“ما نیاز به دانستن که در آن اتباع چینی هستند افرادی که سفر از استان هوبی, جایی که آنها در حال حاضر واقع در کوئینزلند” او گفت:.

“من فقط به حال یک جلسه از وزرای ارشد و مدیران کل وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا دولت فدرال نمی تواند بر روی تلفن قلاب-تا امروز صحبت کردن به premiers دادن اکثر تا اطلاعات به روز است.”

Queensland Premier Annastacia Palaszczuk says she is frustrated with the federal government's response to the coronavirus.

کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk می گوید: او نا امید است با دولت فدرال در پاسخ به کوروناویروس.اعتبار:AAP

فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار را رد کرد نخست وزیر اظهارات و ادعا دولت فدرال مشترک آشکار جزئیات داخلی Tigerair پرواز به ساحل طلا که انجام یک تور گروه از نه نفر از آن دو را پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

“من همچنین نشان می دهد که در رابطه با روزانه تعامل با Queensland, Queensland شده است بخشی از بهداشت استرالیا حفاظت اصلی جلسات کمیته از 20 ژانویه, ژانویه 23 ژانویه 24, 25 ژانویه 27 ژانویه, ژانویه 28, 29 ژانویه 30 ژانویه و من معتقدم که وجود دارد این است که یک برنامه ریزی برای امروز [جمعه]” آقای هانت گفت.

Ms Palaszczuk گفت کوئینزلند مقامات جزئیات مورد نیاز از تمام پرواز های داخلی و بین المللی نه فقط یک پرواز به ساحل طلا.

“نخست وزیر داده ها و اطلاعات دریافتی مردم از این پروازها از استان هوبی,” او گفت:.

“آنها باید جزئیات در ورودی [مسافر ورود] کارت که می گوید: بسیار واضح است که در آن اقامت آنها و همچنین شماره تماس خود را به طوری قرارداد ردیابی یک شماره یک اولویت است. ما لازم نیست که اطلاعات است.”

کوئینزلند رئیس بهداشت افسر دکتر ژانت جوان نیست به طور مستقیم انتقاد آقای شکار یا مشترک المنافع اما گفت که او هم می خواستم اطلاعات بیشتر در مورد این ویروس در پاسخ.

“ما نیاز به دانستن که در آن مردم در کوئینزلند بنابراین ما می توانیم کار با آنها را اگر آنها دوباره از هوبئی استان در 14 روز گذشته” دکتر جوان گفت.

در حال بارگذاری

این می آید به عنوان سازمان جهانی بهداشت اعلام اورژانس بهداشت جهانی در پاسخ به شیوع کروناویروس.

به عنوان یک نتیجه, دولت اعطا کرده است ویژه اورژانس قدرت به دکتر جوان در میان آنها توانایی به زور بازداشت هر کسی مشکوک بودن یک حامل ویروس.

او گفت: مقامات بهداشت بود به کسانی که دسترسی به قدرت در این مرحله به عنوان هر کس تا به حال شده است بسیار co-operative.

“ما در حال حاضر برقرار قرنطینه ما در حال حاضر برقرار پاسخ ما در حال حاضر در محل قرار داده تست بنابراین ما بسیار انجام داده اند در حال حاضر قبل که اعلام این رویداد,” او گفت:.

“ما در حال حاضر درخواست مردم به بازداشت و مردم غذای آن است.”

کروناویروس در حال حاضر ذکر شده به عنوان یک وضعیت بیماری معنی هر بیمارستان و یا پزشک عمومی که مظنون کسی ممکن است این ویروس باید بلافاصله به اطلاع دکتر جوان.

42 سال و 44 ساله و مرد هر دو چینی اتباع تایید شده است به عنوان داشتن این ویروس هستند و در انزوا در ساحل طلا بیمارستان دانشگاه.

هفت نفر بودند که رفت و آمد با آنها از جمله برخی از کودکان نیز در انزوا در بیمارستان با سه نفر دیگر بازگشت آزمایش منفی و چهار دیگر نشان داده نمی شود علائم.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو