزی است که ما هرگز دیده می شود قبل از” لوئیس که بازنشسته شد به عنوان کمیسر OPP در سال 2014 گفت: CTV خود را صبح روز دوشنبه.

پلیس گفت که در یک نقطه مشکوک رانندگی بود آنچه به نظر می رسد یک RCMP خودرو و پوشیدن یک RCMP یکنواخت — هر چند او یک RCMP افسر.

لوئیس می گوید آشکار عمد از این حمله است که “مطلقا بد مانند ما هرگز دیده می شود در کانادا است.”

ترودو گفت: کانادا می پیوندد با هم در عزاداری همه قربانیان از آنچه که او به نام “بی معنی عمل یک فرد است.”

“برای پدربزرگ و مادر بزرگ که از دست یک کودک, کودکانی که از دست پدر و مادر همسایه که از دست دوست ما خیلی متاسفم برای از دست دادن خود را. چنین فاجعه ای باید هرگز رخ داده است خشونت از هر نوع و در هیچ جایی در کانادا است. ما در کنار شما ما غمگین با شما و شما می توانید تعداد ما دولت پشتیبانی کامل در طول این فوق العاده دردناک در زمان.”

چند نفر مرده یافت در PORTAPIQUE صفحه اصلی

چرم گفت: پلیس برای اولین بار در پاسخ به اقامت در Portapique, N. S. اواخر شنبه شب پس از دریافت چندین 911 تماس در مورد فعال تیرانداز.

وقتی ماموران وارد, چرم, گفت آنها “چند تلفات” در داخل و خارج از خانه است.

“این بسیار به سرعت در حال تحول وضعیت و پر هرج و مرج صحنه,” گفت, چرم, جنایی افسر عملیات برای نوا اسکوشیا RCMP.

افسران امن منطقه در Portapique است که در حدود 130 کیلومتری شمال هالیفاکس و 40 کیلومتری غرب ترورو و شروع به جستجو برای مظنون اما آنها قادر به پیدا کردن او را. متزلزل ساکنان روستایی منطقه در حال حاضر در مستند به دلیل همه گیر شد گفت: به قفل درهای خود را و ماندن در داخل.

چرم گفت: جستجو برای مظنون منجر به چند سایت های در منطقه از جمله سازه بودند که در آتش است.

“جستجو ادامه داد: در طول شب و به صبح” گفت ، “امروز صبح ما به طور فعال به دنبال مظنون از طریق متعدد جوامع در سراسر نوا اسکوشیا.”

پلیس ارائه به روز رسانی در توییتر یک شب و به صبح روز یکشنبه به عنوان آنها به دنبال مظنون در سراسر استان. پلیس تایید کرد که آنها در پاسخ به یک “فعال تیرانداز وضعیت” و خواسته ساکنان باقی می ماند در خانه های خود را با درهای خود را قفل شده است.

آنها همچنین نشان داد که مظنون ممکن است لباس پوشیدن و به عنوان یک RCMP افسر در یک lookalike RCMP خودرو.

محققان برای اولین بار منتشر شد مظنون هویت قبل از ساعت 9 صبح روز شنبه. گفتند 51 ساله گابریل Wortman در نظر گرفته شد مسلح و خطرناک و هشدار داد که او نمی باید بود نزدیک شده.

قربانیان ‘پراکنده در سراسر استان’

چرم گفت: این تحقیقات شامل “چندین صحنه های جرم و جنایت” و قربانیان وجود دارد “پراکنده در سراسر استان است.”

“وجود دارد مکان های مختلف در سراسر استان که در آن افراد کشته شده اند.”

او گفت: محققان بر این باورند که تنها مظنون است که تصور می شود مسئول قتل.

“او به تنهایی نقل مکان کرد و در سراسر بخش شمالی استان و متعهد آن به نظر می رسد چندین قتل گفت:” چرم.

