با فریادهای “Quexit!” هنوز هم انعکاس کمرنگ در گوش ما Queenslanders سر به سوی یک دولت انتخابات در ماه اکتبر.

برای بسیاری از علاقه نهفته است که آیا فدرال کار را ضعیف نشان دادن در کوئینزلند در سال گذشته انتخابات ملی بود و یک نشانه برای دولت کار دولت است. در حالی که وجود دارد مقدار زیادی در انتخابات محلی اخیر حزب ملی تفرقه و فدرال ائتلاف آشفتگی همچنین می تواند تلفظ نفوذ در کوئینزلند انتخابات سال است.

دوره دوم blues

جالب, آخرین نظرسنجی آمار و ارقام قرار داده Annastacia Palaszczuk دولت و لیبرال حزب ملی مخالفان گردن و گردن. پس از آشفته شش ماه گذشته برای Palaszczuk, سوالات مطرح شده در مورد عدم وجود “قطع طریق” توسط LNP رهبر Deb Frecklington. زمینه ای از آن همه است و ظاهرا در حال رشد بی تفاوتی رای دهندگان به هر دو. خود را leaderships را تحت یک آزمایش تورنسل در آینده Gold Coast انتخابات در مارس 28.


ادامه مطلب: کوئینزلند به تمام کسانی که #Quexiteers: don’t judge سعی کنید به درک ما


Palaszczuk دولت تا به حال به رقابت با یک تنبل اقتصاد داخلی و کاهش مالی دولت. این است که در بالای مداوم نرخ بالای بیکاری است که اکثر شدید در مناطق و برای افراد جوان است. اضافه کردن حوادث اخیر طبیعی گردشگری, رکود زیرساخت پروژه تاخیر و ستیز در اعتراض به قوانین و چشم انداز دوم-مدت دولت نیست و در مجموع گلگون.

ترکیب این مشکلات Palaszczuk محبوبیت کاهش یافته است و عمدتا به دلیل شفافیت سوالات ناشی بیش از معاون نخست وزیر جکی Trad اموال معاملات و درک تضاد منافع است. این “یکپارچگی موضوع” که در آن نخست وزیر مبارزه کرد و از آمدن به دفتر ارائه خواهد شد علوفه برای مخالفت و انتقادی رسانه ها به انتخابات نزدیک.

همزمان Frecklington را تحمل کرده است خود را “تابستان برای فراموش کردن” بسیار شبیه به نخست وزیر. اشتباه در بازه زمانی از رسوایی مربوط جوان LNP اعضای, به, رهبر مخالفان را دست و پا چلفتی تلاش برای تحقیر برتر بیش از لباس او. بیشترین آسیب شد و استعفای ناگهانی از زمان Currumbin MP جن Stuckey. پیش از ماه مارس-انتخابات Stuckey است انتقاد حزب او را “قلدری” فرهنگ و از خود راضی حزب اجرایی است.

مانند نخست وزیر, Queensland, رهبر مخالفان Deb Frecklington تا به حال یک تابستان را فراموش نکنید. AAP/Jono سرل

چیزی کمتر از یک قانع کننده انتخابات نتیجه را به افزایش فشار بر Frecklington رهبری با زمزمه های ظهور از میل به تغییر در بالا. کثیف رهبری مبادله خواهد دوباره در معرض مضطرب رابطه بین LNP را تشکیل اتباع و لیبرال ها و تکرار این حزب تمایل به electorally خود implode.

اتباع’ مدعی تداوم

مشابه fractiousness است که حکم بزرگ در کانبرا در حال انجام خرید اینترنتی از بارنابی جویس تلاش ناموفق برای گرفتن حزب ملی رهبری است. اتباع خشم نمایندگان مجلس با رهبر مایکل مک کورمک را از دست داده و به Bridget مکنزی رسوایی – از جمله تعدادی از کوئینزلند – دوباره می خواهند به زور و اجبار اعمال خود را هویت جداگانه ای از لیبرال ها.

در حالی که همه کوئینزلند اتباع پشتیبانی جویس حرکت استعفا از مت Canavan از دولت جلوی نیمکت و در حال حاضر Llew اوبراین از اتباع اتاق حزب تاکید منطقه ای بی قراری در صفوف خود را. با حدس و گمان “مبارکه” LNP جناح تقسیم در اتباع حزب, اتاق “سیاست هویت” می تواند باعث شکاف در کوئینزلند لیبرال حزب ملی. اسکات موریسون “چقدر خوب است کوئینزلند?” انتخابات-شب فریاد ممکن است دوباره به او امد و شد زیاد.


