کوئینزلند بسته شدن مرز به سیدنی بیشتر به عنوان NSW خوشه به رشد خود ادامه

“اگر ما همه کار درست را انجام دهید ما به پایین مسیر از داشتن بیشتر موارد و پس از آن نیاز به در نظر گرفتن اقدامات بیشتری برای کاهش این موارد,” او گفت:.

“بله, آن را سخت بله ما همه تاکید بله همه ما نیاز به ایجاد تغییرات است اما در نظر گرفتن جایگزین — جایگزین یک مستند.”

کوئینزلند ثبت دو مورد جدید در روز چهارشنبه در زنانی که به دولت بازگشت از ملبورن از طریق سیدنی و فعال بودند و در جامعه به مدت هشت روز قبل از خود را تشخیص.

در این موارد و در حال رشد خوشه های اطراف سیدنی, Queensland, برتر Annastacia Palaszczuk تایید بیشتر سیدنی را تبدیل به یک COVID-19 کانون از 1am در روز شنبه.

“شده اند وجود دارد بیشتر شیوع بیماری در سایر نقاط بیشتر سیدنی است که در حال حاضر تبدیل به یک COVID-اعلام hotspot,” او گفت:.

“این است که به علت ناراحتی برای خانواده ها … اما این خیلی مهم است که ما باید حفاظت از Queenslanders.”

Ms Berejiklian گفت او داده نشده بود پیش از این تصمیم.

“آن شده اند که اگر او به من گفت اما خوب است,” او گفت:.

Ms Berejiklian اضافه مرز بسته خواهد صدمه دیده کوئینزلند بسیار بیشتر از آن خواهد صدمه دیده کمک کنند.

“تنها چالش برای NSW محدود است آزادی حرکت برای ما ساکنان” او گفت:.

در حال بارگذاری

“عواقب اقتصادی در کوئینزلند یا جنوب استرالیا صدمه دیده خواهد شد بسیار بیشتر از آن لطمه می زند NSW ما در قوی ترین موقعیت در این کشور است که ما می خواهیم برای حفظ بدیهی است.

“این همیشه پیدا کردن که تعادل مناسب, بنابراین مطمئن شوید که این ویروس در بررسی اما همچنین ارائه کافی آزادی برای ما ساکنان.”

در غرب سیدنی 10 از موارد جدید را تایید کرد در NSW مرتبط شده اند به تایلند راک Wetherill پارک شیوع سه شده اند مربوط به مجالس ترحیم خوشه در Bankstown منطقه بوده است و مربوط به تقاطع هتل.

این Potts Point شیوع بیماری نیز افزایش یافته است به هفت و NSW معاون بهداشت و درمان, افسر,,,, Dr جرمی McAnulty وجود دارد گفت: هنوز هیچ ارتباط روشنی بین خوشه ها در دو تای راک سالن.

“ما در ادامه به بررسی” او گفت:. “آنچه که ما به دنبال این است که ارتباط بین موارد در حالی که آنها عفونی و ما شده اند قادر به پیدا کردن هر گونه.”

به عنوان NSW هایش با جامعه در حال انجام انتقال محدودیت های قرار داده شده در سالن های ورزشی و تناسب اندام استودیو.

NSW Deputy Chief Health Officer Jeremy McAnulty and NSW Premier Gladys Berejiklian at a press conference on Wednesday,

NSW معاون بهداشت و درمان افسر جرمی McAnulty و NSW برتر Gladys Berejiklian در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبهاعتباری:بروک میچل

Ms Berejiklian گفت: از 12.01 هستم روز شنبه در ورزشگاه مورد نیاز خواهد بود به ثبت نام COVID ایمنی برنامه ریزی و اختصاصی بهداشت مارشال در وظیفه در تمام زمانها.

برتر گفت: در حالی که ورزشگاه 24 ساعته است که به طور معمول نمی باید کارکنان در طول شب خواهد یا نیاز به پرسنل در طول این ساعت و یا کاهش ساعت به پایبندی به قوانین جدید.

“من فکر می کنم این واقعا مهم است که ما به مردم اعتماد به نفس قادر به رفتن به ورزشگاه” Ms Berejiklian گفت.

Dr McAnulty گفت: محدودیت بودند که در عنوان آورده ورزشگاه شده اند به رسمیت شناخته شده به عنوان “یک برنامه به طور بالقوه خطرناک محل”.

“مردم ممکن است خوشه نزدیک به هم و شاید استفاده مجدد از ماشین آلات و بدون تمیز کردن در بین” او گفت:.

Ms Berejiklian said gyms that do not normally have a staff member on will now have to as new regulations are introduced.

Ms Berejiklian گفت: ورزشگاه که به طور معمول یک از کارکنان را در حال حاضر به عنوان مقررات جدید معرفی می شوند.اعتبار:بروک میچل

کسب و کار جریمه به عنوان برتر التماس جامعه برای حفظ 1.5 متر از هم جدا

یک نانوایی در سیدنی جنوبی دریافت کرده است $5000 خوب پس نیاز نیست مردم را به ثبت نام در هنگام خوردن غذا در محل.

این Kogarah نانوایی را 34 ساله نر مالک دریافت جریمه ماموران پلیس با حضور در قبل از 12 ظهر روز سه شنبه به عنوان بخشی از یک فعال سلامت به منظور انطباق عملیات.

در آنجا مشاهده کردند یک حامی بود که خوردن داخل محل, اگر چه هیچ سابقه ای بود که نگهداری از سفر خود را.

می آید پس از Ms Berejiklian خواست مردم را به ترک سالن اگر آنها احساس کردند کسانی که کسب و کار نمی شد عامل در یک شیوه ای امن.

“ما در حال همانطور که گفتم در یک زمان بحرانی و من بسیار به جای سخت تر در حال حاضر از مقابله با یک وضعیت بدتر در چند هفته زمان” او گفت:.

در حال بارگذاری

Ms Berejiklian گفت: 1.5 متر اجتماعی فاصله به “بخشی از زندگی ما در طول مدت این بیماری همه گیر”.

قاعده این است که نه فقط برای غریبه ها – Ms Berejiklian گفت: اگر شما در حال دیدن دوستان و یا خانواده که بخشی از خود را فوری خانواده شما باید با حفظ این فاصله را.

Ms Berejiklian نیز گفت: این قانون در علاوه بر این به چهار مربع متر حکومت در داخل سالن – بنابراین اگر شما در یک رستوران با یک گروه صندلی باید 1.5 متر از هم جدا.

“اگر شما با دوستان شما در حال نشستن در یک محل شما هنوز هم باید 1.5 متر بین هر یک از صندلی و هر یک از شما هنگامی که شما در حال ناهار خوری,” او گفت:.

“این قوانین بر اساس توصیه های بهداشتی و ما را پیدا کنید بیش از حد اغلب زمانی که موارد شناسایی شده که یکی یا دو تا از این قوانین را ناخواسته شکسته شده است و به همین دلیل این بیماری در حال گسترش است.”

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم و اعداد شما نیاز به دانستن. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de