پاسخ سریع به جوخه های مقابله با شیوع بیماری در ویکتوریا به عنوان جرم-تست ادامه

واکنش سریع واحد توسط کارکنان بهداشت عمومی متخصصان خواهد بود وظیفه با واکنش به شیوع بیماری به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است به منظور به حداقل رساندن تعداد زیادی از مردم را تحت تاثیر قرار.

در حال بارگذاری

تست, تماس, ردیابی و تمیز کردن عمیق انجام خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان یک خوشه شناسایی شده است و تیم ملی را فعال بازدید به بالا خطر ابتلا به کسب و کار و امکانات دیگر برای اطمینان از سلامت اقدامات احتیاطی در محل هستند.

توده-تست خود ادامه خواهد داد و در وزارت امور خارجه تا زمانی که یک واکسن است توسعه یافته با توجه به دولت. تست قابل توجهی از جامعه اجازه خواهد داد که مقامات بهداشتی برای پیگیری که آیا این ویروس نفوذ در جامعه به عنوان محدودیت ها کاسته و مردم تعامل بیشتری جلد است.

دولت به راحتی ضرب و شتم آن هدف از انجام 100,000 آزمون بیش از گذشته دو هفته تکمیل 154,000. هدف آن است که این اداره بیشتر از 50000 طی هفته آینده و 150000 تا پایان ماه.

وزیر بهداشت جنی Mikakos گفت ویکتوریایی نیاز به هوشیار باقی می ماند تا زمانی که یک واکسن توسعه داده شد.

“[که] چرا ما تقویت ما نظارت بر بهداشت عمومی و ظرفیت پاسخ به نگه داشتن ویکتوریایی امن همانطور که ما حرکت به مرحله بعدی از ما پاسخ همه گیر.”

پنج شهر و سه منطقه ای پاپ آپ, تست سایت در مراکز خرید و مکان های دیگر را در محل باقی می ماند فراتر از تست حمله رعد اسا.

اگر حومه شهر و یا مناطق تجربه را افزایش می دهد در مورد اعداد, تست, منابع خواهد شد معطوف به آن مناطق برای کمک به درک چگونه بسیاری از مردم در حال حمل این ویروس.

دولت در حال حاضر صرف تقریبا 60 میلیون دلار بر افزایش نظارت ویروس از جمله گسترش بهداشت عمومی تیم پاسخ به 1000 کارکنان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de