نادر macadamia درختان نابود شده در کوئینزلند bushfires

هنگامی که او و تیم او در نهایت قادر به رسیدن به سوخته منطقه در مارس آنها ویران شد آنچه که آنها را دیدم: یک سوم از درختان رفته بودند.

که وصله های کوچک از درختان ساخته شده تا یک چهارم از جمعیت.

رشد جدید دیده شد جوانه از برخی از تنه سوخته اما این گروه ترس و آفات علف های هرز خواهد آنها را خفه و آهسته بازیابی, اگر آن را در همه اتفاق می افتد.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در برابر آنها (به طوری که) اگر آنها را بهبود می یابند در آن شما را از یک مدت زمان طولانی و زیادی شانس” زمینه طبیعت کیت Sarnadsky که کشف جدید بیشه گفت.

این گونه برای اولین بار به رسمیت شناخته شده توسط جامعه علمی در سال 1992 برد بیش از 200 کیلومتر شمال بیشتر از دیگر تجاری macadamia گونه های تر و خشک و شرایط.

و آن را که سرسختی این بدان معناست که این گیاه می تواند به “ناجی” از استرالیا سودآور macadamia تجارت در سال به آمده است.

در حال بارگذاری

“صنعت امیدوار است که وجود دارد ممکن است ژن در macadamia jansenii است که می تواند تربیت به تجاری macadamias برای کمک به آب و هوا حساسيت به گرمایش جهانی در آینده” Ms باند گفت.

وجود بیمه جمعیت در گلدستون با یکی دیگر از چهار به توان ایجاد شده در سراسر کشور در این سال است.

اما این گروه تمرکز در حال حاضر تبدیل به مطمئن شوید این درختان وحشی در حال محافظت در آینده است.

آنها درخواست نجات پیشنهاد شبیه به آن استفاده می شود برای محافظت از باستان Wollemi کاج اما به سادگی برای مدیریت بهتر از آفات علف های هرز که چوک جدید رشد و عمل به عنوان کيندلينگ.

“ما در حال حاضر سعی کنید و تحریک یک تلاش مشترک با پارک های ملی و زمینداری در اطراف پارک را به یک چشم انداز در مقیاس آتش و علف های هرز مدیریت استراتژی” Ms باند گفت.

“که با روشنایی ضعیف تابیدن از امید برای این گونه است.”

AAP

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im