Queenslanders مجبور به صبر کنید تا بدانید که آیا مرزهای خواهد بازگشایی

“ما را ساخته اند این تصمیم گیری بر اساس توصیه های بهداشتی از یک روز – ما بهترین اجرای دولت در این کشور از آنجا که ما در عمل در اوایل و ما تندرو در مورد آن” حمل و نقل و جاده های اصلی وزیر گفت.

“مرز مقررات شده اند کلید به ما در دستیابی به آن است که نتیجه یک نتیجه است که نیو ساوت ولز و ویکتوریا نشده است قادر به رسیدن به.”

Queensland Minister Mark Bailey has reiterated the government's position that a border announcement will be made on Tuesday.

کوئینزلند وزیر Mark Bailey است تصریح کرد: دولت قرار است که یک مرز اعلام خواهد شد در روز سه شنبه.اعتبار:AAP

ویکتوریا در یکشنبه ثبت 49 جدید COVID-19 نفر از میان آنچه دولت معاون بهداشت و درمان افسر به عنوان “دومین قله” پرتاب به شک هر گونه برنامه ریزی شده بازگشایی دانشگاه کوئینزلند جنوبی متحده است.

آن را “شماره یک منطقه از نگرانی” برای کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk اما او نشان داد که آیا مرزهای ممکن است باز به برخی از ایالت ها و نه دیگران.

“ما در حال رفتن به دادن همه چیز توجه جدی” Ms Palaszczuk گفت: در روز شنبه.

در حال بارگذاری

“رئیس افسر بهداشت (دکتر ژانت جوان) ارائه خواهد شد دولت با او مشاوره می کنیم و با در نظر گرفتن در آن است.”

کوئینزلند پرچم جولای 10 به عنوان یک پتانسیل بازگشایی تاریخ. مرز ترتیبات در حال بررسی در پایان هر ماه به معنی اعلام است که انتظار می رود در روز سه شنبه, ژوئن 30.

تحت سه مرحله از نقشه راه برای بهبود دولت در حال حاضر اعلام کرد که از جولای 10 سالن قادر خواهد بود به استقبال تا 100 کاربران در یک زمان احتمالا بیشتر اگر توصیه های پزشکی است که مطلوب است.

دکتر جوان نیز راه به در نظر گرفتن دو مربع متر حکومت که بیرون آمد از ملی کابینه در روز جمعه با توجه به برتر.

در حال بارگذاری

با وجود این وضعیت در ویکتوریا, Queensland, لیبرال حزب ملی مخالفان باقی مانده است شرکت در آن موضع: مرزها باید باز به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

رهبر مخالفان Deb Frecklington گفت: دولت باید برای باز کردن مرزها در آغاز ماه ژوئیه.

“برای برتر برای خنده این سوال کردن در کنفرانس مطبوعاتی که بی احترامی به کسانی که Queenslanders که سلامت و معیشت در معرض خطر هستند با این تصمیم” او گفت:.

“کسب و کار شده اند و خواستار شفافیت در مرز تصمیم گیری و Annastacia Palaszczuk شده است قادر به آن را بدهد.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>