کوئینزلند ویروس شوکی: صداقت ضروری است برای جلوگیری از گسترش

“از آن اطمینان ما نیست هر بیشتر مثبت اما آن را به مراتب خیلی زود راضی بود.”

او با تاکید بر اهمیت تماس با ردیابی.

“مردم با دادن اطلاعات غلط در حال کاهش سرعت آن است که آنها تماس گرفته خواهد شد قرار می دهد که خانواده خود را در خطر است. بله این چیزی است که ما امروز در حال انجام,” او گفت:.

“ما مطمئن شوید که ما نمی خواهد موج دوم این است که ما کار آماده می شود و برای متوقف کردن موج دوم.”

قبل از این ویروس پدید آمده در کوئینزلند دولت تا به حال 200 نفر آموزش دیده در تماس با ردیابی.

که تعداد دارای عقاید به 1213 از جمله 524 خدمتگزاران مردم کمک کردن در طول بیماری همه گیر.

دکتر جوان خواست هر کسی در جنوب بریزبن لوگان یا اسپرینگفیلد بود که احساس ناخوشی برای آزمایش به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و گفت: در هفته آینده خواهد بود مهم در گرفتن در بالای هر پتانسیل موج دوم ویروس در کوئینزلند.

آن را به عنوان آمد کوئینزلند را به مقامات مرزی در دفاع از چگونه آنها دست زدن به گذرگاه های مرزی و گفت که آنها با تکیه بر مردم صادق بودن با جایی که آنها شده اند.

پروفسور ایان مک کی بالینی virologist در دانشگاه کوئینزلند گفت: این وضعیت باید به عنوان یک بیدارباش برای همه Queenslanders برای انجام درست هر دو در هنگام عبور از مرز و یا فقط می خواهم در مورد زندگی روزانه خود را.

“هر جنبه ای از [سلامت پاسخ] متکی بر هر عضو جامعه اقدام مانند آنها بخشی از همان گروه و نه فقط انجام چیزی که خود را” استاد مککی گفت.

“قبل از COVID ما تمام شده به جرم راه رفتن در اطراف بیمار و قرار دادن دیگر سلامت مردم در معرض خطر با چیزهایی مانند آنفولانزا.

“همه ما نیاز به فکر می کنم در مورد آنچه در آن به معنی بخشی از یک زنجیره انتقال است که به طور بالقوه منجر به مرگ شخص دیگری که ما می تواند به توقف است که فقط کار درست انجام می دهند.”

استاد مککی گفت: آن را “تعجب آور” است که وجود داشته است بیشتر موارد پس از کوئینزلند مرزهای شده بود آرام اما مدیریت آن موارد خواهد بود که کلید به توقف گسترش یافته است.

“آن را همیشه بر روی کارت است که مرزهای ما نمی شد 100 درصد انسان ضد مردم وجود دارد و عبور از این مرزها بنابراین همیشه وجود دارد شانس بعضی از افرادی که آلوده می شوند,” او گفت:.

UQ بهداشت عمومی پزشک بیماری های عفونی و متخصص لیندا Selvey توافق جدید که کوئینزلند موارد اجتناب ناپذیر اما گفت که او معتقد است دولت می تواند به جلوگیری از موج دوم از اتفاق می افتد در اینجا.

“من فکر می کنم ما یاد گرفته ایم بسیاری از دروس از آنچه اتفاق افتاده است در ویکتوریا وجود دارد یک مقدار محتاط تر از روش گرفته شده در اینجا” استاد Selvey گفت.

“آنچه ما باید انجام دهیم این است که مطمئن شوید که ما باید سطح بالایی از تست به خصوص در مناطق آسیب دیده است.”

استاد Selvey گفت کوئینزلند بود “منطقی بعدی محل” برای شیوع ویروس در استرالیا پس از ویکتوریا و نیو سات ویلز اما این معنی نیست که آن را اجتناب ناپذیر بود اگر هر کس به دنبال اقدامات بهداشت.

دولت عملیات مرزی بودند مورد انتقاد قرار روز پنج شنبه توسط معاون رهبر مخالفان Tim فرمانده که گفت: با تکیه بر صداقت سیستم نمی شد به اندازه کافی برای جلوگیری از شیوع آینده.

“به نظر می رسد که سیستم شکسته است وقتی که می آید به حفاظت از سلامت و زندگی Queenslanders ما نمی توانیم تکیه بر یک افتخار سیستم” آقای فرمانده گفت.

“من فکر می کنم که ما نیاز به بررسی دقیق تر از آن اعلامیه ها را به مطمئن شوید که ما تعیین می کند که آیا مردم در حال گفتن حقیقت است یا نه.”

در حال بارگذاری

کوئینزلند سبزی MP مایکل برکمن گفت: دولت باید در نظر انداختن نیاز برای مردم به پرداخت هزینه برای خود هتل قرنطینه و بازگشت به ارائه آن به صورت رایگان.

“اگر هزینه قرنطینه می تواند دلیلی برای افزایش COVID-19 انتقال در کوئینزلند و سپس کاملا دولت باید در جلسه, است که هزینه,” او گفت:.

“کار خود را به نگه داشتن Queenslanders امن پس چرا آن را سخت تر برای مردم را به پیروی از قوانین است؟”

-با لیدیا لینچ

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de