او مشخص نیست که در آن صحنه های جرم و جنایت قرار دارد گفت: تحقیقات در مراحل اولیه است. او همچنین گفت: ممکن است پلیس می تواند یاد بگیرند که در مورد اضافی در صحنه های جرم و جنایت و قربانیان در روزهای آینده.

“برخی از این صحنه های جرم و جنایت ما حتی شروع به فرایند … آن است که در حال انجام تحقیقات است که می تواند به فاش کردن جزئیات بیشتر در روزهای آینده” گفت ،

“این تحقیقات همچنان ادامه دارد به مناطقی است که ما هنوز به کاوش در سراسر استان است.”

در Shubenacadie, N. S. متعددی وجود دارد سوخته وسایل نقلیه ای که از نظر پلیس موبایل در امتداد بزرگراه. شاهدان عینی همچنین گزارش جلسه بین هفت و 10 شلیک شد.

“من از شنیدن این عکس و من نگاه کردن و … وجود دارد یک مرد در حال اجرا به عقب و جلو در کنار آنچه به نظر می رسد به یک وسیله نقلیه پلیس” به یاد می آورد یک شاهد در صحنه است. “سپس پس از کمی من دیدم آتش است.”

چرم تایید کرد که Wortman آیا تبادل آتش با پلیس در یک نقطه در طول تعقیب و گریز اما نمی گویند که در آن.

مظنون به ضرب گلوله کشته و در ENFIELD

ماموران در نهایت دنبال Wortman به ایروینگ ایستگاه گاز و توقف رستوران در Enfield, N. S. حدود 90 کیلومتری از Portapique جایی که او به ضرب گلوله کشته شد در اواخر صبح روز یکشنبه.

این استان را جدی Incident Response Team (سرت) که مسئول بررسی جدی همه حوادث مربوط پلیس با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت:

“رویارویی با پلیس و به دنبال آن در انفیلد در نتیجه افسران تخلیه سلاح گرم خود را. مظنون شد مرحوم در صحنه است.”

یک راننده کامیون از, Ontario گفت: اخبار CTV او متوقف شده بود در ایروینگ برای حمام و صبحانه زمانی که او شنیده ام یک کارمند فریاد.

“او می رود ‘Oh my God, قفل درب, او را در اینجا! و من زیرچشمی نگاه کردن از پنجره به بیرون و من تو را دیدم برخی از RCMP وسایل نقلیه و وجود چهار یا پنج لباس با اسلحه گفت:” تام Nurani.

شاهدان گفته CTV News آنها را دیدم RCMP وسایل نقلیه در صحنه شنیده چندین شلیک شد و دیدم یک بدن روی زمین.

“همه من می توانم شنیدن بود شلیک شد و به جهنم همسر من, من فکر کردم من که قرار بود به 911 تماس بگیرید چرا که او در حال رفتن به وحشت آن او می ترسم خیلی بد” گفت: گلن Hines که در حال رانندگی بود توسط ایروینگ هنگامی که او را دیدم Emergency Response Team می رسند.

“وجود دارد متعدد بود و احتمالا بین پنج یا 10 (تیر اندازی). آن ثابت بود” به یاد می آورد Deon چاه زندگی می کند که در این نزدیکی هست.

بیشتر قربانیان شناسایی

دو نفر از کارکنان فون در میان مردگان با توجه به مراقبت در منزل آژانس. بیانیه ای از رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Jo-Anne Poirier صادر صبح روز دوشنبه می گوید: قربانیان هدر اوبراین و کریستن Beaton.

اوبراین یک پرستار عملی مجاز و یک همسر و مادر و مادر بزرگ است. او تا به حال مشغول به کار به عنوان یک فون پرستار نزدیک به 17 سال است. Beaton بود ادامه مراقبت دستیار و یک همسر و مادر. او برای فون برای نزدیک به شش سال است.

“همه ما در خط مقدم ارائه دهندگان مراقبت قهرمانان. دیروز دو نفر از کسانی که قهرمانان هدر اوبراین و کریستن Beaton گرفته شد از خانواده خود و از فون. ما سوگواری خود را از دست دادن و ما سوگواری برای خانواده خود را.”

