Ramaphosa dodges بحرانی تصمیم گیری بالا بردن سوال: آیا او یک اردک لنگ?

ممکن است که آفریقای جنوبی سیریل Ramaphosa تبدیل به یک “اردک لنگ” رئيس جمهور ؟ این اتفاق می افتد اغلب به سمت انتهای یک رهبر اصطلاح به ویژه هنگامی که یک جانشین در حال حاضر شناخته شده است. اما Ramaphosa است و حتی در نیمه راه از طریق دوره اول خود را.

که من حتی این سوال نشان می دهد که من شک و تردید است که Ramaphosa ساخت تصمیمات لازم. که منظورم کاتالیزوری تصمیم گیری خواهد شد که تعریف میراث ریاست جمهوری خود و سرنوشت کشور است.

Ramaphosa است که بدبختی بودن رئیس جمهور در بیشترین زمان به چالش کشیدن در زندگی پس از آپارتاید آفریقای جنوبی است. فعالیت های اقتصادی در پایین آن با رشد اقتصادی در این سال تخمین زده می شود در کمتر از 1%.

کشور را اداره مالیات را جمع آوری R250bn کمتر از آن چه پیش بینی شده در سال 2019 بودجه بیش از سه سال آینده. و بیکاری در 29,1% – همچنان یک نگرانی, اگر چه شاید نه به عنوان فوری یک خطر کاهش درآمد. آفریقای جنوبی عظیم رفاه خالص ایمنی – از آموزش رایگان و بهداشت و درمان به پولی مالی – که نسبتا در این کشور فقیر در برابر نابسامانی از بیکاری است.

اما از آنجا که سازمان مالیاتی در حال جمع آوری کمتر – نتیجه شرکت های بسته و شغل از دست رفته – کوچک است که می رود به خزانه عمومی باید صرف عاقلانه. آن است که صرف عاقلانه?

پاسخ این است که توجهی ندارد. و نه رئیس جمهور دولت و ملت و نشانی پیشنهاد بسیار راحتی است. این نشان داد که او یک اولویت برای کمتر مسائل ستیز که جذب ستایش است. و وجود چنین آسان برنده در گفتار. آنها شامل آرامش بخش قوانین و مقررات به صورت مستقل تولید کنندگان برای تولید انرژی و اجازه می دهد شهرداری برای تهیه انرژی های تجدید پذیر. دانش آموزان وعده داده شده بود بیشتر مسکن و مشتاق کسب و کار مردم باید انتظار یک بانک دولتی است که ارائه وام های مقرون به صرفه برای شروع یک کسب و کار است.

اینها همه ستوده اقدامات بعید است برای جذب هر گونه تمسخر – حداقل نه بلافاصله. اما مشکلات کشور حل نخواهد شد امن از طریق تصمیم گیری. این یک “لحظه تعیین کننده” به عنوان رئیس جمهور خود اذعان کرد که نیاز دارد به همان اندازه جسورانه حرکت می کند و صوتی پشتیبانی از وزرای کابینه انجام دستورالعمل های خود را.

دولت از ملت آدرس نشان داد یک بار دیگر Ramaphosa را گرايش به اجتناب از پرداختن به مسائل. نمونه ها فراوانند اما یکی از مهمترین گفتن است که خود را دست زدن به بحران در شرکت هواپیمایی ملی آفریقای جنوبی راه های هوایی است.

بی مهارت تصمیم گیری های بزرگ

South African Airways شده است بازمانده در دولت وثیقه-outs. پس از قبل مدیر عامل شرکت Vuyo Jarana ترک در غضب در ژوئن 2019, دولت در نهایت اذعان کرد که شرکت هواپیمایی بود و ناپایدار در شکل فعلی آن است. Tito Mboweni دارایی وزیر فکر هواپیمایی به سادگی باید تعطیل شود و یا فروخته شده به یک مالک خصوصی است. اما دولت نمیفهمد که آن را هنوز هم می تواند سالم. آن دوره مورد نظر اقدام به قرار دادن آن را از طریق کسب و کار نجات.

درک این بود که نجات پزشکان انجام هر کاری که لازم بود به نوبه خود به شرکت ملی هواپیمایی در اطراف.

اما زمانی که آن را آمد در واقع به انجام آنچه لازم بود برای نجات هواپیمایی, نجات پزشکان به زودی شروع به درک که آنها نمی باید اختیار تام. این روشن شد بعد از آنها می خواهم اعلام کرد لغو سود مسیرهای یک گام به منظور کاهش هزینه های عملیاتی.

