RCMP افسر کشته شده در N. S. تیراندازی یاد به عنوان باور نکردنی دوست و همکار’

تورنتو — RCMP افسر بود که در میان حداقل 17 نفر کشته در تیراندازی و کشتار در مناطق روستایی نوا اسکوشیا است که به عنوان کسی که او را دوست داشت خانواده و کار خود را.

Const. هایدی استیونسون بود 23-سال جانباز نیروی انتظامی با دو فرزند و یک زن و شوهر در خانه, با توجه به بیانیه ای از نوا اسکوشیا RCMP افسر فرمانده لی Bergerman.

“هایدی در جواب ندای وظیفه از دست داده و زندگی خود را در حالی که حفاظت از کسانی که او در خدمت” Bergerman در بیانیه ای گفت:.

افسر فرمانده گفت: او به ملاقات با استیونسون و خانواده می گوید: RCMP را در آغوش و حمایت از آنها و خانواده های دیگر که از دست دوست خود را دوست دارد در تیراندازی مرگبار.

“پیش از این بعد از ظهر من با هایدی خانواده و وجود دارد هیچ کلمه ای برای توصیف درد خود را,” او گفت:. “دو فرزند خود را از دست داده و مادر و شوهر همسر خود را. پدر و مادر خود را از دست داده و دیگران بی شماری از دست باور نکردنی دوست و همکار.”

RCMP کمیسر برندا Lucki گفت: CTV News Channel که استیونسون نیز رسانه های سخنگو برای نوا اسکوشیا را RCMP جایی که او در شرکت رادیو و تلویزیون مصاحبه برای چند داستان مربوط به فعالیت پلیس در این منطقه است.

“کسی که می داند که او گفت که او تا به حال فقط یک عشق بزرگ زندگی او بود و او یک کارگر سخت و بسیار اختصاص داده شده به او را انتخاب شغل” Lucki گفت.

Lucki همچنین ابراز تسلیت به تمام نوا اسکوشیا برای آنچه که او به عنوان یک “همانگونه که از خشونت است.”

“این یک تراژدی قلب من می رود به همه قربانیان و خانواده های آنها نه فقط ما RCMP خانواده,” او گفت:. “ما RCMP خانواده است که بخشی از جامعه بزرگتر, بنابراین همه, Nova Scotia هایی است که امروز است.”

ایمنی عمومی وزیر بیل بلر منتشر شد بیانیه چهار شنبه شب ارائه حمایت خود را به این خانواده ها بودند که متاثر از تیراندازی به خصوص استیونسون شوهر و فرزندان.

“Cst. استیونسون را یاد تعهد خود را به خدمات عمومی و تعهد به نگه داشتن جامعه امن” او در بیانیه ای گفت.

علامت Furey, Nova Scotia را وزیر دادگستری سابق و RCMP افسر مشترک خود تجربه کار در مناطق روستایی نوا اسکوشیا و گفت استیونسون مثل خودش بود عمیقا متصل به منطقه که در آن شما خدمت می کنند.

“شما را تبدیل به یک بخشی از جامعه” او گفت:. “او بخشی از جامعه کودکان می دانستم که او و خانواده او را می دانستند. او با بازی یک بخش مهم در جامعه است.”

“این یک مجموعه ای از غم انگیز شرایطی برای نوا Scotians به خصوص کسانی که می دانستند Const. استیونسون,” او اضافه شده است. “این است که دست زدن به هر جامعه در سراسر استان ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net