نوا اسکوشیا صنفی معلمان با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت: یک معلم در Debert ابتدایی, لیزا McCully شد در میان مردگان است.

او شناخته شده بود توسط همکاران و دانش آموزان “نه تنها به عنوان یک معلم پر حرارت اما به عنوان یک درخشان عشق در زندگی خود را.”

بیانیه امضا شده توسط رئیس جمهور پل lori cook love life همچنین گفت که دین استیونسون شوهر به RCMP افسر که کشته شد می آموزد در کول هاربر منطقه دبیرستان.

“ما می دانیم که وجود دارد بسیاری از کسانی که فوت کرد شب گذشته که خانواده ها در حال مبارزه برای پردازش آنچه که اتفاق افتاده است” lori cook love life نوشت. “زندگی خود را کمتر با ارزش است. آنها همسایگان ما و دوستان است. فرزندان خود را به دانش آموزان ما. ما صدمه دیده با همه شما بیش از حد.”

‘تلفات عاطفی’

لوئیس می گوید افسران که بخشی از پاسخ و بررسی و کسانی که دوستان و همکاران استیونسون را تجربه خواهید کرد “بسیاری از ضربه عاطفی است.”

او می گوید بسیاری از آنها نیاز به پشتیبانی از همسالان خود و کمک از بالینی ،

“تلفات عاطفی بزرگ است.”

و این تلفن همراه در طول یک بیماری همه گیر مستند معنی می تواند وجود داشته باشد هیچ مجالس ترحیم و یا مجامع عمومی برای به اشتراک گذاشتن غم و اندوه.

در حال حاضر متزلزل و شوکه جامعه استان و کشور در حال حاضر در عمیق و جدا عزاداری. RCMP در نوا اسکوشیا می خواست مردم را به ادامه به رعایت اضطراری مستند مقررات در محل قرار داده.

“ما در حال لمس غلیان احساسات از نوا Scotians مایل به افتخار Cst. استیونسون و عضو مجروح” RCMP توییتی.

“تسلیت ایمیل راه اندازی شده است و پیام خواهد گذشت به همراه Cst. استیونسون خانواده: RCMP.Condolences-Condoleances.GRC@rcmp-grc.gc.ca.”

کولچستر شهرستان شهردار کریستین بلر می گوید جامعه است “reeling” و “دل” و رسیدن به خانواده های قربانیان در حالی که فاصله فیزیکی از طریق تماس های تلفنی, پیام های متنی و ایستاده در driveways.

“آنها را به انجام بهترین آنها می توانند در حالت اضطراری,” او گفت: CTV خود را صبح دوشنبه.

RCMP Sgt. جو Taplin که مشغول به کار با استیونسون می گوید: استان کوچک و صمیمی بخش است دچار شوک. تقریبا هر کس می خواهد کار کرده اند و یا عبور از مسیرهای با کاهش افسر به او گفت: CTV خود را صبح روز دوشنبه.

او نمی تواند به یاد بیاورید او را بدون لبخند در چهره او و او بود که به او اختصاص داده شده ، Taplin می گوید استیونسون خروجی و مراقبت و خدمت در RCMP مشهور موسیقی سوار یک اسب سواری, ویترین, که انجام می دهد در سراسر کانادا و سراسر جهان است.

“هایدی شگفت انگیز بود, فوق العاده زیبا, شخص,” او گفت:. “او بسیار به جامعه او و او عاشق همسر و مادر است.”

Taplin می گوید RCMP یک کار برای انجام در حالی که مقابله با بودن “کاملا ویران” از دست دادن زندگی در این استان است.

“ما در حال صدمه زدن از ساحل به ساحل به ساحل … این یک روز بسیار غم انگیز.”

تاد Battis اطلس رییس دفتر برای CTV News می گوید: هر چند دنباله از خشونت دهانه شاید 150 متر جمعیت این منطقه کوچک است و از نزدیک در ارتباط است. در واقع Battis فارغ التحصیل شد و از همان نیوبرانزویک کلاس مدرسه بالا به عنوان مظنون است.

