مونترال — یک Dorval دراز مدت مراقبت از تاسیسات تحت استانی متحد پس از گزارش از ساکنان در بر داشت دچار سوء تغذیه خشک و در برخی موارد تحت پوشش در مدفوع.

کبک وزیر بهداشت دانیل مک کین روز جمعه تایید کرد این استان گرفته است کنترل بخش خصوصی اجرا اقامت Herron.

با توجه به گزارش پلیس چند جسد در محل اقامت. یک سخنگوی پلیس مونترال گفت که آنها دریافت یک تماس در مارس 28 حمل و نقل به 95 سال پس از او حاضر به ترک. در حالی که وجود دارد Urgence سانته یافت می شود بدن از یک فرد که کارکنان درک نمی شد مرحوم.

یکی از ساکنان گفت: CTV News آنها تا به حال دیده می شود یک تا سه بدن برداشته و در کیسه های بدن در هر روز برای چند روز.

“من احساس بسیار مضطرب گفت:” آلن قیمت. “من در سلامت خوب است اما برای چه من نمی دانم.”

“قدیمی کارکنان آنها تقریبا غیر existant کنه. من شاید پنج نفر از کارکنان قدیمی. هر کس دیگری در خانه ماندن از اینجا و یا نقل مکان کرد.”

وزیر مسئول سالمندان و مراقبان مارگریت Blais تایید شده است دو مرگ در Herron ماه گذشته اما گفت: یکی دیگر از 18 مرگ و میر نمی شد COVID-19 مربوط.

با این حال یک سخنگوی Urgence سانته گفت: در اطراف اجساد 15 نفر با تایید و یا موارد مشکوک از COVID-19 حذف شده بود از محل اقامت پس از آوریل 1.

در بیانیه ای محلی اقتدار بهداشت گفت: آنها خواسته وزارت بهداشت برای اقتدار را به مدیریت این تاسیسات پس از آگاه شدن از این وضعیت وجود دارد.

“ما مستقر کرده اند یک مدیر به محل اقامت برای اطمینان از کنترل بهتر از وضعیت” گفتند. “چند اقدامات شده اند در محل قرار داده و از جمله ایجاد یک منطقه برای منزوی کردن ساکنان آلوده. ما همچنین اضافه شده کارکنان و ارائه اضافی تجهیزات حفاظتی مورد نیاز است.

“همانطور که برای شرایط خاص ذکر شده زمانی که ما هنوز رتبهدهی نشده است به اتهام تاسیس: ما را تمام سوالات لازم در مورد نحوه بیماران تحت درمان قرار گرفتند. داشتن گفت که ما در حال حاضر مسئول تسهیلات و ما در حال کار بسیار سخت به اطمینان حاصل شود که ساکنان را به بهترین شکل ممکن شرایط زندگی است.”

بیش از 150 نفر متصل به مرکز آزمایش مثبت برای ویروس.

“من فقط اطلاع داد. این CIUSSS در زمان شارژ از این اقامت چند روز پیش گفت:” Blais. “من می خواهم به یک گزارش در این. البته این بسیار مشغول انجام دادم ولی اعتماد CIUSSS گرفته مسئول است و مراقبت از افراد در داخل کشور اقامت دارد.”

 

 

طرح جدید برای سالمندان خوابگاه

با COVID-19 شیوع بیماری در حال حاضر در بیش از 150 کبک را در دراز مدت مراقبت از امکانات استانی دولت نورد جدید طرح پیشگیری از برای سالمندان’ خوابگاه در روز جمعه.

McCann و Blais معرفی یک تیم جدید از کارشناسان خواهد بود که به رهبری توسط پزشک Quoc Nguyen Dinh یک سالمندان متخصص داخلی متخصص اپیدمیولوژی پیری است.

سه نفر در توصیف یک طرح اقدام که به گفته آنها خواهد بود به شدت مستقر در دراز مدت مراقبت و مراکز خصوصی سالمندان خوابگاه.

این تیم خواهد بود وظیفه نظارت بر وضعیت این امکانات در زمان واقعی به منظور واکنش نشان می دهند سریع تر در محیط های که در آن COVID-19 گسترش یافته است.

در بیانیه دولت توصیف چند اقدامات است که خواهد شد به نگه داشتن سالمندان را در دراز مدت مراقبت امن است.

Blais در دفاع از دولت رکورد در کمک به سالمندان در طول بیماری همه گیر.

“این در مورد صرفه جویی در زندگی می کند. گاهی اوقات برای صرفه جویی در زندگی شما باید برای تنظیم آنچه شما انجام می دهند” گفت: Blais.

این اقدامات جدید شامل جابجایی کارکنان به امکاناتی که به آنها نیاز دارید با هدف محدود کردن تعداد افرادی که در تماس با فردی سالمندان است. این طرح همچنین خواستار افزایش COVID-19 آزمون برای هر دو ساکنان و کارکنان تعلیق جدید پذیرش و انتقال بین امکانات و فراهم آوردن تجهیزات حفاظتی برای همه کارکنان است.

نگوین گفت Quebecers نباید انتظار تغییر فوری در این شماره از آلوده در سالمندان خوابگاه.

“هیچ چیز در حال رفتن به تغییر بلافاصله از آنجا که این یک بیماری است که در آن گرایش تغییر فورا” او گفت:.

– با فایل های از کانادا مطبوعات

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو