RCMP اذعان به استفاده از بحث Clearview هوش مصنوعی تشخیص چهره تکنولوژی

تورنتو — RCMP اعتراف کرده با استفاده از بحث تشخیص چهره نرم افزار توسعه یافته توسط Clearview AI یک شرکت در حال حاضر تحت بررسی توسط فدرال کمیسر حریم خصوصی.

با توجه به بیانیه منتشر شده روز شنبه ملی کودک بهره برداری از مرکز جرم (NCECC) شده است با استفاده از بحث نرم افزار برای چهار ماه در یک “ظرفیت محدود” به کمک در آنلاین استثمار جنسی کودکان تحقیقات.

“در حالی که RCMP به طور کلی نمی فاش خاص ابزار و فن آوری های مورد استفاده در این دوره از آن تحقیقات به نفع شفافیت ما می تواند تایید کند که ما به تازگی شروع به استفاده از و کشف Clearview هوش مصنوعی تشخیص چهره تکنولوژی در ظرفیت محدود” خواندن بیانیه.

“تنها آموزش قربانی شناسایی متخصصان در NCECC استفاده از این نرم افزار در درجه اول برای کمک به شناسایی کردهاید و نجات کودکان شده اند و یا قربانیان آنلاین سوء استفاده جنسی.”

Clearview هوش مصنوعی فن آوری اجازه می دهد تا سازمان های پلیس به ترال مقدار زیادی از منابع آنلاین برای کمک به شناسایی افراد.

این شرکت تحت بررسی در اوایل ژانویه پس از نیویورک تایمز با انتشار گزارش در مورد کار خود را با سازمان های اجرای قانون. در این گزارش ادعا شده که این شرکت خراشیده سه میلیارد و تصاویر از منابع آنلاین از جمله Facebook و YouTube.

این بار گزارش شامل نقل قول از ناشناس کانادایی اجرای قانون رسمی که گفته شد نرم افزار “بزرگترین دستیابی به موفقیت در یک دهه اخیر” برای شناسایی قربانیان سوء استفاده جنسی.

چند غول رسانه های اجتماعی از جمله توییتر و گوگل باید پس از ارسال این شرکت متوقف و دست بردارد حروف.

هفته گذشته فدرال کمیسر حریم خصوصی دانیل Therrien اعلام کرد او و سه استانی همتایان خواهد شد به طور مشترک بررسی استفاده از تکنولوژی در کانادا به بررسی این که آیا این شرکت جمع آوری داده ها روش مطابق با قانون کانادا.

RCMP قبلا حاضر به تایید این که آیا آن را تا به حال با استفاده از فن آوری است.

با توجه به بیانیه NCECC دارای دو مجوز برای نرم افزار و استفاده از آن در 15 مورد که منجر به شناسایی و نجات از دو فرزند.

اما RCMP توجه شده است وجود دارد “استفاده محدود از Clearview AI بر اساس محاکمه توسط چند واحد در RCMP برای تعیین آن ابزار به منظور افزایش تحقیقات جنایی.”

“RCMP خواهد بود تعامل با کمیسر حریم خصوصی را به مشارکت در کار با او به توسعه دستورالعمل ها و سیاست های که مطابق با قوانین و مقررات” بیانیه ادامه می دهد.

“اینترنت تغییر کرده است راه استثمار جنسی کودکان جرائم متعهد و مورد بررسی قرار گرفته و محاکمه و Clearview AI است تنها یکی از بسیاری از ابزار و تکنیک های مورد استفاده در شناسایی قربانیان آنلاین سوء استفاده جنسی از کودکان.”

در چهارشنبه Clearview AI تایید آن نیز دچار نقض داده ها اجازه می دهد یک مزاحم برای به دست آوردن دسترسی های غیر مجاز به لیست خود را از مشتریان تعداد حساب های کاربری آن دسته از مشتریان راه اندازی کرده بود و تعداد جستجوهای مشتریان خود انجام داده اند.

در بیانیه صادر شده به CTV تورنتو شرکت وکیل Tor Ekeland گفت: “امنیت Clearview اولویت است. متاسفانه نقض داده ها بخشی از زندگی در قرن 21 است. سرورهای ما بودند هرگز قابل دسترسی است. ما وصله نقص و ادامه کار به تقویت امنیت ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im