“به عنوان داستان از این قربانیان می آیند چرا که به سادگی بسیاری در منطقه من فکر می کنم شما را پیدا کنید که تقریبا همه به نوعی از اتصال و یا می دانم کسی که دارای یک اتصال به این قربانیان گفت:” در صبح خود را.

“و تمرکز باید بر روی قربانیان. و از آن خواهد شد.”

او گفت: مظنون سالنامه دبیرستان پروفایل گفت که او ممکن است یک RCMP افسر یک روز.

مشکوک

یک گابریل Wortman ذکر شده است به عنوان یک denturist در دارتموث با توجه به Denturist جامعه نوا اسکوشیا سایت. مشکوک عکس های صادر شده توسط RCMP مسابقات فیلم از یک مرد در حال مصاحبه در مورد دندان مصنوعی توسط CTV اطلس در سال 2014.

برخی از Portapique ساکنان که صحبت با کانادا مطبوعات گفت: آنها می دانستند که او در حال عبور به عنوان پاره وقت ساکن که تقسیم زمان بین Halifax منطقه و خواص در جامعه است. Portapique جمعیت تعداد حدود 100 در ماه های زمستان اما متورم به حدود 250 در طول تابستان کلبه فصل است.

دیوید جورج Crockett که زندگی سه دقیقه رانندگی از Portapique, ساحل, جاده, منطقه ای که در آن اولین 911 تماس سرچشمه گفت: Wortman یک بار ثابت دندان خود را در خانه اش در Portapique.

“من بسیار شگفت زده” Crockett گفت: در یک مصاحبه کوتاه خود را در خارج از خانه های روستایی. “من هرگز فکر نمی کردم او را به انجام چیزی شبیه به آن.”

“از آنچه من می دانستم که از او آرام آرام و بسیار آسان به صحبت کردن …. او بسیار خوب بود. او kidded در اطراف یک کمی. او به نظر می رسید عادی نیست مانند کسی که چیزی شبیه به این.”

کمی دورتر پایین جاده روستایی یکی دیگر از همسایه گفت که او و Wortman شد دوستان تا زمانی که این دو در حال سقوط بود بیش از یک قطعه از نزدیک اموال.

همسایه که کاهش یافته است را به نام خود گفت: Wortman تا به حال سوخته یک پیر ریختن که شامل برخی از اموال که متعلق به همسایه. مرد گفت که او بیش از حد غلبه با احساسات می گویند بیشتر در مورد رابطه اش با Wortman یا چه ممکن است انگیزه خود را از داد و بیداد.

کریستین میلز یکی دیگر از ساکنان گفت: آن را به حال شده است ترسناک شب برای جامعه بود که ناگهان پر مسلح با ماموران گشت زنی در خیابان. در صبح, هلیکوپتر, پرواز سربار جستجو برای شک دارم.

او گفت که او بود که ترس تیرانداز رفته اند ممکن است از طریق جنگل و در تلاش برای ورود به خانه اش.

“این nerve-wracking زیرا شما نمی دانید که اگر کسی خود را از دست داده و ذهن در حال رفتن به ضرب و شتم در درب جلو خود را,” او گفت:.

تام Taggart, یک عضو شورا که نشان دهنده Portapique منطقه در شهرداری کولچستر گفت: آرام جامعه در شوک است.

“این فقط یک کاملا شگفت انگیز, صلح آمیز, آرام, جامعه, و این ایده است که این می تواند اتفاق می افتد در جامعه ما غیر قابل باور است,” گفت: Taggart با تلفن از خانه اش در باس رودخانه حدود سه کیلومتری از Portapique.

Taggart گفت: او نمی دانست که Wortman اما به او صحبت کرد و چند بار زمانی که او در تماس تلفنی در مورد مسائل شهری و توصیف دانستن Wortman را “دختر خانه” در Portapique جاده ساحلی.

با فایل های از کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im