راه آهن محاصره گسترش دندان قروچه کردن جنوب انتاریو حمل و نقل

تورنتو — چندین راه آهن محاصره در حمایت از ارثی روسای مرطوب’suwet’en ملت متوقف ترافیک برای ساعت ها در امتداد مسیرهای حمل و نقل عمومی در جنوب انتاریو به عنوان تظاهرات رشد در تعداد.

Metrolinx این شرکت که صاحب GO حمل و نقل گفت: حداقل سه راه بندان ناشی از خدمات عمده اختلال و لغو سراسر کل آن شبکه است.

“اینها همه مربوط به حوادث امنیتی است که به سرعت در حال تحول” Metrolinx سخنگوی آنه ماری Aikins گفت: کانادا ، “این بسیار مایه تاسف است, وضعیت دشوار برای ما به مدیریت و مشتریان خود را مدیریت کنید.”

تظاهرات در حمایت از ارثی روسای مرطوب’suwet’en ملت, که مخالفت با یک گاز خط لوله از ساخته شده است در قلمرو سنتی خود را. این اعتراضات شده اند در اندازه و اعداد پس OPP افسران منتقل شده و در بازداشت 10 نفر در صبح روز دوشنبه در یک راه آهن محاصره در حمایت از سران در Tyendinaga, Ont.

در همیلتون رفتن حمل و نقل تاخیر آغاز شد و در روز دوشنبه در بعد از ظهر زمانی که محاصره پدید آمده در برخی از شهر آهنگ. معترضان ترک با 5 p. m. روز شنبه, با توجه به همیلتون ،

یکی دیگر از مسیر غرب در حال اجرا از تورنتو به حالت تعلیق در آمد که در آن ده ها تن از معترضان مسدود شده بود راه آهن در یک مشغول ایستگاه. یک رسانه ارتباطی برای محاصره گفت: هشت نفر دستگیر شده بود.

یک سوم مسیر شرق تورنتو متوقف شد به طور خلاصه قبل از بازگشت به خدمات منجر به چندین تاخیر طولانی در این منطقه است.

یک گروه به نام “مرطوب’suwet’en قوی: همیلتون در همبستگی” ادعا کرده است برای همیلتون راه آهن محاصره. این گروه ارسال شده است به طور منظم به روز رسانی خود را در Facebook صفحه که در آن آنها اشاره در یکی دیگر از تظاهرات به زودی.

“این یک روز جدید است و ما آن آغاز شده توسط سوزاندن دستور تحویل داده شده توسط CN راه آهن!” گروه نوشت: در Facebook اوایل روز سه شنبه.

“به یاد داشته باشید که ما در اینجا; خشونت دولت مرتکب نسبت به بومی زمین مدافعان و حامیان آنها مجبور به حذف و جرم از مردم بومی از سرزمین خود.”

آهسته در حال حرکت در نزدیکی TYENDINAGA

از بعد از ظهر سه شنبه تنها یک قطار منتقل شده بود در طول CN خط راه آهن پس از دستگیری با وجود هفته از نگرانی است که این تظاهرات به توقف عملیات و باعث افزایش محموله های انبار.

CN راه آهن گفت: اخبار CTV که آنها “از نزدیک وضعیت را” اما نمی دیدگاهها چرا از خدمات ریلی نشده به طور کامل از سر گرفت.

اواخر شنبه شب معترضان جمع شده بودند کنار Tyendinaga آهنگ, شعار, رقص نواختن طبل و برگزاری علائم. چند تظاهرکنندگان بازگشت صبح روز سه شنبه در نزدیکی ریل قطار. یک ردیف از افسران پلیس ایستاده بود در مقابل آنها بزرگ و موانع بتن در محل برای جلوگیری از هر کسی از نزدیک شدن به این آهنگ.

14 دستگیری نزدیک مرطوب’SUWET’EN

رهبر یک B. C. اول کشور در نزدیکی مرطوب’suwet’en سنتی خاک گفت: RCMP بازداشت 14 نفر در روز دوشنبه در محاصره خارج جدید Hazelton, B. C.

Gitxsan ملت ارثی رئیس Spookwx tole کانادا مطبوعات بود که او در میان چهار ارثی ستاد گرفته شود به زندان در حالی که افسران حذف مسدود شده در امتداد یک خط راه آهن در شمال B. C. او اضافه کرد که تمام 14 تظاهرکنندگان آزاد شده اند.

تظاهرات در حال رشد در سراسر کشور

تظاهرات در حال رشد در سراسر کشور از OPP نقل مکان کرد و در راه آهن محاصره در Tyendinaga, Ont. در صبح روز دوشنبه. افسران برچیده اردوگاه و بازداشت 10 نفر نه نفر از آنها متهم شده اند در این قانون.

در ونکوور شش معترضان دستگیر شده بودند پس از یک تظاهرات در یک تقاطع در نزدیکی بندر ونکوور که در آن 43 نفر دستگیر شدند در اوایل این ماه مشابهی کردند.

در جزیره ونکوور معترضان در حال برنامه ریزی برای خاموش کردن یک بزرگراه اصلی در روز چهارشنبه.

در کبک CP به دست آمده دستور جمعه برای پایان دادن به محاصره در Mohawk جامعه Kahnawake یک سخنگو گفت: کانادا ، موهاک شورای Kahnawake گفت: آن را در نظر دارد به چالش با دستور.

“ما باید آن را روشن به خود ما مردم است که این حکم اجرا نخواهد شد در این قلمرو” Grand رئیس جوزف Tokwiro نورتون در بیانیه ای گفت. “این واقعا مایه تاسف است که CP است که مصرف این بثورات دوره از عمل است که تنها اضافه کردن به مشکلات در دست است.”

کوچکتر محاصره همچنین ظهور نزدیک کالدونیای, Ont. و در امتداد یک خط راه آهن در شربروک, Que.

در اوایل این هفته بیش از 500 نفر با تجمع در مرکز شهر هالیفاکس پارک tosupport متقابل کشور تظاهرات و “ملت-به-ملت بحث” به عنوان یک اعتراض سازمان آن قرار داده است.

“وجود دارد و نمی توان گفت و گو در هر بشکه از تفنگ” استیسی گومز گفت: CTV News اطلس.

در وینیپگ حدود 100 معترض صحنه “مردن” در مرکز شهر و خیابان و صحبت کردن در برابر این اقدام پلیس در انتاریو است.

“ما واقعا نمی مانند دیدن در فیلم ما مردم مرعوب و اذیت از سرزمین های خود را گفت:” Grand رئیس جری Daniels جنوبی روسای سازمان است. “کانادا سیستم شکست خورده اند و آنها در حال ادامه به شکست زمانی که آنها فکر می کنم آنها در حال رفتن به فشار همه چیز را از طریق ما.”

معترضان خواب شبانه در مراحل B. C. مقننه در ویکتوریا. در ونکوور حدود 100 تظاهرکنندگان راهپیمایی در امتداد جاده اصلی مسدود و دسترسی به بنادر مختلف.

“ما مایل به قرار دادن بدن ما در خیابان ها به عنوان یک بیان از همبستگی خود را با ما و بستگان و برادران ما و خواهران ما ما تشنه و ما نجف و جوانان که در کنار مبارزه با Tyendinaga و مرطوب’suwet’en” گفت: فعال ناتالی شوالیه.

با فایل های از کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im