مونترال — سالمندان Quebecois زن و شوهر از گاتینو, Que., داخل قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن آزمایش مثبت برای رمان coronavirus دختر خود را در روز شنبه است.

دایان 73 و برنارد Menard, 75, هستند محدود به داخل کابین و در انتظار حمل و نقل با آمبولانس به بیمارستان نظامی که در آن آنها را در انزوا نگه داشته تا زمانی که آنها دیگر تست مثبت برای ویروس, شانتال منارد گفت: کانادا مطبوعات در مصاحبه.

“آنها بسیار شکننده و ضعیف” منارد گفت. “دو روز آنها در حال استراحت … آنها تب است. مادرم سرفه کمی.”

او گفت: پدر و مادر خود را’ علائم شبیه به سرماخوردگی هستند.

این زن و شوهر در میان 67 جدید موارد مثبت COVID-19 ویروس شناسایی شده روی عرشه کشتی است که تحت قرنطینه در یک شهر بندری در جنوب غربی توکیو پس از Feb. 5 با توجه به بیانیه ای صادر شنبه از Jan Swartz, رئيس جمهور از خط کروز.

شوارتز گفت: در مجموع سه کانادایی بودند بخشی از 67 مورد جدید کشف الماس شاهزاده خانم. در مجموع 285 نفر تست مثبت در کشتی به دنبال موارد جدید کشف شنبه.

ترزا Tam ارشد بهداشت عمومی افسر در آژانس بهداشت عمومی کانادا روز شنبه اعلام کرد که 15 کانادایی در الماس شاهزاده باید آزمایش مثبت برای ویروس.

Tam خبرنگاران در یک کنفرانس رسانه های تماس دولت کانادا مستقر شده سه تن از مقامات این کشور در آژانس بهداشت عمومی برای کمک به کانادایی ها که تحت قرنطینه در قایق و در امکانات بهداشتی است.

منارد گفت: پدر و مادر او بودند در آخرین روز از ماه تور آسیا و زمانی که آنها متوجه شدند این قایق بود تحت قرنطینه. “آنها تا به حال خود را بسته بندی شده چمدان رفت و برای شام و هنگامی که آنها کشتی مقامات قرار داده بود چمدان خود را پشت در اتاق خود را,” او گفت:.

“این بسیار دشوار است برای ما بسیار دشوار است” گفت: Menard از تلفات اخبار سلامتی پدر و مادر گرفته شده در خانواده است. “آنها مسن هستند. ما بسیار نگران است. آنها در طرف دیگر از جهان است و ما احساس درماندگی.”

در ضمن وجود دارد حدود 400 کانادایی تحت قرنطینه نیروهای کانادا در پایگاه ترنتون در جنوب انتاریو است. آنها عودت توسط کانادا از چینی استان هوبئی که شامل شهر ووهان در نظر گرفته به عنوان کانون شیوع.

“من خوشحالم که به گزارش همه در قرنطینه CFB ترنتون سالم است بدون علائم رمان coronavirus عفونت” تام گفت. باید که ادامه او گفت: کسانی که وارد این پایگاه در فوریه. 7 قادر خواهد بود به ترک on Feb. 21 در حالی که کسانی که وارد Feb. 11 می توانید ترک Feb. 25.

تام وجود دارد گفت: هشت نفر در کانادا که آزمایش مثبت برای این ویروس پس, اخبار روز جمعه که یک مورد جدید کشف شد, British Columbia. شده اند وجود دارد سه مورد در انتاریو و پنج در B. C. انتظار تایید از آخرین مورد توسط یک آزمایشگاه است.

تام گفت: این خطر برای افرادی که در کانادا کم باقی مانده است: “این واقعیت بوده ایم به سرعت قادر به تشخیص این موارد و جلوگیری از گسترش این ویروس در جامعه ما نشان می دهد که ما سلامت سیستم در حال کار به عنوان آن را باید.”

ویروسی شیوع آغاز شد که در چین آلوده کرده است بیش از 67,000 مردم در سطح جهان عمدتا در مرکز چینی استان هوبئی.

این گزارش توسط The Canadian Press برای اولین بار منتشر شده در Feb. از 15 سال 2020 است.

– با فایل های از آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو