تورنتو — RCMP را تایید کرده اند, Nova Scotia کشتن ولگردی و قانونی شکنی آغاز شد و با ضرب و شتم از یک زن اما مشخص نیست یک رابطه است. او توضیح داده شد در صبح روز جمعه در کنفرانس مطبوعاتی به عنوان یک “شاهد کلیدی” که به تازگی از پنهان شدن در جنگل صبح یکشنبه و به تایید محققان که گابریل Wortman بود رانندگی یک ماکت RCMP رزمناو و با پوشیدن لباس پلیس. او نشان داد او تا به حال تعداد زیادی از سلاح.

RCMP در حال ارائه یک جدول زمانی از تیرانداز را سفر بیش از 12 ساعت شنبه و یکشنبه. آنها می گویند محققان وارد به Portapique حدود 10:30 p. m. برای پیدا کردن 13, مرحوم, مردم, از جمله برخی بر روی جاده ها است.

تیرانداز خانه و گاراژ داشت و به طور کامل فرا گرفته و در شعله های آتش. سه خودرو از جمله دو ماکت ماشین پلیس پیدا شد سوزاندن.

RCMP خدمات پشتیبانی افسر دارن کمپبل می گوید Wortman کشته شدن دو مرد و یک زن در یک خانه در شکارچی جاده در Glenhome و سپس مجموعه ای از اقامت در آتش است. پلیس می گویند او می دانست که حداقل دو نفر از قربانیان وجود دارد.

او سپس سفر به یک خانه در بزرگراه 4 در Glenhome. او در زدم اما ساکنان که می دانستند Wortman نیست ، آنها به نام 911 و گزارش هویت خود و گفت dispatchers او مسلح و رانندگی چه شبیه یک ماشین پلیس. Wortman سمت چپ که خانه است.

RCMP همچنین نشان داد که دو RCMP افسران بود و مرتب به دیدار با یکدیگر. اولین افسر گلوله قرار گرفت و مجروح اما موفق به دور است. دومین افسر وسیله نقلیه برخورد با آن است که از این شمار ، او به ضرب گلوله و سلاح خود را گرفته شده توسط فرد مسلح که پس از آن هر دو خودرو را به آتش کشیدند.

یک رهگذر که متوقف شده بود به ضرب گلوله و مسلح صورت گرفت که قربانی خودرو یک نقره SUV و انجام شد.

فرد مسلح که در حال حاضر در حال رانندگی بود قرمز مزدا 3 به سرقت رفته از یک زن او را به قتل رسانده بود در خانه اش متوقف شد در یک ایستگاه گاز در Enfield, N. S. A تاکتیکی افسر که متوقف شده بود برای سوخت گیری به کشته شدن فرد مسلح وجود دارد.

پلیس در حال پرسیدن با هر گونه اطلاعات از جمله عکس ها و ویدئوها برای تماس اختصاصی نوک خط در (902) 720-5959.

“هیچ قطعه از اطلاعات است که بیش از حد کوچک” کمپبل گفت:. “اگر شما اطلاعات ما نیاز به شنیدن از شما.”

این شکستن به روز رسانی اخبار ما در اوایل داستان به شرح زیر است.

چگونه یک قاتل سفر از طریق مرکز نوا اسکوشیا ادعا زندگی 22 قربانیان و خروج 16 صحنه های جرم و جنایت در پی خود است در حال حاضر تبدیل شدن به روشن تر است.

RCMP مشترک جزئیات مسلح مسیر در یک کنفرانس مطبوعاتی صبح روز جمعه از جمله نقشه ها به تصویر می کشد شهرهای Portapique, Wentworth, Debert, Shubenacadie Milford و Enfield.

جدول زمانی نشان می دهد که تیراندازی شروع شد و در ساعت 10:26 بعد از ظهر شنبه در Portapique که در آن قاتل به حال اقامت. قربانیان پیدا شد در هشت مکان در Portapique ساحل جاده Orchard Beach Road, و Bayview دادگاه.

محققان می گویند Wortman پس از آن سفر در حدود 43 کیلومتری شمال برای Wentworth که در آن یک حادثه تیراندازی رخ داده است در 9:35 صبح یکشنبه. او سپس سوار در 30 کیلومتری جنوب شرقی به Debert ادعا بیشتر قربانیان در 10:08 a. m. و سپس یکی دیگر از 51 کیلومتری جنوب به Shubenacadie که در آن او را به کشته شدن بیشتر مردم در 10:49 صبح نهایی متوقف شد و 24 کیلومتری جنوب غربی در Enfield که در آن Wortman کشته شد توسط پلیس در یک ایستگاه گاز در 11:26 صبح

اخبار CTV آموخته پنج شنبه که Wortman کشتن ولگردی و قانونی شکنی آغاز شد و پس از او محدود و ضرب و شتم دوست دختر خود را در خانه اش در اواخر شنبه شب قبل از او موفق به فرار شده است. مخفی در جنگل تا اوایل روز یکشنبه ،

اخبار CTV همچنین متوجه شدند که به شدت مورد ضرب و شتم زن که نه شناخته شده بود که پلیس گفت که Wortman بود رانندگی یک ماشین ساخته شده به مانند یک RCMP رزمناو و معتبر ، او ارائه شده پلیس با یک عکس از این خودرو که بعد گنجانده شده در یک صدای جیر جیر صادر شده توسط RCMP صبح روز یکشنبه.