Khensani Kubayi-Ngubane وزیر گردشگری مخالفت با این تصمیم. برخی از لغو پروازهای او اعتراض خواهد آسیب های صنعت گردشگری است. وزیر protestation قابل فهم بود – او در حفاظت از قلمرو خود. چه بود سردرگم بود Ramaphosa موافقت با او.

به عنوان رئیس جمهور او باید گسترده تر قدردانی است که کاهش هزینه ها را کاهش فشار بر شرکت هواپیمایی ایران متهم می کنند. رئیس جمهور باید بدانید که تصمیم گیری مانند این سختی به همه لطفا. یک رئیس جمهور که به تعادل منافع مختلف در برابر یکدیگر می رود با تصمیم گیری است که تضمین حداکثر نتایج.


ادامه مطلب: عمومی تصویب Ramaphosa تنها دفاع در برابر دشمنان خود را در ANC


رئیس جمهور حتی ارائه یک جایگزین مناسب طرح است. در دولت خود را از ملت آدرس او فقط گفت که این “کسب و کار نجات پزشکان انتظار می رود به پرده برنامه های خود را برای بازسازی این هواپیما در چند هفته آینده”. روشن نیست از این که آیا این طرح خواهد بود فرموله شده به طور کامل توسط پزشکان.

دولت ناراحتی بیش از این کاهش از راه های نشان می دهد که آن را می خواهد برای تعیین آنچه که باید طرح شود. این نشان می دهد بی میلی خود را به اجازه می دهد پزشکان به انجام آنچه لازم است اما ناخوشایند را به هواپیمایی تجاری قابل دوام.

اما پیدا کردن کمک های مالی به وثیقه آن را یک بار دیگر به نظر می رسد به طور فزاینده ای غیر قابل تحمل. آخرین تزریق – یک R3.6bn وام از بانک توسعه جنوب آفریقا – نمی تواند تکرار شود. و هر گونه تصمیم به گرفتن پول اضافی از خزانه دولت خواهد شد و تاثیر منفی چیزهای دیگر.

آن را به عنوان وزیر مالیه unenviable وظیفه پیدا کردن پول برای تمام چیزهایی که رئيس جمهور وعده داده است. اما Mboweni نمی قادر خواهد بود به منبع پول برای دانشجویان و طالب کارآفرینان بدون انکار دیگران است. و او به احتمال زیاد به مقابله با حتی بیشتر فلج ملی ابزار قدرت به عنوان Eskom از دست می دهد درآمد که مصرف کنندگان — به خصوص شرکت ها و شهرداری ها – انتخاب کردن به صورت مستقل تولید انرژی است.

و با فرض Mboweni می کند پیدا کردن پول در جایی خواهد رئیس جمهور آمده به دفاع از او هنگامی که او حمله کردند ؟

دشمنان توانمند

آن را دشوار است برای حفظ یک مبارزه در برابر دشمنان توانمند همه به تنهایی و بدون پشتیبانی. Mboweni به نظر می رسد نشانه هایی از انعطاف پذیری در برابر انتقاد شدید از جناح چپ حزب. اما Pravin Gordhan وزیر موسسات عمومی به نظر نمی رسد به انجام به عنوان به خوبی. پس از مصرف بیش از این نمونه کارها Gordhan در معرض گسترده maladministration و فساد در شرکت های دولتی و رهبری تماس برای تعقیب.

در عین حال پس از بارها و بارها در حمایت از بازسازی خطوط هوایی او نیز عقب نشینی هنگامی که کسب و کار امدادگران کاهش در راه است. این نشان می دهد او در حال شکل گرفتن مقدار زیادی از فشار و ممکن است عذابی. آن را تعجب آور نیست که مخالفان او حتی شامل کشور, معاون رئیس جمهور, دیوید Mabuza.

Mabuza ناراضی است که Gordhan کنار حزب حاکم را استقرار کمیته هنگام ملاقات به تخته از parastatals. این کمیته بود تا حدی مسئول برای انتصاب افراد بی پروا که غارت parastatals و آن زمان سر Mabuza شناخته نشده است به صورت اختصاصی. اما Ramaphosa شده است آوازی خود را در حمایت Gordhan.

Ramaphosa به نظر می رسد نمی باید متوجه باشند که روال تصمیم گیری شبیه به انفعال متفاوت از یک اردک لنگ. عدم حمایت خواهد بیگانه متحدان آن را ترک خواهد کرد او را در معرض خطر به مخالفان. بدون حامیان سرسخت Ramaphosa حتی ممکن است نتیجه گیری دوره اول خود را. او دشمنان نیرومند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>