ملکه به آدرس مشترک المنافع در میان coronavirus همه گیر

تورنتو — ملکه خواهد شد در حال حاضر نادر پخش به کشورهای مشترک المنافع روز یکشنبه به عنوان coronavirus موارد خروش گذشته 1.2 میلیون نفر در سطح جهان است.

کاخ باکینگهام تایید آدرس در روز جمعه از طریق آن حساب های رسانه های اجتماعی, و اضافه کرد که بینندگان می توانید لحن در تلویزیون و رادیو و یا آنلاین در 3 p. m. EDT.

لحن در برای تماشای ملکه آدرس عمومی بیش از coronavirus outbreaklive اینجا.

در حالی که ملکه ارائه ویژه سخنرانی تلویزیونی هر کریسمس دیگر از جمله پخش برنامه های کمتر رایج هستند به طور معمول این سایت متعلق به جنگ و عمده مرگ و میر در خانواده سلطنتی.

مقامات بهداشتی باید ثبت بیش از 65,000 مرگ و میر در سطح جهان مربوط به COVID-19. بیش از 4,300 نفر در بریتانیا که از صبح روز یکشنبه.

گسترش رمان coronavirus که سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس منجر به لغو گسترده و محدودیت در حرکت است. در ماه مارس کاخ باکینگهام گفت: 93 سال پادشاه خواهد بود به تعویق انداختن برنامه ریزی درگیری از آنجا که از virus. بعد که ماه پسرش پرنس چارلز آزمایش مثبت برای COVID-19 شد اما از خود-جداسازی و گزارش سالم با ماه آوریل است.

در ویدئویی ارسال شده از شاهزاده ولز گفت: علائم این بیماری بودند “نسبتا خفیف است.”

“در چنین یک اقدام بی سابقه و اضطراب در تمام زندگی ما, من و همسرم در حال فکر کردن به ویژه از تمام کسانی که از دست عزیزان خود را در چنین شرایط بسیار دشوار و غیر طبیعی شرایط و کسانی که نیاز به تحمل بیماری, انزوا و تنهایی,” او گفت:.

روز یکشنبه 5 آوریل در 8ساعت (BST)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im