51 ساله تیرانداز قادر به فرار از پلیس جستجو برای بیش از 12 ساعت. او شروع به تیراندازی همسایگان در Portapique, N. S. و سوزاندن خانه. او سپس به جاده های روستایی و بزرگراه ها در سراسر مرکزی, Nova Scotia, کشتن کسانی که او پس از اتفاق افتاده است.

پلیس قبلا گفته او هدف قربانیان اما کشته شدن به صورت تصادفی به عنوان او سفر بیشتر در صحرا. او طفره رفت پلیس در حالی که رانندگی یک ماکت RCMP رزمناو و با پوشیدن معتبر ،

اخبار CTV آموخته که تیرانداز را ارائه افسران با یک تصویر از این خودرو که به اشتراک گذاشته شده در نوا اسکوشیا RCMP توییتر صفحه در صبح روز یکشنبه.

گلوب و ایمیل گزارش کرده است که مسلح به حال یک لیست آمار گفت: یک مرد که زندگی در نزدیکی تیرانداز ملک گفت: او گفته شده بود توسط محققان که نام خود را “هفتم یا هشتم” در یک لیست که داشت توسط پلیس در این تیرانداز ،

در آن زمان او کشته و پنج شنبه صبح – 100 کیلومتری از Portapique در Enfield, N. S. – او تا به حال به کشته شدن 22 نفر از جمله RCMP Const. هایدی استیونسون.

شده اند وجود دارد چند سرنخ تا کنون به تیرانداز را آشکار اهداف و انگیزه. پلیس قبلا گفت که او می دانست که برخی از قربانیان خود را, اما نه همه آنها. این نیز معتقد بودند که او با استفاده از به طور غیر قانونی به دست آمده سلاح به RCMP باید گفت که او نمی باید یک گواهینامه معتبر به دست آوردن و یا دارای سلاح گرم در کانادا.

تحقیقات مربوط به قتل است انتظار می رود به ماه. پرسنل نظامی و تجهیزات آورده شده است برای کمک به پلیس مرتب کردن بر اساس از طریق شواهد آنها کشف در 16 شناخته شده صحنه های جرم و جنایت.

مقامات همچنان به گل نشسته سوالات در مورد چگونه مردم هشدار داده شد به اتفاق می افتند داد و بیداد و چرا از آنها استفاده نمی استانی اضطراری سیستم هشدار.

نوا اسکوشیا برتر استفان مک نیل گفت: استانی اضطراری مدیریت (EMO) رسیده به RCMP در مورد صدور یک هشدار اضطراری در 10:15 صبح روز یکشنبه. محققان هنوز پیش نویس اضطراری اعلان کرده است که فرستاده شده به گوشی های تلفن همراه و پخش بیش از تلویزیون های سراسر استان که فرد مسلح کشته شد در 11:26 صبح RCMP نشان داد.

فشرده این موضوع در یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه, Nova Scotia RCMP رئیس Supt. کریس چرم گفت که وجود دارد یک سری از تماس های بین RCMP ستاد حادثه فرمانده و ایمو EMO است که ناشی از “بسیاری از به تاخیر بیاندازد.”

در طول ساعت های طولانی داد و بیداد, RCMP محدود ارتباطات خود با مردم به رسانه های اجتماعی. این پیام ها که هرگز دیده می شود بسیاری از نوا Scotians که فعال در Facebook و توییتر خود را به تاخیر می اندازد.

RCMP اولین هشدار عمومی در مورد یک “سلاح گرم شکایت” در 11:30 p. m. روز شنبه از طریق توییتر نوشته است که شهروندان هشدار داد به ماندن در خانه های خود و قفل کردن درهای خود را. وجود ندارد یکی دیگر از پیام تا ساعت 8 صبح روز شنبه هنگامی که پلیس توییتی بود که یک “فعال تیرانداز وضعیت که Wortman شد به احتمال زیاد به صورت مبدل به عنوان یک RCMP افسر.

بیش از دو ساعت سپری شده بین زمانی که پلیس متوجه شدند که تیرانداز به حال یک پلیس و یک وسیله نقلیه است که به نظر می رسد تقریبا یکسان به یک RCMP رزمناو و وقتی که اطلاعات منتقل شده به مردم است.

نوا اسکوشیا RCMP تا به حال وعده داده شده به ارائه یک جدول زمانی دقیق از رویدادهای اما ماموران به طور ناگهانی لغو شد کنفرانس خبری برنامه ریزی شده برای سه شنبه شب.

بسیاری از آمریکایی ها زندگی در نوا اسکوشیا دریافت اضافی هشدار به کنسولگری ایالات متحده در هلیفکس ایمیل هشدار در مورد تیرانداز به همه آن ثبت نام از شهروندان ایالات متحده زندگی در این استان است.

در ضمن Nova Scotia RCMP عمده جرم واحد راه اندازی کرده است یک نکته خط برای هر گونه اطلاعات مربوط به قتل.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو