تابش از شبکه تلفن همراه برج در درون محدودیت می گوید BTRC

“تابش یافت می شود بسیار کمتر از این آستانه ثابت توسط BTRC و استانداردهای بین المللی; هیچ چیز به نگرانی در مورد گفت:” Md Aminul حسن یک کمیسر بنگلادش مخابرات کمیسیون تنظیم مقررات گفت: در روز دوشنبه.

دادگاه عالی در ماه آوریل 2019 به دستور مقامات برای انجام یک بررسی برای دیدن اگر تابش ساطع شده از پشت بام برج است و باعث آسیب رساندن به سلامت انسان و محیط زیست است.

دادگاه عالی دستور داد BTRC به ارائه گزارش در چهار ماه پس از شنیدن حکم دادخواست. علاوه بر آن نیز دستور داد که تنظیم کننده به شناسایی خاص جذب رای, اندازه گیری انرژی جذب شده توسط بدن انسان هنگامی که در معرض یک فرکانس رادیویی در حالی که با استفاده از یک تلفن همراه.

یک بررسی انجام شده بر روی شبکه تلفن همراه برج تابش در بخش هایی از کشور و BTRC را ادامه مطالعه گفت: Hasan.

“ما در بر داشت تابش از سطح رضایت بخش و ارسال نتایج به طور منظم در وب سایت ما,” او گفت:, و اضافه کرد که هیچ جایگزینی برای راه اندازی برج های بیشتر برای بهبود خدمات مخابراتی.

“سردرگمی در ظاهر بیش از شبکه تلفن همراه برج تابش. ما اطمینان داد که دولت و موسسات خصوصی و صاحبان ساختمان است که وجود دارد هیچ چیز به نگرانی در مورد.”

در اطراف وجود دارد 33,000 برج متعلق به اپراتورهای مخابراتی با توجه به BTRC.

“تابش است از دو نوع — ionising و غیر ionising. Ionising تابش از جمله زباله های هسته ای و فوق العاده را نقض تابش گاما-ray و X-ray است که مضر به سلامت انسان. آن می تواند بر سلامت انسان در سطح DNA” گفت: BTRC معاون Shamsuzzoha به او ارائه سخنرانیها کاغذ.

“تابش از شبکه تلفن همراه برج های پایین طراحی می کند و از آسیب زدن به سلامت انسان. ما در بر داشت تجهیزات مورد استفاده در شبکه برج به دنبال استانداردهای ملی و بین المللی و تابش سطح بسیار پایین تر از سقف,” او گفت:.

یک بررسی انجام شده در داکا Chattogram خولنا Sundarbans, فنی, Rajshahi سیلت, Rangpur, Jamalpur و دیگر نقاط کشور را پیدا کنید, شبکه برج بیش از محدودیت Shamsuzzoha گفت.

“ما امیدواریم که این سردرگمی در میان مردم در مورد شبکه تلفن همراه برج خواهد رفت. ما را دیده اند پرندگان تودرتو و زندگی در برخی از برج های بلند. در برخی از بام ما دیده می شود باغ سبزی با عملکرد خوب در کنار یک برج,” او گفت:.

“سردرگمی در مورد شبکه تلفن همراه برج باید برداشته شود که ما را به حرکت به جلو با فن آوری ما. وجود دارد هیچ چیز به نگرانی در مورد گفت:” پروفسور Satya پراساد Majumdar.

“ما نیاز به سایت های بیشتر در آینده زمانی که معرفی می کنیم 5-G شبکه. ما نباید سقوط” گفت: AMTOB دبیر SM فرهاد که تعدیل این رویداد در استانداردهای شبکه تلفن همراه برج تابش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>