‘کاملا جدی’: بین المللی, ویزای دانشجویی برنامه شاقول

استاد بازنشسته فرانک Larkins از ملبورن, مرکز مطالعات آموزش عالی در دانشگاه ملبورن گفت: معمولا 12 تا 18 ماه تاخیر بین یک دانش آموز تقاضا برای ویزا و ورود. “این واقعا بسیار جدی است,” او گفت:.

در حال بارگذاری

“آنچه که ما شاهد اتفاق می افتد در حال حاضر در حال رفتن به تحت تاثیر قرار دانشگاهها در سال 2021 و 2022”.

استاد Larkins که نیز منتشر شد یک گزارش جدید نشان میدهد بیش از نیمی از بودجه پژوهشی دانشگاه از دانشجویان بین المللی گفت: در آن می تواند به دانشگاه ها تا پنج سال به بهبود می یابند.

یک سخنگوی دانشگاه NSW گفت: “شماره منعکس شده توسط اداره امور در راستای کاهش در خارج از کشور برنامه های کاربردی برای دانشجویان بین المللی در دانشگاه UNSW سیدنی در سال 2020”.

او گفت: این دانشگاه استقبال دولت فدرال اعلام این ماه که آن را از سر گرفت پردازش دریایی ویزای دانشجویی برنامه های کاربردی.

سخنگوی Charles Sturt University گفت که نگران تغییرات بین المللی ویزای دانشجویی برنامه های کاربردی “به عنوان یکی از جریان بر روی اثرات COVID-19 همه گیر” که دانشجوی بین المللی در بازار ممکن است به طور کامل بهبود می یابند از تا سال 2025 است.

پروفسور الکس Frino معاون معاونت (استراتژی جهانی) در ولونگونگ دانشگاه گفت: رها کردن اعداد بود و در نتیجه تصمیم دولت برای تعطیل دریایی ویزا پردازش.

“زمینه تقاضا هنوز هم قوی برای تحصیل در استرالیا اما … ما می تواند دسترسی به بازار و بازار نمی تواند دسترسی ما,” او گفت:.

دانشگاه تکنولوژی سیدنی معاون معاونت Iain وات وجود دارد گفت: تا به حال شده است یک کاهش در برنامه های کاربردی قبل از همه گیر ضربه پس از پنج سال رشد.

“وجود دارد یک اصلاح جزئی در راه قبل از COVID تاثیر,” او گفت:.

در حال بارگذاری

“برنامه های ما برای ویزا خواهد بود که آنها در سال گذشته است.”

دانشگاه های استرالیا اجرایی Catriona جکسون گفت: کاهش انتظار می رود در طول بیماری همه گیر.

بین المللی انجمن آموزش و پرورش استرالیا اجرایی فیل Madison گفت: دولت آمار و ارقام به معنای استرالیا شد و در خطر از دست دادن دانش آموزان به انگلستان و کانادا که در حال باز کردن مرزها.

“این نگرانی خاص عظیم رها کردن در برنامه های کاربردی دانشجویی از شبه قاره و این به خوبی ممکن است به دلیل محدود پست-مطالعه کار و فرصت های مناسب در حال حاضر در دسترس برای دانشجویان خارج از کشور,” او گفت:.

مستقل آموزش عالی شورای استرالیا اجرایی Troy ویلیامز گفت: چشم انداز دامپزشک بخش بود به خصوص “گریم” از آنجا که بسیاری از دانش آموزان خود بودند, از هند و نپال و وجود دارد “هیچ چشم انداز واقع بینانه از یک مقیاس کامل بازگشت از دانشجویان بین المللی در سال 2021”.

وزیر آموزش و پرورش دن Tehan گفت: برنامه ریزی است “و در راه در شرایط است که اجازه خواهد داد که برای بازگشت دانشجویان بین المللی”.

“پیش شرط به این اتفاق می افتد عبارتند از بازگشایی داخلی ایالت و قلمرو مرزها در استرالیا و همچنین بازگشت به دانشگاه یادگیری به نفع داخلی دانش آموزان و دانشجویان بین المللی که در حال حاضر در استرالیا,” او گفت:.

“مقاوم سلامت قرنطینه مرزی و ارائه دهنده پروتکل همچنین نیاز به در محل.”
تاج callout:

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم و اعداد شما نیاز به دانستن. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de