بانک مرکزی: سر در گم اگر آن را ندارد, سر در گم اگر آن را نمی کند

در حال بارگذاری

نرخ های بهره پایین تر به کمک اقتصاد آزاد کردن پول که رفته اند در پرداخت بهره برای هیجان انگیز تر چنین چیزهایی به عنوان جدید یخچال و شب را در فیلم. این همچنین باعث می شود قرض گرفتن پول اضافی برای یخچال و شب را ارزان تر به طوری که مردم خود را افزایش بدهی و اقتصاد رشد می کند.

اما نرخ های بهره پایین تر نیست خبر خوب برای همه. بازنشستگان و دیگران زندگی کردن پس انداز می تواند رنج می برند کاهش درآمد هنگامی که نرخ بهره را کاهش دهد.

در حالی که بانک مرکزی استرالیا نرخ بهره کاهش کمک پا زدن شروع قیمت مسکن و بیمه های رشد قوی در بازار سهام در سال 2019 این ترجمه نشده است به هزینه های بالاتر توسط خانواده ها و رشد اقتصادی و نه اقتصاد است ادامه داد: به splutter همراه در خط کند.

وجود دارد تعدادی از دلایل عدم رشد. سطح رکورد از بدهی خانوار رکورد دستمزد کم رشد سطح پایین کسب و کار سرمایه گذاری, آب و هوا-سوخت خشکسالی شکست دولت برای حمایت از رشد اقتصادی از طریق بیشتری صرف و نگرانی در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شروع جنگ جهانی سوم از طریق توییتر. فقط به نام چند.

هنگامی که مردم شروع نمی شود هزینه های پس از کاهش نرخ و ضریب اطمینان مصرف کننده کاهش یافت تعدادی از مفسران نه تنها تبدیل به یکی از لیست های طولانی از مظنونین. در عوض بسیاری از سایه انداخت روی بانک مرکزی برای کاهش نرخ. بله ظاهرا در استفاده از آن یک ابزار برای حمایت از رشد اقتصادی بانک مرکزی استرالیا نشان داده بود به مصرف کنندگان بود که چیزی اشتباه است با این اقتصاد و این بود که چرا مصرف کنندگان صرف نیست.

در حال بارگذاری

بنابراین بانک مرکزی مقصر است برای اقتصاد ضعیف زمانی که آن را نشانی از هیچ چیز. بانک مرکزی استرالیا نیز به سرزنش برای اقتصاد ضعیف زمانی که آن را نشانی از چیزی.

هفته گذشته بالای اقتصادی و برگ Deloitte دسترسی اقتصاد اظهار داشت که آن را به بانک مرکزی کاهش نرخ که مشکل بود اما راه بانک مرکزی در کاهش نرخ. با توجه به Deloitte بانک مرکزی استرالیا ضعیف ارتباط است مسئول این هفته چشم انداز اقتصادی و پایین بودن ضریب اطمینان مصرف کننده – آنها حتی تشبیه عربا مهارت های است که از یک قاشق چای خوری. شاید یادبود ساسکس سلطنتی قاشق چای خوری?

مهارت های ارتباطی کنار, آنچه باید در ذهن نگه داشته است مبارزه واقعی.

که در آن اقتصاد و مصرف کننده اعتماد به نفس نشستن بدون بانک مرکزی استرالیا نرخ بهره را کاهش نرخ بهره در سال 2019? هر قطعه جدی از تحقیقات اقتصادی نشان می دهد که رشد و مصرف کننده صرف خواهد بود پایین تر است. این واقعیت است که کاهش نرخ بهره ندارد به نظر می رسد برای تولید یک بزرگتر افزایش نشان می دهد اقتصاد در شکل بدتر از بسیاری متوجه نیست که بانک مرکزی موجب شده است تا رکود با کاهش نرخ بهره.

در حال بارگذاری

این نیز نشانه آن است که سطح رکورد از بدهی خانوار با داشتن یک بزرگتر تاثیر بر مخارج خانوار از اقتصادی ترین مدل های پیش بینی. خارج از خانه بالاتر و قیمت سهام, نه به ذکر است کاهش مالیات ما باید هزینه های بزرگ در ما کارت های اعتباری. اما ما نه.

آیا ما تردید دارند که افزایش دائمی هستند (دارایی حباب هر کسی؟) و یا آماده نیست به ما فشار بازپرداخت بدهی هر بالاتر است روشن نیست. یک نتیجه گیری منطقی این است که یک منبع رشد اقتصادی مرتبط به خانواده های اعضاء از کارت های اعتباری خود را مورد نیاز است.

در طول تمام این, بانک مرکزی درخواست شده است برای دولت به صرف بیشتر به تولید و فعالیت های اقتصادی که امیدوارم درایو پایین بیکاری و کمک به رشد دستمزد. این حمایت شده است در آینده با دولت متمرکز سیاسی ضروری از ارائه بودجه مازاد.

با تاثیر منفی ماه از آتش سوزی ravaging ملت و در حال حاضر جهانی همه گیر در اینده نزدیک وجود دارد نشانه این است که دولت منتقل شده و موقعیت خود را در مازاد است و به قانون و حمایت از رشد اقتصادی است. اما تا کنون شده است وجود دارد بسیاری از بحث و عمل بسیار از دولت است.

آن را نادیده گرفته است تماس از برترین گروه های صنعت به معرفی سرمایه گذاری و کمک هزینه برای افزایش کسب و کار سرمایه گذاری. آن را همچنان به رد تماس از گروه به عنوان متنوع به عنوان شورای کسب و کار استرالیا و ACTU به افزایش نرخ Newstart به ارائه گیرندگان با عزت و بلند مخارج خانوار.

و بنابراین بانک مرکزی می یابد خود را در موقعیت unenviable از اینکه سر در گم اگر آن را ندارد و سر در گم اگر آن را نمی کند زمانی که آن را در دیدار هفته آینده برای تصمیم گیری که آیا برای کاهش نرخ بهره یک بار دیگر در تلاش برای حمایت از رشد اقتصادی است.

آنجلا جکسون است یک اقتصاددان در سهام اقتصاد است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im