ادامه مطلب: Grattan روز جمعه: Morrison فقط می تواند نگاه به عنوان اتباع ‘ماهواره مشکل’ خسارت خود را از دولت


از آن آسان است برای مشاهده این را به عنوان یک مورد دیگر از LNP را کوئینزلند محور تمرکز اخلال در ائتلاف رابطه است. این قسمت خرس نشانه از سال گذشته حرکت های “شورشی” کوئینزلند اتباع به فشار حزب همکاران و لیبرال همکاران در حمایت از دولت جدید برای سوخت زغال سنگ نیروگاه در دولت خود را.

فراتر از آسیب انجام می شود به ائتلاف روابط این “زغال سنگ نما” می تواند منجر به یک شبیه شکاف در دولت LNP صفوف با نمایندگان مجلس و نامزدهای انتخاباتی در منطقه معدن صندلی های بالقوه در مواجهه با شهر مبتنی بر همکاران بیش از انرژی ، نه برای اولین بار فدرال ائتلاف نمایندگان مجلس ممکن است تعجب در حکمت تشکیل ادغام LNP در کوئینزلند بیش از یک دهه پیش.

چگونه افراد زیر سن قانونی (و کارگران) نقش مهمی

در میان ائتلاف نمایندگان مجلس’ تکه تکه نمایش در زغال سنگ و آب و هوا تغییر پائولین هانسون خواهان سنا به “تشخیص ارزش جدید با سوخت زغال سنگ نیروگاه” در کوئینزلند. مشخص هانسون است بازی همزن و طلب کنند در ویژه اتباع آمریکا.

او یک ملت حزب چند ساله جن برای احزاب عمده اما اغلب انتخابات underachiever دارای یک صندلی در کوئینزلند 93-عضو مجلس. انتظار تلاش بیشتر برای بهره برداری از ضعف در هر دو کار و LNP را در جدول رده بندی منطقه ای و بیرونی شهری رای دهندگان.

Katter استرالیا خواهد شد همچنین نگاه کنید به سرمایه گذاری در منطقه ای با نارضایتی احزاب عمده اگر چه به احتمال زیاد محدود به یک تعداد انگشت شماری از شمال صندلی. اگر حزب را حفظ می کند و یا می افزاید: آن زمان سه دولت و نمایندگان مجلس می تواند خطر ادعا می کنند برای منطقه کوئینزلند در پتانسیل دولت اقلیت مذاکرات است.

در یک ورید مشابه این سبزی را به استفاده از سیاست ابهام در کار است “تعادل” در اطراف برای حمایت از زغال سنگ-معدن پروژه ها و مشاغل در مناطق. این ALP فدرال انتخابات بررسی شناسایی مخلوط پیام در مورد این مسائل به عنوان یک کمپین بزرگ دام. سبز خواهد شد و امیدواریم که برای اضافه کردن به خود را تنها دولت MP در کار هزینه در “ضد Adani” درونی بریزبن.

بی تفاوتی نسبت به هر دو حزب عمده شبیه به شاهد در سال 2017, انتخابات, به نظر می رسد نفوذ کوئینزلند سیاست در حال حاضر. “وضعیت موجود” در نهایت ممکن است باقی می ماند منظور از روز است.

اما سال گذشته انتخاباتی فدرال عملکرد نهاد دولت کارگری دولت دو صندلی اکثریت بر زمین لرزان. یک بار دیگر حضور نمی توان رد کرد.

خود را تنظیم ساعت

Refreshingly هیچ عنصر غافلگیری به زمان دولت در سال جاری انتخابات با کوئینزلند انتخابات در حال حاضر ثابت به فینال شنبه در ماه اکتبر. از این انتخابات نیز Queensland دولت خواهد لذت بردن از “لوکس” از یک دوره چهار ساله که در آن به پیاده سازی آن در دستور کار است.

با بیش از هشت ماه تا روز رای گیری و مقدار زیادی در معرض خطر برای رقابت احزاب در این مسابقه به خوبی و واقعا با مفاهیم فدرال سیاست نیز هست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو