“کوئینزلند سلامت در تماس بوده است برای کارآموزان بازنشستگان افرادی که ممکن است نقل مکان کرد و به دیگر بخش از نیروی کار که ممکن است در حال حاضر نیاز به جلو آمده و اجازه دهید ما می دانیم که” آقای مایلز گفت.

“من مطمئن هستم که اگر ما نمی توانیم با استفاده از شما در COVID-19 پاسخ ما قادر خواهد بود به استفاده از شما در جای دیگر در سیستم بهداشت و درمان به آزاد کردن کارکنان برای COVID-19 پاسخ.”

Queensland Health مدیر کل جان ویکفیلد گفت: آن حیاتی اضافی اعداد در دسترس بود چرا که خط مقدم سلامت کارکنان نیز مستعد ابتلا به این ویروس خود را.

دکتر ویکفیلد گفت که این گروه آماده شد برای 10 تا 30 درصد از کارکنان به بیمار در اوج ویروس.

او گفت: کارکنان اضافی در آینده کمک خواهد کرد که نگه داشتن سطح نیروی انسانی سازگار است که به معنی ظرفیت نظام سلامت بالا خواهد بود به اندازه کافی که مسئولیت رسیدگی به تعداد زیادی از بیماران در اوج.

در حال بارگذاری

امید است که همراه با تلاش برای “صاف منحنی” – و یا کاهش تعداد COVID-19 موارد در این بیماری همه گیر اوج – “بالا بردن خط” روش از نیروی انسانی خواهد اطمینان سیستم است نه ضعف.

ملت ارشد بهداشت افسران از جمله کوئینزلند دکتر ژانت جوان شد جلسه بعد از ظهر سه شنبه برای بحث در مورد این بیماری همه گیر از جمله در هنگام تست باید معیار را تغییر دهید.

دکتر ویکفیلد گفت: Queensland Health خواهد عمل در خط با مشاوره از آن جلسه اضافه شده اما زمان تلاش های دولت, مقامات بهداشت و درمان متمرکز شده شامل موارد کار کرده بود تا کنون.

“ما نمی باید پایدار جامعه انتقال است. این چیزی است که ما در حال کار به شدت سخت برای جلوگیری از, و این که چرا این خبر امروز به من اجازه می دهد به ارائه ضامن و پشتیبانی به کارکنان ما به وجود داشته باشد زمانی که خانواده شما نیاز به آنها را حتی از طریق اوج این بیماری همه گیر” او گفت:.

این می آید به عنوان کوئینزلند آماده به کار به طور موثر در نزدیک مرزهای خود در شب چهارشنبه وادار به هر کسی رفت و آمد در اینجا به طور خودکار قرنطینه خود را برای 14 روز.

“مگر در مواردی که شما در حال بازگشت به خانه به کوئینزلند و یا در آینده به کوئینزلند برای یک هدف ضروری مانند کار و یا یک قرار ملاقات های پزشکی و یا حمل و نقل و مسائل پس از آن مرز بسته است به شما” برتر Annastacia Palaszczuk گفت.

“ما نمی خواهیم مردم را از آمدن به کوئینزلند به تعطیلات. این است که تعطیلات فصل است. این فصل به ماندن در خانه با خانواده خود را.”

برخی از نرمی داده خواهد شد برای مردم ساکن در نزدیکی مرز که به طور منظم عبور برای کار و یا دلایل دیگر.

دولت فاجعه, هماهنگ, معاون کمیسر پلیس استیو Gollschewski گفت به ارائه مجوز و یا داشبورد برچسب اجازه می دهد تا معاف مردم را به حرکت در سراسر.

“شما افسران پلیس و دیگر مقامات دولتی را در جاده ها به عنوان از یک دقیقه نیمه شب گذشته [چهارشنبه] در شب مطمئن شوید که این اقدامات کار,” او گفت:.

در حال بارگذاری

“اگر مردم در حال رفتن به انجام کار آنها نیاز به رفتن به یک پزشک برای انجام کاری است که در مورد نگه داشتن آنها را زنده resupplying ما کار را از طریق که با آنها,” او گفت:.

“اگر آنها فقط می خواهید برای رفتن و بازدید از آن را احتمالا نمی خواهید به اتفاق می افتد.”

کوئینزلند عمومی بیمارستان بخش اورژانس را تجربه کرده اند 12 درصد جهش در فعالیت نسبت به ماه گذشته با 27 تب درمانگاه باز در سراسر دولت است. بیش از 37,000 آزمون coronavirus انجام شده است تا کنون.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de