“در استرالیا من بسیار به ندرت مواجه می شوند یک مورد از پیشرفته سرطان دهانه رحم. آن را فوق العاده نادر” دکتر Marquardt گفت.

“اما در خارج از کشور تنها موارد من دیدم بسیار پیشرفته. این بیماری می تواند بسیار پیشرفته قبل از اینکه بیمار به دنبال درمان از آنجا که می توان آن را کاملا یک بیماری خاموش تا زمانی که آن را کاملا به دور همراه است.”

Dr Tonia Marquardt is Doctors Without Borders’ deputy operations manager for the Asia/Pacific region.

Dr Tonia Marquardt است که پزشکان بدون مرز’ معاون مدیر عملیات برای آسیا/اقیانوس آرام.

پزشکان بدون مرز راه اندازی کرده است یک برنامه غربالگری در فیلیپین با موفقیت بزرگ دیدن بیش از 9,300 بیماران تقریبا 70 درصد از آنها نمایش برای اولین بار.

“غربالگری سرطان یک فرایند بسیار پیچیده است و آن نیاز به تعداد زیادی از افراد ماهر تمام راه را از طریق فرایند که منجر به تاخیر در اجرای برنامه های گسترده غربالگری در فیلیپین قبلا” دکتر Marquardt گفت.

“بنابراین در حال حاضر آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که بسیار ساده تر رویکرد بیشتر از یک توقف فروشگاه که در آن بیمار می تواند برای غربالگری و درمان در نقطه.”

در حال بارگذاری

اما Dr Marquardt گفت: پزشکان هنوز مبارزه با یک نبرد دشوار به افزایش تعداد زنان به دنبال آزمایش و درمان.

“من فکر می کنم برنامه غربالگری شواهدی که وجود دارد یک نیاز در فیلیپین برای خدمات غربالگری و اگر آن را به راحتی در دسترس زنان آن را,” او گفت:.

“زنان حتی نمی نیاز به نمایش چندین بار. حتی اگر آنها دوباره دو بار در طول عمر خود آن را تا حد زیادی کاهش می دهد شانس خود را از گرفتن این بیماری است.”

تخمین زده می شود بیش از 311,000 زنان در سراسر جهان کشته شده اند از سرطان دهانه رحم در سال 2018 85 درصد از کشورهای در حال توسعه با 570,000 موارد جدید تشخیص داده شده و بیش از مدت مشابه.

در خارج از جنوب شرق آسیا و بسیاری از کشورهای آفریقایی از جمله زیمبابوه و مالاوی و مالی نرخ بالایی از سرطان است.

“ما باید قادر به از بین بردن این اما آن پایین می آید به یک تعهد برای اجرای این برنامه های غربالگری درمان بر اساس غربالگری و پیاده سازی واکسن HPV Dr Marquardt گفت.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو